Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

Ieškome geriausių ir dalinamės žiniomis toliau mirksiukas.gif



user posted image



Sena tema: http://www.supermama...howtopic=304464
Atsakyti
Man pats geriausias germaine-de-capuccin strategist, puikiai drėkina. Tiek žiemą tiek vasarą.
Atsakyti
Atejus pavasariui isigijau Yves Rocher drekinamaji ir oda raminanti krema Bio-spécific Active Sensitive Dermo-Soothing Day Moisturiser. Mano oda jautri ir sausa. Kremas tiko ir patiko smile.gif
Atsakyti
Man baiginejas db Iwostin pusriebis ir galvoju koki pirkt ar su spf Iwostin ar Doliva. Kazkada turejau tai visai patiko ir ilgam uztenka.. tik jauciu jis be spf, nors raso, kad saugo nuo zalingo aplinkos poveikio.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 03 31, 16:36)
Man baiginejas db Iwostin pusriebis ir galvoju koki pirkt ar su spf Iwostin ar Doliva. Kazkada turejau tai visai patiko ir ilgam uztenka.. tik jauciu jis be spf, nors raso, kad saugo nuo zalingo aplinkos  poveikio..  g.gif


Zalingas aplinkos poveikis yra ne tik saule,bet ir pvz. masinu ismetamosios dujos,tersalai kazkokie.. taigi tas prierasas nelabai ka reiskia.. smile.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju VICHY AQUALIA THERMAL, mano oda misri, vietom sausa.Kadandgi labai nemegstu riebiu, klampiu kremu, sis man siuo metu labai patinka, toks atrodo lengvas, bet drekina puikiai, greit uzgydo pleiskanojancias vietas ir svarbiausia neriebina wub.gif
user posted image
Atsakyti
Dabar naudoju šio mėginėlį, tai labai fainas, gerai drėkina, lengvutis ir su spf dar, tinka mano mišriai/riebiai odai, skaniai kvepia, tikrai geras, manau kada nors su akcija imsiu ax.gif Tikrai vertas dėmesio, kas ieško gero drėkinamojo kremo smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 04 05, 21:33)
Dabar naudoju šio mėginėlį, tai labai fainas, gerai drėkina, lengvutis ir su spf dar, tinka mano mišriai/riebiai odai, skaniai kvepia, tikrai geras, manau kada nors su akcija imsiu  ax.gif Tikrai vertas dėmesio, kas ieško gero drėkinamojo kremo smile.gif
user posted image

4u.gif su nuolaida prigriebiau Mandarino vaistinėjė, Šeimos atrodo vadinasi 4u.gif

o jei kam įdimu, tai PC Mada antram aukšte Juara kiekvieną ketvirtadienį nemokamai veido ir plaukų tyrimus kažkokiu ten aparatu daro 15.30-18.30 val 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2010 04 05, 10:42)
Siuo metu naudoju VICHY AQUALIA THERMAL, mano oda misri, vietom sausa.Kadandgi labai nemegstu riebiu, klampiu kremu, sis man siuo metu labai patinka, toks atrodo lengvas, bet drekina puikiai, greit uzgydo pleiskanojancias vietas ir svarbiausia neriebina wub.gif
user posted image



As ir sita naudoju. Geras, bet Doliva man geraiu drekina unsure.gif 4u.gif kadangi gavau pigiau, tai nesigailiu, bet realia kaina nepirkciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Favorites @ 2010 04 05, 22:14)
4u.gif  su nuolaida prigriebiau Mandarino vaistinėjė, Šeimos atrodo vadinasi  4u.gif



Kiek kainavo su nuolaida? bigsmile.gif paskubejau Doliva isigyt.. lb norejau, kad butu su spf doh.gif tikiu, kad geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 05, 22:19)
As ir sita naudoju. Geras, bet Doliva man geraiu drekina  unsure.gif  4u.gif kadangi gavau pigiau, tai nesigailiu, bet realia kaina nepirkciau  4u.gif
Papildyta:
Kiek kainavo su nuolaida?  bigsmile.gif paskubejau Doliva isigyt.. lb norejau, kad butu su spf  doh.gif tikiu, kad geras  wub.gif


Tai pudra su SPF naudok,jei turi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Favorites @ 2010 04 05, 22:14)
4u.gif  su nuolaida prigriebiau Mandarino vaistinėjė, Šeimos atrodo vadinasi  4u.gif

o jei kam įdimu, tai PC Mada antram aukšte Juara kiekvieną ketvirtadienį nemokamai veido ir plaukų tyrimus kažkokiu ten aparatu daro 15.30-18.30 val  4u.gif


Tai grozio salonas, tas ,,Juara" ar kas?smile.gif Ir idomu,jei buvot,kokia kosmetika paskui rekomenduoja?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 04 05, 22:45)
Tai pudra su SPF naudok,jei turi 4u.gif



As pudros visam veidui nenaudoju.. 4u.gif biggrin.gif ieskosiu kremo su spf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 05 balandžio 2010 - 22:15
QUOTE(amber123 @ 2010 04 05, 23:19)
Kiek kainavo su nuolaida?  bigsmile.gif paskubejau Doliva isigyt.. lb norejau, kad butu su spf  doh.gif tikiu, kad geras  wub.gif

apie 30 Lt ax.gif

QUOTE(Maserati @ 2010 04 05, 23:45)
Tai grozio salonas, tas ,,Juara" ar kas?smile.gif Ir idomu,jei buvot,kokia kosmetika paskui rekomenduoja?

tame ir reikalas, kad neprivalai nieko pirkti paskui thumbup.gif lotuliukas.gif ten antram aukšte toks skyrelis natūralios kosmetikos -tik užvažaivus eskalatoriumi matosi kairiau 4u.gif
Atsakyti