Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

QUOTE(Ai neskauda @ 2010 04 22, 15:22)
Biok serumas drėkinamasis brandžiai odai - ilgokai atrodė, kad labai gerai padrėkina. Pirmas buteliukas baiginėjasi ir imu manyt, kad visgi jis sausina ilgainiui. Nesuprantu kodėl, bet kuo toliau tuo labiau oda sausėja.

Dar naudoju Nivea aqua beuaty dienini mišriai odai ir eucerin hydro balance mišriai odai. Arba Nivea sudėtį pakeitė (naudoju toli gražu ne pirmą pakuotę) ir pradėjo kimšt poras arba "eucerinas" kemša. Oda kiekvieną dieną atrodo vis blogiau ir blogiau.

Taigi tą ką išvardinau padėjau jau į šoną  ax.gif


o po serumo naudojai kremą? žiūrinėju į šitą serumą, nes oda pradėjo lb sausėt, bet vis matau atsiliepimų kad jis nlb drėkina
Atsakyti
Dabar kasdienai naudoju mišriai/normaliai odai skirtą "Estee Lauder Day Wear Plus Multi-Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15 for Dry, Normal or Combination Skin" Nors rašo, kad tinka visiems tipams, bet maniškė mišri.
Labai šaunus, gaivus, man tinka. Jau kartoju, anksčiau buvau naudojusi smile.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikutės,
prisijungiu ir aš prie jūsų paplepėjimų 4u.gif kaip tik baiginėjasi kremas ir galvoju, reiktų kokio kitokio pasieškot, skaičiau skaičiau praeitą temą ir taip ir neišsirinkau, ką man labiausiai vertėtų išbandyti blush2.gif
Taigis, dalinuosi savo bėdomis ir patirtimi su kremais ax.gif Kakta mano riebaluojasi,spoguojasi, o visas likęs kūnas sausas sausas, ant veiduko anksčiau net tokių dermatitinių dėmių būdavo verysad.gif Paskutiniu metu naudojau biodermos sensibio forte kremuką, tai lyg tai nieko buvo, paskui pabandžiau vichy aqualia thermal - pasirodė per silpnas, nes ėmė šerpetoti oda apie lūpas, tada vėl grįžau prie biodermos. Bet paskutinį mėnesį kažkas baisaus -beria spuogais kaip paauglę, turbūt visi ant kaktos buvę inkštirai supūliavo, atsirado spuogų net ant žandų, barzdos, kelias dienas netepiau niekuo veiduko, bet pradėjo pleiskanot.. Tai norėtųsi pakeisti ir tą biodermą į ką nors kitą, naują, nes iki šiol pilnai nebuvau patenkinta nė vienu kremuku. Plius dar tas odos jautrumas... būsiu dėkinga už patarimus. Ir pinigėlių kremam nelabai gaila.. ax.gif
Atsakyti
Gal kuri nors bandet si stebukla, tinkanti visiem odos tipam ir beveik viskam? bigsmile.gif
http://www.hqhair.co.../egyptian-magic
Egyptian magic cream 4u.gif ji galima veidui tept, pries spuogus tinka, pries rauksles, nuo nudegimu, rankom, plaukam, po depiliacijos.. zodziu viskam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 04 22, 15:22)
Biok serumas drėkinamasis brandžiai odai - ilgokai atrodė, kad labai gerai padrėkina. Pirmas buteliukas baiginėjasi ir imu manyt, kad visgi jis sausina ilgainiui. Nesuprantu kodėl, bet kuo toliau tuo labiau oda sausėja.

Dar naudoju Nivea aqua beuaty dienini mišriai odai ir eucerin hydro balance mišriai odai. Arba Nivea sudėtį pakeitė (naudoju toli gražu ne pirmą pakuotę) ir pradėjo kimšt poras arba "eucerinas" kemša. Oda kiekvieną dieną atrodo vis blogiau ir blogiau.

Taigi tą ką išvardinau padėjau jau į šoną  ax.gif

serumas tikrai nedziovins odos,matyt,per mazai drekina,o poras kemsa greiciausiai Nivea,girdziu labai daug nusiskundimu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 12, 11:49)
Gal kuri nors bandet si stebukla, tinkanti visiem odos tipam ir beveik viskam? bigsmile.gif
http://www.hqhair.co.../egyptian-magic
Egyptian magic cream 4u.gif ji galima veidui tept, pries spuogus tinka, pries rauksles, nuo nudegimu, rankom, plaukam, po depiliacijos.. zodziu viskam bigsmile.gif

prie ko dabar tas kremas ir tema apie drėkinančius kremus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 12, 16:16)
prie ko dabar tas kremas ir tema apie drėkinančius kremus?  g.gif



tuom, kad jis skirtas IR drekinimui! Norejau paklaust gal kazkuri naudoja..ir nuomones apie ji, nes noriu jo kaip drekinancio kremo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 12 gegužės 2010 - 17:36
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 24, 22:22)
Dabar kasdienai naudoju mišriai/normaliai odai skirtą "Estee Lauder Day Wear Plus Multi-Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15 for Dry, Normal or Combination Skin" Nors rašo, kad tinka visiems tipams, bet maniškė mišri.
Labai šaunus, gaivus, man tinka. Jau kartoju, anksčiau buvau naudojusi smile.gif

user posted image

taip,sis malonus,nesunkus
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 04 15, 14:17)
Pagelbekit, kur rasti pirkti toki kremuka?user posted image


sako, kaune yra... tai turetu ir vilniuje buti.
turiu toki pati. man jis labai drekina, bet tepiau ir ant kaktos, ir po kiek laiko pastebejau, kad poros issiplete. kelios mano pazistamos ta pati pastebejo, taip kad, atsargiai su kaktos oda...o siaip skruostams jis puikus. aplamai yves rocher yra geras kosmetikos gamintojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 14 gegužės 2010 - 20:42
Naudojau drekinimui seruma su hialiuronu, bet ilgainiui jauciau,kad oda sauseja,kad jis suteikia tik stangruma,bet ne drekina. Isigijau ciel d'azur alijosiaus geli,kuri planavau naudot kaip kauke,bet emiau teplioti ir vietoj kremuko,ypac tinka dabar,kai orai atsilo,oda misri. Tikrai pasijaute drekinimas ir labai greitai!!! Nuostabus produktas,bent tokie atsiliepimai butu po neilgo panaudojimo,ziuresiu,ar ilgainiui nekims poru,nors siaip abejoju,ar alijosius galetu.
Atsakyti
Naudoju tokį drėkinantį dieninį kremą:
user posted image

Naudoju gal nepilnai mėnesį, šiaip labai malonus pasitepus, bet kažko man veidą mažais spuogeliai bert pradėjo...galvoju gal netinka?
Nors dar galvojau dėl netinkamos mitybos tą veidą beria, laaabai esu didelė saldumynų gerbėja... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 15, 13:47)
Naudojau drekinimui seruma su hialiuronu, bet ilgainiui jauciau,kad oda sauseja,kad jis suteikia tik stangruma,bet ne drekina. Isigijau ciel d'azur alijosiaus geli,kuri planavau naudot kaip kauke,bet emiau teplioti ir vietoj kremuko,ypac tinka dabar,kai orai atsilo,oda misri. Tikrai pasijaute drekinimas ir labai greitai!!! Nuostabus produktas,bent tokie atsiliepimai butu po neilgo panaudojimo,ziuresiu,ar ilgainiui nekims poru,nors siaip abejoju,ar alijosius galetu.



o kur vilniuje galima isigyti sios firmos alijosiaus gelio? 4u.gif
Atsakyti