Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

Aš čia skaitinėjau ir pastebėjau kad panelė ar ponia himalaia labai daug netiesos pateikia;) Man 21 metai, nuo 15m turėjau problematišką odą ir pati apie veido priežiūrą labai daug žinau, skaičiau ir skaitau, taip pat mano mama kosmetologė, kuri verslo sumetimais man tikrai nemeluoja ir kuri liepė pareplikuoti man jūsų pasisakymus, nes sakote moterims tokius dalykus kurie yra melas, ir nereikia dėtis visažine, nes toks teiginys kad nereikia drėkinti riebios odos yra visiška nesamonėwink.gif ar kad kaip paskutinis, kad drėk. kaukė ir drėk. kremas yra vos ne tas pats. Neįsižeiskite;)
Atsakyti
Naudojau ''Clean and clear morning burst'' kremuką ,pliusas toks kad nerealiai greit įsigeria ir nepalieka aliejų ant odos,minusas-man jis buvo matyt per silpnas nes oda pradėjo pleiskanoti.na tai ką prisiskaičiau čia apie visokius kremus,tai kadangi Olay ar Olaz parduotuvėse nerandu o iki TP labaaai tingėjau grūstis tai nusipirkau margaritos drėkinamąjį kremą su išrūgomis ir maitinamąjį kremą su bičiu vašku ir augaliniais aliejais.Kaip suprantu tai reikia tepti drėkinamąjį prieš naktį kad jau nebeiti į lauką nes kitaip oda iškart sušals o maitinamąjį tada ryte prieš pudrą?
Bet va dabar pasitepiau aš iš ryto juo ( nu tikrai labai mažai pasitepiau) ir man vos vos va dabar ant vakaro jau susigėrė tiktais.tai kaip čia dabar bus,ar labai blizgės man tas kremas per pudrą? blink.gif gal turit kokių pasiūlymų ką čia sumaščius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugusiukas @ 2011 02 20, 10:35)
Aš čia skaitinėjau ir pastebėjau kad panelė ar ponia himalaia labai daug netiesos pateikia;) Man 21 metai, nuo 15m turėjau problematišką odą ir pati apie veido priežiūrą labai daug žinau, skaičiau ir skaitau, taip pat mano mama kosmetologė, kuri verslo sumetimais man tikrai nemeluoja ir kuri liepė pareplikuoti man jūsų pasisakymus, nes sakote moterims tokius dalykus kurie yra melas, ir nereikia dėtis visažine, nes toks teiginys kad nereikia drėkinti riebios odos yra visiška nesamonėwink.gif ar kad kaip paskutinis, kad drėk. kaukė ir drėk. kremas yra vos ne tas pats. Neįsižeiskite;)

Neįsižeidžiau biggrin.gif Jūs argumentus pateikite konkrečius, tada galima bus diskutuoti 4u.gif
Nes pasakyti, kad vienas ar kitas dalykas yra nesąmonė labai lengva, o pagrįsti- sudėtingiau. Aš savo išsakytus argumentus labai lengvai galiu pagrįsti...
Atsakyti
kaukes nuo kremu skiriasi veikliuju medziagu kiekiu. Cia turiu omeny profesionalias. O siaip visos kitos gal ir nelabai skiriasi nuo kremu g.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 02 20, 14:05)
kaukes nuo kremu skiriasi veikliuju medziagu kiekiu. Cia turiu omeny profesionalias. O siaip visos kitos gal ir nelabai skiriasi nuo kremu g.gif

Būtent apie tai ir kalbu drinks_cheers.gif Paprastos, "buitinės" kaukės dažniausiai yra ne kas kita kaip tirštas kremas, į sudėtį pakanka žvilgsnį užmest.
Atsakyti
merginos, kokios mazdaug kainytes kremuku skirtu dehidratuotai odai? 4u.gif
Atsakyti
Himalaia, gal galetumet pakomentuot pora kaukiu?

Pas mane misri dehidratuota oda, reikia kad atstatytu sausus plotus i normalia padeti, nes kremai nepadeda deja, ir svarbu kad nekimstu poru.

Korres Yoghurt Moisturising Mask for Oily, yet Dehydrated Skin
Ingredients
Aqua, Yoghurt, Butylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Steareth-2, Isononyl Isononanoate, Macadamia Nut Oil, Olive Oil (Olea Europaea) Unsaponifiables, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Steareth-21, Xylitylglucoside, Ceratonia Siliqua Gum, Cetearyl Alcohol, Nasturtium Officinale Extract, Shorea Robusta, Panthenol, Magnesium Aluminum Silicate, Anhydroxylitol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Beeswax, Coumarin, Dehydroacetic Acid, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Isoeugenol, Linalool, Magnesium PCA, Manganese PCA, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Sodium PCA, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Xylitol, Zinc PCA

Lavera Faces Wild Rose Moisturising Masksi
Ingredients:
Water (Aqua), Glycine Soja (Soybean) Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Alcohol*, Glycerin, Caprylic/capric Triglyceride, Rosa Moschata Oil*, Hydrogenated Palm Glycerides, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sodium Lactate, Stearic Acid, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Lysolecithin, TocopHeryl Acetate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Honey (Mel)*, Hydrogenated Lecithin, Olea Europaea (Oilve) Fruit Oil*, Rosa Canina Fruit Extract*, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract*, Sambucus Nigra Flower Extract*, Rosa Damascena Flower Water*, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract*, Prunus Persica(Peach) Fruit Extract*, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract*, Equisetum Arvense Extract*, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Xanthan Gum, Lecithin, TocopHerol, Sodium Hyaluronate, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**
* ingredients from certified organic agriculture
** natural essential oils

arba gal kazka galit rekomenduot is uk rinkoje esanciu kaukiu, aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai2lka: 21 vasario 2011 - 15:07
Vai2lka, http://www.supermama...?...98026&st=48 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 02 20, 20:13)
Neįsižeidžiau  biggrin.gif Jūs argumentus pateikite konkrečius, tada galima bus diskutuoti  4u.gif
Nes pasakyti, kad vienas ar kitas dalykas yra nesąmonė labai lengva, o pagrįsti- sudėtingiau. Aš savo išsakytus argumentus labai lengvai galiu pagrįsti...

pagrįsti? kokybiškas drėkinamasis kremas skirtas riebiai odai atkuria drėgmės balansą, maitina, padeda atsikratyti toksinų, sureguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. Pati iš savo patiries galiu pasakyti, kad yra labai didelis skirtumas kur vakare pasitepi ir kur nepasitepi drėkinamuoju kremu. Pasitepus ir ryte atsikėlus gali matyti susitraukusias veido poras, gaivią, skaiščią, neriebaluotą odą, ko man be kremo niekada nebūdavo ir išvis pasidariusi odos tyrimą sužinojau kad odai trūksta drėgmės, todėl ji pati natūraliai gamina tuos riebaliukus, kad galėtų sukurti apsauginį barjerą, kai pradėjau gerti 2l vandens per dieną ir nepagailėti pinigų geram drėkikliui visos bėdos išsisprendė bigsmile.gif jūsų nuomonės šiuo atžvilgiu nesistengiu pakeisti,na aišku galbūt per grubiai išsireiškiau praeitą kartą, atsiprašau 4u.gif bet odą drėkinti reikia rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif gal galėtumet parekomenduot koki kremuka isipletusiems veido kapiliarams? vargstu labai su nuolatos raudonais zandukais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ugusiukas @ 2011 02 21, 14:29)
pagrįsti? kokybiškas drėkinamasis kremas skirtas riebiai odai atkuria drėgmės balansą, maitina, padeda atsikratyti toksinų, sureguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. Pati iš savo patiries galiu pasakyti, kad yra labai didelis skirtumas kur vakare pasitepi ir kur nepasitepi drėkinamuoju kremu. Pasitepus ir ryte atsikėlus gali matyti susitraukusias veido poras, gaivią, skaiščią, neriebaluotą odą, ko man be kremo niekada nebūdavo ir išvis pasidariusi odos tyrimą sužinojau kad odai trūksta drėgmės, todėl ji pati natūraliai gamina tuos riebaliukus, kad galėtų sukurti apsauginį barjerą, kai pradėjau gerti 2l vandens per dieną ir nepagailėti pinigų geram drėkikliui visos bėdos išsisprendė bigsmile.gif  jūsų nuomonės šiuo atžvilgiu nesistengiu pakeisti,na aišku galbūt per grubiai išsireiškiau praeitą kartą, atsiprašau 4u.gif  bet odą drėkinti reikia rolleyes.gif

Nieko tokio, atsiprašinėti nereikia irnesakyk.gif

Matot, mes turbūt tiesiog apie skirtingus dalykus kalbam... Aš akcentavau, kad jei oda yra riebi, neišsausinta, papildomai tepti kremų ant jos nebūtina, nes natūralus riebalas yra geras drėkiklis, taip pat jis neleidžia drėgmei iš odos išgaruoti. Kad žmonės tą riebalą agresyviai nori nuimti nuo odos arba kai riebi odai išsausėja dėl šildymo sezono, saulės ar naudojamų dezinfekuojačių ir kt. priemonių - čia jau kitas reikalas.
Tačiau ... net ir riebiai odai reikia antioksidantų, odai identiškų, ląstelių komunikaciją skatinančių ingredientų (kurių vidutiniuose drėkikliuose net nebūna...), bet juos galima ir be drėkinančio kremo pagrindo gauti. Tiesiog dažnai žmonės yra įsitikinę, kad riebią odą reikia drėkinti, tad naudoja netinkamas priemones, ir paskui stebisi, kad kuo daugiau odą jie drėkina, tuo daugiau riebalų gaminasi. Ne visi yra vienodi, dėl to ne visiems ir vienodos priežiūros reikia, bet normaliai riebiai odai nebūtinas tas "drėkinantis" pagrindas, t.y. visokie emolientai, tirštikliai ir pan. Skysčiai, geliai ir serumai- nelabai drėkina, bet gali suteikti odai būtinus gerus ingredienetus. Jei tuos ingredientus vadinate drėkinimu- tada taip, pritariu, kad odą drėkinti reikia smile.gif Aš dėkinimu linkusi vadinti paprastus drėkiklius, kurių, nelabai naudingų, deja, yra krūvos parduotuvėse...

Dėl toksinų (nuodų) ir jų pašalinimo... Įdomu, kokių toksinų yra odoje, kuriuos drėkikliai padeda pašalinti? g.gif Dažnai girdžiu apie juos, bet niekaip nesuprantu, apie ką kalbama ax.gif

QUOTE(Merlina96 @ 2011 02 21, 14:41)
sveikos merginos 4u.gif  gal galėtumet parekomenduot koki kremuka isipletusiems veido kapiliarams? vargstu labai su nuolatos raudonais zandukais verysad.gif

Yra atskirų temų specialiai tokios odos priežiūrai: Jautri kapiliarinė oda. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 22 vasario 2011 - 01:09
Aš vis tik lietuviškos kosmetikos šalininkė - man RASA kremas tiko. Karts nuo karto palepinu kauke, tai net žiemą oda atrodo skaisti.
Atsakyti