Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 4

QUOTE(as-ne-tavo @ 2010 06 25, 18:38)
Man kažkaip labiau tikėtina, kad ne pačius miniukus padirbinėja, o pripila į juos fake kvepalų jau patys padavėjai, ne gamintojai unsure.gif

Negaliu nei paneigt nei patvirtint. Manau labiausiai tiketina uzsiraut ant neoriginalaus minikio perkant populiarius populiariu brandu miniukus.
Del talpu, dar gi buvau nusipirkus negera Gucci Envy Me 50ml rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
su klausimu lendu - gal kuri galite pažiūrėti, jei turite, 50ml Pure Poison - pirkau pusę buteliuko. gavau. aš turėjusi tik didžiausių talpų - vieną iš Kristianos, kitą testerinį iš JAV. abiejų buteliukai buvo nepermatomi (vos vos galėjai įžiūrėt šiaudelį), o va gautojo šiaudą iš toli permatau kiaurai butelį net per kvepalų skystį g.gif pats buteliukas turi violetinumo atspalvį, bet tas stikas kažkoks kitoks - permatomas g.gif ar taip turi būti? gal ir jūsų toks? gaila negaliu sukelti nuotraukų. dėl kvapo tai berods toks pat - iš Kristianos senai turėjau, tai nepamenu kiek laikė, testerinis labai ilgai - sekančią dieną ant rūbo užuosdavau. o va šitie laiko vos kelias valandas. nesu susidūrusi su padirbtais dior'ais... ir kodukas yra - išgraviruotas baltas keturių skaičių ne ant dugno, keli mm aukščiau jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 02 liepos 2010 - 16:43
QUOTE(labo @ 2010 07 02, 17:42)
sveikos,
su klausimu lendu - gal kuri galite pažiūrėti, jei turite, 50ml Pure Poison...


Pas mane 30ml 'Pure poison', bet gal ka padesiu. Del koduko, tai pas mane lygiai taip pat ant sono keli mm virs dugno jis isgraviruotas. O del pacio buteliuko, tai pagrinde visas stiklas permatomas, perlamutrini spalvotuma (ziurint kaip pasuksi, bet ir i violetine, ir zalsva, ir rausva spalvas nesa) turi, tik issikisimai neperregimai baltai nudazyti. O del siaudelio, tai kuo puikiausiai matosi - stiklas juk permatomas. Maniskiai pirkti Sephoroj, tai originalumu ne neabejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 04 liepos 2010 - 02:18
QUOTE(shopingas @ 2010 07 04, 03:18)
Pas mane 30ml 'Pure poison', bet gal ka padesiu. Del koduko, tai pas mane lygiai taip pat ant sono keli mm virs dugno jis isgraviruotas. O del pacio buteliuko, tai pagrinde visas stiklas permatomas, perlamutrini spalvotuma (ziurint kaip pasuksi, bet ir i violetine, ir zalsva, ir rausva spalvas nesa) turi, tik issikisimai neperregimai baltai nudazyti. O del siaudelio, tai kuo puikiausiai matosi - stiklas juk permatomas. Maniskiai pirkti Sephoroj, tai originalumu ne neabejoju.

pas mane 50 ml, atrodo lygiai taip kaip jusiskis, siaudelis matosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2010 07 07, 15:12)
pas mane 50 ml, atrodo lygiai taip kaip jusiskis, siaudelis matosi  drinks_cheers.gif


Pas mane 100ml testeris, bet irgi persišviečia buteliukas. Matosi ir kvepaliukai, ir šiaudelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-ne-tavo: 07 liepos 2010 - 17:12
Sveikos,gal ne i tema,bet kuo skiriasi?
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kyska513: 08 liepos 2010 - 19:05
Kodel ne i tema, visai i tema...
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2010 07 08, 20:00)
Sveikos,gal ne i tema,bet kuo skiriasi?ar galima sakyti,jei be auksines lenteles netikri?
user posted imageuser posted imageuser posted image

Su auksine - tai Tom Ford Black Orchid (EDP), su juoda - Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur (EDT). šiaip, kiti kvepalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 08 liepos 2010 - 19:06
QUOTE(katalike @ 2010 07 08, 20:05)
Su auksine - tai Tom Ford Black Orchid (EDP), su juoda - Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur (EDT). šiaip, kiti kvepalai.

Aciu uz atsakyma biggrin.gif man labai padejot 4u.gif
Atsakyti
Ar originalūs šie kvepaliukai, nesu mačiusi su tokiu apvaduku kamštelio apačioj blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Negi nieks negalit padėt? blush2.gif Man kelia įtarimą iškilusios CD raidės ant purkštuko ir, kad apie patį purkštuką žiedukas mataliuko iškilęs, ant kitų mano CD kvepalų ne taip. gal čia kokio naujo leidimo? g.gif Šiaip tai butelis labai dailus atrodo. Esu pasimetus doh.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-ne-tavo: 10 liepos 2010 - 12:23
as-ne-tavo - blink.gif nesu tokio kamščio mačiusi ir aš niekur g.gif
o iš patikimos vietos pirkta? unsure.gif
Atsakyti