Įkraunama...
Įkraunama...

Elektromobilis

žinau, kad vaikučiams patinka tokie automobiliai, bet pati esu prieš juos, saviškiams nepirksiu. užtektinai su tikra mašina prisivažinėja, o lauke turi dviratį, paspirtuką, jei norės, paaugusiam pirksime riedučius ir pan.
Atsakyti
Sveikos,

Mano panelyte pirmaji trirati motocikla(elektini, tok nedinesli is maximos uz 150lt) paprase kad nupirktume kai buvo 1.3 metu. tai po 1.5men jau vazinejo po namus (vairavo jau pati), kai suejo 2 m sake kad per mazas ir letai vaziuja. tai radom nebrangiai pego perero (kazkas tokio) 2pavaru keturrati tai dabar labai patenkinta, ir jau tarp kibiru vingiuoja zigzagus mirksiukas.gif

bet laiks nuo laiko ir dviratuka bando minti rolleyes.gif
Atsakyti
Sūnus labai nori elektromobilio doh.gif Suprantu, berniukas ir visą kitą, bet tiesą sakant esu prieš, ir ne itin noriu pirkti(nors ir tėtis zyzia, kad dovanos vaikui). Manau vaikas turėtų daugiau judėti, tam dviratukai, paspirtukai yra... Žinoma galima riboti važinėjimo laiką, bet pas mus tai būtų ašarų pakalnė, kad turi ir negali doh.gif
žodžiu esu giliuose apmąstymuose, nes turim rimtą keturratį, pasivažinėja vaikis retkarčiais su suaugusiais, nu tai kam reikia, dar vieno griozdo tik vaikui g.gif priaugs tą tikrąjį - galės varinėti biggrin.gif
Turiu porą mėnesių pamąstymui iki gimtadienio cool.gif
Atsakyti
pvz mano bernui tas automobilis paspirtuko nepakeičia. Paspirtuku važinėjasi kasdien, ima į pasivaikščiojimus, važinėjasi po 3val, o štai su tuo automobiliu išvažiuoja 1-2 kartus savaitėje ir pasivėžiną tik po kokį pusvalandį. Žodžiu, jam tai nėra paspirtuko pakaitalas. Gal per lėtas ir ne toks manevringas? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vyyšnia @ 2010 05 20, 09:56)
žodžiu esu giliuose apmąstymuose, nes turim rimtą keturratį, pasivažinėja vaikis retkarčiais su suaugusiais, nu tai kam reikia, dar vieno griozdo tik vaikui  g.gif priaugs tą tikrąjį - galės varinėti  biggrin.gif

As ne nemastycius pirkciau ax.gif . Vaikutis nori, teveliai savo ,,griozda" turi, tai ko jis negali tureti SAVO ,,griozdo" unsure.gif, neteisinga vaikucio atzvilgiu...
O kai isaugs gi padovanoti galima ar parduoti g.gif Manau tevelis siuo atveju teisingai padarytu jei vaikuciui padovanotu keturrati smile.gif .
O teveliai vien tik dviraciais galetu vazinetis tada ir jiems nereikia keturracio. Atsiprasau jei grieztai nuskambejo mano nuomone, bandziau vaiko akimis i tai pasiziureti ax.gif
Atsakyti
Mes pirkome džipuką, kol buvo 2 metų patiko važinėti labiau nei dviračiu (dviratį tėtis buvo pirkęs vokišką labai sunkiai sekėsi minti).. Dabar kai jau 4 metukai net nebežiūri į mašinos pusę kieme su dviratuku (jau turi kitą didesnį) arba paspirtuku važinėjasi..
Atsakyti
Na mano panelyte taip pat su keturaciu nesiduoda visa diena, na gal 2-3 kartus per savaite. Dvirati irgi mielai mokosi mynti (ypac gerai sekasi i pakalini biggrin.gif ) Musu tetis irgi rimta turi. Tai kai tetis treniruojasi mazoji irgi mielai po trasa bando vaziuti su savuoju, ir varzybose nuo savojo nenulipo. Tiesiog, kai tetis turi toki ir vaikui labai reikia mirksiukas.gif
Tad manau vyysnia nemastyk o pirk mirksiukas.gif tikrai vaikas nepamirs ir dviracio. Abu keturraciai stoves garaze, o dviratis jug kieme visada po ranka.
Atsakyti
Suneliui metukai,taip pat su vyru galvojame apie elektromobilio pirkima ax.gif Norejau paklausti nuo keliu metu vaikuciams yra saugu ir idomu su jais vazineti?Bei i ka atkreipti demesi ji perkant,kokos firmos galetumete rekomenduoti smile.gif
Is anksto dekoju uz atsakymus ir nuomone 4u.gif
Atsakyti
linxme pirmaji elektromobili jei pirksi iki 2m tai gali bet koki nes su juo tik ismoks vazineti ir viskas. o kai ismokas ir paaugs tai tada siulau rimtesni peg perego. nusu jau antras ir labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Mes isigyjome 2 metuku vazineja pats,saunu,bet mums tai ir su kojomis spiriama masinyte labai patinka,negaliu net issikti kuri labiau,bent kol kas.
Atsakyti
Elektromobiliukai patiems maziausiems yra ir nuo 12 men. Nepasakyciau, kad jie yra visiskai paparastuciai schmoll.gif Vaziuoja pirmyn ir atgal, vieni bunakojyte minami, kiti rankyte. Buna elektromasinytes, su vairiukais ir garsais, tai veiklos tikrai juose buna. O ir idomu vaikuciams. Didesnieji elektromobiliukai jau buna ir galingesni 12 voltu, bet kad ten butu kazko daugiau prideta tai irgi ne, aisku gamintojai skirtingi, skirtingos kainos ir kokybe. Peg pergo patys brangiausi, bet ir brangiausi, Injusa sakyciau atitinka kainos ir kokybes santyki, o kas nori is vis pigiu ir lenkiskos produkcijos galima rasti.
Atsakyti
Keliu tema i virsu 4u.gif pavasaris atejo - vel elektromobiliukai issikels i lauka tongue.gif
Ieskom ir mes savo trimeciui ir metuku dukrytei masiniuko. Svarstymuose Hamer dvivietis
user posted image
gal kas turite? labai idomus atsiliepimai butu ax.gif

ir kazin kodel praktiskai nera skelbimu apie naudotas masinas g.gif gi vistiek iki penkiolikos su tokia nesivazinejama biggrin.gif ...kazi sugenda po keliu sezonu ar kazkokios kitos priezastys...?
Atsakyti