Įkraunama...
Įkraunama...

Apsiprekinimo sąrašas

QUOTE(Pireja @ 2010 10 03, 20:08)
Bet is kitos puses - neturetum pinigu, autostrada nevaziuotum, nuomotumeis pigesni busta ir pan... 

Taigis taigis, o valgyt vis tiek reikia - taupyt čia gali tik iki tam tikros ribos unsure.gif
LT dar ir visos energijos (elektra, šildymas ir pan.) kainos paranormalios pagal pragyvenimo lygį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 03, 19:08)
As irgi Carrefoure apsipirkineju  biggrin.gif Nustebau del persiku kainos, nes jie pas mus auga, man butu pora kilu iki artimiausiu sodu. Bet siuo metu as moku nuo 2 eur uz kg.

Labai mazai makaronu valgote  4u.gif Man makaronu patiekalai - vieni pigiausiu, sociausiu ir lengvai virskinamu.

Miltu dideliais kiekiais nesu maciusi, tik cukru. Tai pastarojo dabar pirksiu ir as po 5 kg.

čia tie persikai turguj tiek, parduotuvėj brangiau.

Makaronų mes valgom, bet ne per daugiausiai, daugiausiai ryžiai. bet šiaip čia šiandien tuos kur pirkau tai jie kitokie,tokie mažuliukai, tai čia jau kitur bus nadojami, šiaip turiu iš senesnio pirkimo dar kelias dėžutes makaronų, plius spagečių kelis maišiukus, tiesa, makaronai nebrangūs, spagečiai kai pažiūri už eurą kelis maišiukus gali nusipirkt.

o miltus tuos pačius pirkau carefoure, tiek white, tiek brown, pažiūrėk, turėtų būt mirksiukas.gif

QUOTE(Sophi @ 2010 10 03, 19:36)

LT dar ir visos energijos (elektra, šildymas ir pan.) kainos paranormalios pagal pragyvenimo lygį cool.gif

nu jo,čia ir daug išeina finansų, nenormaliai daug doh.gif
Atsakyti
labas rytas,

mano 1kilotvalande kai gaminu elektrine virykle 43ct, tai kazin kiek galima prigaminti ir kiek susimoketi. ziauru uz 55eurus = litus, toki apispirkti imanoma ir pas mus jei as mesa pirkciau po 200gr.
ir visko po puskili
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 10 03, 10:18)
o be to, ar už 20lt nupirksi kilogramą jautienos? manau, kad ne.nebent kur iš pažįstamų parduoda tiek pigiau.

Už 20 Lt galima nusipirkt kilogramą geros jautienos. Iš pažįstamų pirkau ekologiškai laikomų karvių veršienos kumpius po 17 Lt/kg, dabar kai gaminu, visas aukštas kvepia.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2010 10 04, 08:48)
Už 20 Lt galima nusipirkt kilogramą geros jautienos. Iš pažįstamų pirkau ekologiškai laikomų karvių veršienos kumpius po 17 Lt/kg, dabar kai gaminu, visas aukštas kvepia.

na tai paryskintai situacijai ir buvo padaryta issimtis.
O jeigu pirkti ne is pazistamu, o va taip uzeiti nuotaikai/poreikiui esant i turgu ar parduotuve?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 10 04, 13:00)
na tai paryskintai situacijai ir buvo padaryta issimtis.

O jeigu pirkti ne is pazistamu, o va taip uzeiti nuotaikai/poreikiui esant i turgu ar parduotuve?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

dabar įdomumo dėlei pažiūrėjau swoon.gif nežinau laiko,kada čia buvo, bet bendram vaizdui...

user posted image

aišku čia geras gabaliukas matyt, bet kaina tai ką aš žinau... maximoj mačiau kažkur rašo 30 lt..neaišku kuri dalis..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 10 04, 14:06)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

dabar įdomumo dėlei pažiūrėjau swoon.gif nežinau laiko,kada čia buvo, bet bendram vaizdui...

user posted image

aišku čia geras gabaliukas matyt, bet kaina tai ką aš žinau... maximoj mačiau kažkur rašo 30 lt..neaišku kuri dalis..

Paskaiciau cia tai net pati susidomejau kiek ta jautiena pas mus LT kainuoja ax.gif nes seip mesa perka MB, tai va kokias kainas radau: http://www.tikrasmai...i...0&Itemid=10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gendre: 04 spalio 2010 - 13:19
nu tai va viskas aišku, mažiau 20 lt negausi, ko čia tam rimi ta kaina tokia, tai baisu.. nu aišku prekybcentriuose visada taip bus,bet vistiek..
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 02, 18:56)
Oho, 38 svarai - labai nedaug. Bet cia turbut be vaisiu, tik patys butiniausi maisto produktai?

vaisiam skirti 9svarai 4u.gif kadangi pries pora metu tas skaiciavimas vyko, tai kainos pakilusios ir vaikai ugteleje, bet tilptume g.gif imkim 9svarai savaitei vaisiam-iseina 4kg obuoliu, 3kg bananu ir arbuzas arba persiku ir slyvu po indeli (lyg 400g) arba saldytu uogu 400g ax.gif
mesa nesufasuota PC kur svarstoma ir pjaustoma kiaulienos kg 9svarai, bet vaziuojam ketvirtadieniais ir visad buna likus valandai iki uzdarymo 4,5,svaro, sonkauliukai parukyti (jau tokie 'plikoki') 4svarai, o galiojimo data dar bent 3dienom, kai fasuotom, vakumuotom duodama iki 6 dienu, bet skonis skirias, daznai sufasuotos jau su kvapeliu doh.gif mesa ziauriai turi ziuret g.gif duona ryte kepta 400g kepaliukas 1.6svaro, bet ketvirtadieni vakare jei neisperka nukainojama iki 40-80 pyskiu, daznai dar siltute buna rolleyes.gif
sarasa maisto apsipirkimui darom dazniausiai is dvieju daliu-ko butinai reikia, ir ko dar nereikia, bet reiks (belike pora sauksteliu kepimo miltuku, nebedaug prieskoniu, kruopu ir pan., labiau tie ilgai galiojantys arba uzsaldymui tinkami produktai) ir taip antros dalies prekes pirkinejames ilgai sekdami kainas, kol galiausiai pamatai geros firmos, itin geros sudeties ir pan. uz priimtina kaina-akcija, 1perki 1 nemokamai ir t.t. taip daznai susizvejojam kas mums butu per brangu, o iseina keliom pyskem (centais) brangiau nei iprastai perkami, gaila akcijos baigias, o paragavus brangesniu padazu, ypac paskanavus makaronu ir riesutu, dzovintu vaisiu taip nebesinori begrist prie seno doh.gif
dabar nuolatinese paieskose kavos pupeliu, bet jom akciju jau kelintas menuo nebera unsure.gif o suvartojam po 3kg per menesi unsure.gif
LT daznai tenka pagyvent po 3-8sav. man su vaikais, kartais ir MB savaitei prisijungia, tai maistui niekad 800per menesi nepasiekiam rolleyes.gif buvo kartas kai per 6sav isleidau 1500lt, bet tada ir keliavau nuolat i svecius su tortais, skanumynais, brangesniais vaisiais ir lauktuvem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2010 10 08, 01:38)


galiu nudziuginti, dabar be 800lt neapseisit g.gif nors jau nebesuprantu kiek isleisti reikia, kad apsipirkti.
kava maxima jacobs 7.99lt uz 250gr.
Atsakyti
raganiukstiene, balandi-geguze tiek mums keturiem uzteko ax.gif ir tikrai uzteks grizus visam, nes labai daug pirksim is senu 'tasku'-mesa, piena, darzoves mirksiukas.gif ten mums kainu nekelia ir zinom, kad nekels (paslauga uz paslauga) 4u.gif
cia kai grizinejam tom 3-6sav. tai viskas perkama is turgaus arba parduotuves, plius i taupanciuju islaidas sarasui pazvelgus ir zinant kiek mes didesniais kiekiais ilgesniam laikui uzsipirkdami pigiau gausim, tai 800 ir i kavine uzlekt uzteks (gal mes nevalgus, bet visad uztenkam 20-55lt) ax.gif
Atsakyti
atsiprsau kava maxim jakobs 250gr 8.99, o as urmo bazej uz 6.20lt pirkau.

tai nzn ar uzteks cia jums isiversti su 800lt, nes kainos kyla.
Atsakyti