Įkraunama...
Įkraunama...

Frivolite arba nėrimas prancūziška šaudykle

Ale, ir paprastume sviecia tooookia prabanga! thumbup.gif Net saldu darosi ziurint i nerinius. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kadangi jau skaiciau strazdanelei issakytus komplimentus, tai galiu tik pasikartoti, kad suknele SUPERINE!!!! Labai grazu, saunuole!
Atsakyti
Sveikutes.
jau groziu kad prisiziurejau wub.gif ir pati isbandyt panorejau. Va kaip tik pirma blyna narplioju, gal kas nors ir gausis blush2.gif
Atsakyti
Na parodysiu savo pirmuosius blynus blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Saunuole,mimrusikas, gera pradzia!
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Ka tik ismokau nerti adata, labai patiko. tik turbut papuosalus geriau nerti seivute? ar labai sudetinga ja?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerma @ 2011 01 17, 06:26)
Sveikos mergaites,
Ka tik ismokau nerti adata, labai patiko. tik turbut papuosalus geriau nerti seivute? ar labai sudetinga ja? smile.gif
Kerma, tiek adata, tiek šeivute papuošalus labai sėkmingai gali nerti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip smagu, temele pajudejo aukstyn. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie Jusu smile.gif
Jei rimtai, mezgu, neriu, bet sitokiu sedevru su adata, saudykle dar nemoku. Gal galetumete pasidalinti patirtimi, kaip pradejote, kur ieskojote pradziamokslio ir pan smile.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 01 18, 02:12)
Kaip smagu, temele pajudejo aukstyn.  thumbup.gif
~saulyte~, ar neri dar ką frivolite? Pas mane tai totalus štilis šitam fronte... blush2.gif Į kitas sferas pasidaviau tam kartui...

QUOTE(*bonbonke* @ 2011 01 18, 06:05)
Sveikos, jungiuosi prie Jusu smile.gif
Jei rimtai, mezgu, neriu, bet sitokiu sedevru su adata, saudykle dar nemoku. Gal galetumete pasidalinti patirtimi, kaip pradejote, kur ieskojote pradziamokslio ir pan smile.gif Aciu smile.gif
Junkis, junkis 4u.gif
Aš asmeniškai viską nuo-iki radau internete ir iš jo viską pasiėmiau, ko man reikėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sushi, ir pas mane buvo toks stilis... doh.gif Tada ruosiausi kaledoms ir neriau sveciu vaikams mazus zaisliukus. Bet nusivyliau pati savimi - pasirodo, neturiu as tiek kantrybes krapstytis prie smulkiu detalyciu, pvz.kojytes, ausytes, rankytes, nosytes. Pagarba toms, kurios neria amiguru zaisliukus. blush2.gif O vat su frivolite galiu kad ir kiek, kad ir su kokiu smulkiu siuliuku krapstytis. biggrin.gif Dabar pradejau narplioti komplektuka "svogierkai" gimtadienio proga, o paskui sumasciau pabandyti nuotraukos remeliui krasteli nunerti. Paziuresiu kaip pavyks. Kai uzsiimu frivolite, tai jauciu kaip sirdis dainuoja. biggrin.gif
O naujokems dabar labai daug informacijos vien is musu temukiu. Pamenu kai as pradejau nerti, tai tik su auksaranke buvo galima pasitarti. ax.gif
O ko pas tave, sushi, tokia ramybe?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 01 19, 06:36)
O ko pas tave, sushi, tokia ramybe?
Kad žinai, su tokia spalvinga asmenybe, kaip aš, tai taip jau gaunasi lotuliukas.gif Bangom, bangom viskas... Iš rankdarbių truputį buvau į foto persimetusi, dabar po genealogiją kapstausi, kartais pamezgu (nieko įdomaus, šiaip eiliniai žiemos poreikiai), vat ir nebelieka visame tame frivolitei vietos... Be to, kažkaip kai buvau ant anos bangos, daug ką išbandžiau, ką pati norėjau, tai nebėra kažkaip to azarto: „o, įdomu, kas gausis, jei va taip pabandysiu padaryti ar taip...“ smile.gif

Toms, kurios apie frivolite ieško info, yra dar ir atskiras tinklapis – frivolite.lt. Ten merginos daug visko sudėjusios ir, greičiausiai, ten aktyvesnis forumas vyksta ta tema, nei čia... (šiaip tai gaila man, kad ši tema tokia apsnūdus dėl to tapo...) smile.gif
Atsakyti