Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelų salonai

QUOTE(kunigunda23 @ 2010 04 07, 10:00)
As per paroda girdejau, jog Silko Studija kaip tik parduoda, o ne nuomoja sukneles. Gal kitur irgi galima nupirkti, bet va Santoj kiek klausiau tai kas nuoma 2000, tai pirkimas tos pacios sukneles 4000 - 5000 Lt. Man per brangu....

Dar Angelo mio teko matuotis gražią suknelę, ant vieno peties, graikiško stiliaus, tapyba ant šilko su melsvais atspalviais, taip pat ryškios mėlybos spalvos akmenukais dekoruota petneša. Man l. patiko, nes spalvos manęs negąsdina, tai ši suknelė buvo tik pardavimui, o kaina netgi juokinga - tik 700 Lt. Jeigu nebūčiau išsirinkusi savo suknelės kitame salone, būčiau pirkusi šią. Dėl kitų suknelių pardavimo kainų nžn, o nuomos kainos 1200-1400, graikiško tipo suknelių, kurias matavausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(augudai1 @ 2010 04 07, 15:30)
Dar Angelo mio teko matuotis gražią suknelę, ant vieno peties, graikiško stiliaus, tapyba ant šilko su melsvais atspalviais, taip pat ryškios mėlybos spalvos akmenukais dekoruota petneša. Man l. patiko, nes spalvos manęs negąsdina, tai ši suknelė buvo tik pardavimui, o kaina netgi juokinga - tik 700 Lt. Jeigu nebūčiau išsirinkusi savo suknelės kitame salone, būčiau pirkusi šią. Dėl kitų suknelių pardavimo kainų nžn, o nuomos kainos 1200-1400, graikiško tipo suknelių, kurias matavausi smile.gif



Aciu uz patarimus, pradesiu kryziaus zygius.Nors siaip mano svente rugpjuti, tad nematau reikalo dar labai plesytis:)
Atsakyti
Sveikos, gal ir neitema ax.gif , bet ar reikia pasirasyti kokias sutartis salone? gal zinot ka ten raso? bijau apsigauti blush2.gif ax.gif butu gerai isanksto paskaitineti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailad @ 2010 04 09, 08:50)
Sveikos, gal ir neitema ax.gif , bet ar reikia pasirasyti kokias sutartis salone? gal zinot ka ten raso? bijau apsigauti blush2.gif  ax.gif butu gerai isanksto paskaitineti ax.gif  4u.gif

Taip, visuose salonuose turi buti pasirasoma sutartis, ji yra dokumentas, kad Jums suteiktos tam tikros paslaugos, joje turi buti pazymeta sukneles nuomos kaina, paliktas uzstatas, salygos, kurioms esant grazinami pinigai ir pan....
Atsakyti
Nu aciu merginos jums visoms uz patarimus:) Sestadieni uzsirezervavau suknele Silko Studijoj. Ejom su MB, tai siam baisiai patiko mano pasirodymas ir tai, kaip as atrodau. Suknele tiesiog isimylejau, esu pati laimingiausia busima nuotaka bent jau kol kas:) kol kokie bateliai ar visu likusiu atributu paieska nesugadins nuotaikos. geros jums visoms dienos ir dar karta aciu uz nuorodas!
Atsakyti
QUOTE(tekila41 @ 2010 04 12, 12:28)
Nu aciu merginos jums visoms uz patarimus:) Sestadieni uzsirezervavau suknele Silko Studijoj. Ejom su MB, tai siam baisiai patiko mano pasirodymas ir tai, kaip as atrodau. Suknele tiesiog isimylejau, esu pati laimingiausia busima nuotaka bent jau kol kas:) kol kokie bateliai ar visu likusiu atributu paieska nesugadins nuotaikos. geros jums visoms dienos ir dar karta aciu uz nuorodas!



O kokios kainos sukneliu Silko studijoje? As tai noreciau pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ARTOS @ 2010 04 12, 12:47)
O kokios kainos sukneliu Silko studijoje? As tai noreciau pirkti  ax.gif

man rodos jos tik pardavimui ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 12, 13:18)
man rodos jos tik pardavimui ir yra  g.gif



tik parduoda.As uz sava sumokejau 1300 Lt. Bet paskui susitariau, kad grazinsiu komiso pagrindu ir merginos bandys ja parduoti toms, kurios nores jau nesiotos sukneles. Tikiuosi kokius 700 Lt atgauti ax.gif
Atsakyti
O vat idomu kiek laiko iki vestuviu nuomavotes suknele blush2.gif
Kada jau pradeti ieskoti? Ir gal kas patars, kur Vilniuje grazios suknytes uz prieinama kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 05 01, 21:09)
O vat idomu kiek laiko iki vestuviu nuomavotes suknele  blush2.gif
Kada jau pradeti ieskoti? Ir gal kas patars, kur Vilniuje grazios suknytes uz prieinama kaina?  g.gif


Speju paprastai pries 3-4 menesius pradeda ieskoti visos smile.gif As kovo menesi nusipirkau, nors vestuves rugpjuti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Misija-vestuves @ 2010 05 03, 11:51)
Speju paprastai pries 3-4 menesius pradeda ieskoti visos smile.gif As kovo menesi nusipirkau, nors vestuves rugpjuti wink.gif

Mano ir vestuves rugpjuti, bet sunku su suknelem. nors daug kur salonuose nurodo kainas nuomu nuo 500lt, bet is tiesu , jei tik kokia patinka tai iskart bent 1000lt uzkrauna. i biudzeta niekaip netelpu. verysad.gif
Atsakyti
Puikiai suprantu, mes irgi jau dabar viršijame planus doh.gif baisu pagalvot, kiek dar visko prisidės iki rugpjūčio g.gif kiek žinau šilko studijoj visos iki nuleido 1000lt, bet čia pardavimas, tai paskui dar parduoti galėtum smile.gif
Atsakyti