Įkraunama...
Įkraunama...

Rūsys po namu

QUOTE(matokato @ 2018 01 03, 10:38)
<p>Baseinas rūsyje gal ir nebūtinas smile.gif, bet laikyt morkų, burokėlių ir bulvių maišelius ar raugintų kopūstų statinaitę virtuvėj irgi nelabai patogu. Turint savų, tikrų obuolių, didesnį jų kiekį išlaikyti bent kiek ilgiau be rūsio neįmanoma.</p>
<p>Nedidelį rūsį po namu galima įrengti visiškai atskirai nuo namo pamatų; pavyzdžių galima pamatyti čia: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.houzz.com/underground-wine-cellar'>https://www.houzz.com/underground-wine-cellar</a>(iliustracijose visokie nevalgomi dalykai, bet rūsyje galima laikyti ir naudingus maisto produktus ;)). O esant aukštam gruntinio vandens lygiui ar norint apsisaugoti nuo bet kokių tokios rūšies netikėtumų, galima įkasti (namo viduje arba kieme) plastikinį rūsį, pvz. kokį nors tokį:  <a data-ipb='nomediaparse' href='http://plastikiniairusiai.lt/'>http://plastikiniairusiai.lt/</a></p>
<p>Aišku, jeigu šeima nevalgo normalaus maisto ir viską perka prekybos centruose, tada rūsys gal ir nelabai reikalingas.</p>


Na jo,visi kas neturi rusio yra nenormalus.. Juk reikia kaupti tona bulviu,penkis maisus morku ir kopustu backa. Maza kas... biggrin.gif
Atsakyti
Vienas iš labiausiai pasiteisinusių namo statybos sprendimų - nedaryti rūsio. Tam man tarnauja nešildomas (tačiau neblogai apšiltintas) priestatas, kuriame nebūna minuso, o vasarą būna vėsu. Daržovės kol kas nei supuvo, nei sudžiūvo. Aišku, tos įkasamos bačkos įdomiai atrodo, galbūt laikas padiktuos, kad tokios reikia, bet kol kas tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Adwoco @ 2018 01 05, 10:47)
Vienas iš labiausiai pasiteisinusių namo statybos sprendimų - nedaryti rūsio. Tam man tarnauja nešildomas (tačiau neblogai apšiltintas) priestatas, kuriame nebūna minuso, o vasarą būna vėsu. Daržovės kol kas nei supuvo, nei sudžiūvo. Aišku, tos įkasamos bačkos įdomiai atrodo, galbūt laikas padiktuos, kad tokios reikia, bet kol kas tikrai ne.


Maksimum ka as planavau name pasidaryti,tai isileisti sulinio zieda po katiline,bet ziuriu kad ir to nereikia. Garaze puikiai laikosi viskas.
Atsakyti
QUOTE(matokato @ 2018 01 03, 09:38)
O esant aukštam gruntinio vandens lygiui ar norint apsisaugoti nuo bet kokių tokios rūšies netikėtumų, galima įkasti (namo viduje arba kieme) plastikinį rūsį, pvz. kokį nors tokį: 


Turbūt pirmas renklaminis skelbimas, pateiktas taip, kad net kabinėtis nesinori thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 06 sausio 2018 - 11:22

Taip :D išskyrus fantastinį punchline'ą visos litanijos "Aišku, jeigu šeima nevalgo normalaus maisto ir viską perka prekybos centruose, tada rūsys gal ir nelabai reikalingas". Tipo jum nereik mūsų prekių? NENORMALŪŪŪŪS!

Atsakyti
QUOTE(Adwoco @ 2018 01 05, 09:47)
Vienas iš labiausiai pasiteisinusių namo statybos sprendimų - nedaryti rūsio. Tam man tarnauja nešildomas (tačiau neblogai apšiltintas) priestatas, kuriame nebūna minuso, o vasarą būna vėsu.

Gal galėtum smulkiau apie apšiltinimo storius?
Aš pats vis neapsisprendžiu, ar daryti rūsį. Man jo reikia hobiui (alaus virimui; turi būti vanduo, kanalizacija ir ventiliacija), būtų idealu. Bet prie namo numatytas garažas su sandėliuku, tai galvoju sandėliuko dalį, prišlietą prie namo, apsišiltinti, grindų nešiltinti. Kažin, ar laikytųsi pliusas?
Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2018 01 08, 13:12)
Bet prie namo numatytas garažas su sandėliuku, tai galvoju sandėliuko dalį, prišlietą prie namo, apsišiltinti, grindų nešiltinti. Kažin, ar laikytųsi pliusas?


Ankščiau, vadovaudamasis teorija pamenu Biesui patarinėjau, prie namo prišlieto garažo grindų neapšiltinti. Bieso patirtis parodė, kad mano spėjimai pasitvirtino, jei grindys neapšiltintos, žemė neleidžia peršalti virš jos esančioms, iš išorės gerai apšiltintoms patalpoms.

Kaip Biesas sakė, jo garaže minuso nebūna.
Atsakyti
QUOTE(gediminas_ @ 2018 01 06, 11:49)
išskyrus fantastinį punchline'ą


Tik iš to ir suprasi, kad žinutė reklaminė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 01 08, 14:26)

Kaip Biesas sakė, jo garaže minuso nebūna.



Taip.tikrai taip.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2018 01 08, 15:51)
Taip.tikrai taip.

O koks apšiltinimas?
Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2018 01 08, 23:51)
O koks apšiltinimas?


Garazo sienu varza R 5,2 ir daugiau. Silumos aisku dadeda katiline.Is kurios manau vistiek siektiek pakliuna silumos.
Pas mane per didelius salcius 8 laipsniai silumos. Netgi neuzdarius angos i palepe. 120x120 dydis. Uzdarau palepe dar plius 2 laipsniai. paatas apsiltintas 15 cm pulistirolo.
Atsakyti