Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminas D

Planuoju sūnui duoti vitaminus Kiddi ir skaičiau kad į juos įeina vitaminas D.Norėjau paklausti ar tada nebereikia duoti vitamino D3 o jei reikia tai kiek lašiukų?
Atsakyti
Nemačiusi kūdikio ir neįvertinusi rachito požymių (vien tik nuplikęs pakaušis dar nėra rachito požymis), negaliu komentuoti gydytojos paskyrimų.
Atsakyti
Jeigu kūdikiui reikalinga tik profilaktinė vit. D dozė, tuomet- vieną lašą vit. D3.
Atsakyti
Laba diena,
noriu paklausti mano dukra 1,1 men. pradejo gerti vitaminus KIDDI Pharmaton sudetyje yra vitamino D. Ar reikia gerti papildomai dar vit D? o gal jau tokio amziaus nereikia vitamino D g.gif ar uzteks vitaminuose esancio vit. D?
kol nepradejo gerti vitaminu gerdavo vit. D3 viena kart dienoje po viena lasiuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indriuske: 16 lapkričio 2005 - 19:09
Laba diena,
Mano septynmetis sūnus prieš dvi dienas išgėrė apie pusę buteliuko vandenio vit D3 (kokia 5-6 ml). Norėjo "paragauti" sesės vaistukų, ir netyčia besukant kamštelį, kartu atsisuko dozatorius, ir visas turinys pateko burnon, o jis nurijo - čia jis taip papasakojo. Kad buteliukas tuščias, pastebėjau tik šiandien. Sūnus nevėmė, neviduriavio, nesiskundė jokiais skausmais. Patarkite, ką mums dabar daryti, ar reikia kreiptis į medikus?
Atsakyti
Labas vakaras, gerb. gydytoja,
norejau pasiteirauti del vitamino D vartojimo. Mes gyvename Amerikoje. suneliui 4 men. ir 1 sav. jis isvis nera gaves vitamino D. paprasciausiai gydytojai cia neisraso. kai jam buvo naujagimiu gelta, paprasciausiai liepe daugiau buti sauluteje, kad vitamino savaime pasigamintu. Kai suejo 2 men. gydytoja israse vitaminu Trivasol. bet jie labai saldus, karameles skonio, mano mazius vos ne viska isspjauna. ar jam butina duoti tuos vitaminus? ar dar reikia papildomai ir vitamino D?
Atsakyti
Papildomai profilaktiškai vit. D duoti nereikia.
Atsakyti
Aišku, kad tai nėra gerai, bet tokio amžiaus vaikui nepavojinga. Šis vit. D preparatas nesikaupia organizme.
Atsakyti
Nežinau, ar Amerikoje visiems kūdikiams reikalingas vit. D. Tai priklauso nuo saulėtų dienų kiekio. Todėl ir atsakyti negaliu, kokios yra Amerikos gydytojų rekomendacijos rachito profilaktikai. Gal ten kūdikiai rachitu ir neserga?
Atsakyti
Nuo kokio men.israsomas kudykiui vitaminas D?
Atsakyti
Laba diena,
sūnui 4 metukai. Žuvų taukus geriame dėl kreivu kojyčių. Žiemą būtų gerai pagerti multivitaminų su mikroelementais. Žinau kad vitaminų D ir A negalima perdozuoti. Vitaminai Tedis: vit A-4000 TV, vit D3-400 tv, Multi Total: vit A-0.4 mg, vit D3-10 mg, o žuvų taukai : atitinkamai 5000 ir 500 TV .
Kaip pasirinkti kad neperdozuoti? Ar geriau duoti žuvų taukus ir Tedi ar žuvų taukus ir Multi total?
labai ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Išnešiotam kūdikiui vit. D rekomenduojamas nuo 3 savaičių.
Atsakyti