Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Viktorija Tarasevičienė

gimdžiau KMUK nesitarus, papuoliau pas šią gydytoją. labai maloni ir profesionali thumbup.gif kadangi gimdžiau dvynius ir gimdymas buvo pakankamai komplikuotas, bet gydytojos ir jos komandos dėka viskas baigės gerai wub.gif mūsų padėka buvo žodinė, tai po gimdymo jokių apsilankymų nebuvo, gimdykloj ir baigės mūsų draugystė biggrin.gif
Atsakyti
Lankausi pas sia gydytoja,ji priziuri nestuma ir esu ja labai patenkinta-gydytoja labai maloni,ismano savo darba.Gimdymas ne uz kalnu,tad daugiau parasysiu po visko wink.gif
Atsakyti

 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ar yra paskutiniu metu gimdziusiu pas sia gydytoja ?
Atsakyti
QUOTE(pickutis @ 2013 01 10, 23:14)
Sveikos  4u.gif Ar yra paskutiniu metu gimdziusiu pas sia gydytoja ?

Man irgi būtų labai įdomu, kokie atsiliepimai. Gal kas turėjo pas šią daktarę CP?
Atsakyti
Super 4u.gif Ne tik, kad profesionali gydytoja, ismananti savo darba, bet ir nuostabus, mokantis nuraminti, visada besisypsantis zmogus wub.gif wub.gif Tiesiog truksta zodziu apsakyti kokia as jai dekinga 4u.gif Labai dziaugiuoi, kad jos rankos buvo pirmosios, kurios paliete mano stebukla blush2.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Džiugu, kad viskas puikiai pasisekė 4u.gif
Atsakyti
o ji priima tik nėščiąsias ax.gif ar priima ir po gimdymo? blush2.gif
Atsakyti
Noreciau lankytis pas sia gydytoja, kad priziuretu mano nestuma. Norint pas ja pakliuti reikia siuntimo is savo seimos gydytojos?
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2013 05 23, 12:42)
Noreciau lankytis pas sia gydytoja, kad priziuretu mano nestuma. Norint pas ja pakliuti reikia siuntimo is savo seimos gydytojos?


Taip, reikia siuntimo. Kaip tikvakar pas ja buvau, tai sito uzklausiau, nes noreciau ir toliau pas ja lankytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 02 21, 13:13)
Man irgi  būtų labai įdomu, kokie atsiliepimai. Gal kas turėjo pas šią daktarę CP?

Mane taip domina šitas klausimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nivea @ 2013 07 23, 19:28)
Mane taip domina šitas klausimas  4u.gif

as pas ja gimdziau pries du metus ir turejau cp.super gydytoja.gimdziau nesitarusi cp extrinis buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lara86: 23 liepos 2013 - 19:39