Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

QUOTE(gitulia @ 2013 11 10, 12:42)
Sauskelniu nenaudojam, kazkaip jautriai vaikinas mano i jas reaguoja, kai bandau uzsimint. Butu mazas uzmauciau ir galvos nesukciau.
Saulute, tai gal jums tikrai gerokai pagelbetu pieno atsisakymas ir skysciu ribojimas vakarais. Bandykit pazaist su ja  mirksiukas.gif

na kai pasveiks bandysiu kaip nors vel nuo to pieno "atmust" biggrin.gif bo dabar vis sioks toks skysti kai tempos turi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2012 02 16, 15:31)

Sveiki,
Atrodo, kad mano istoriją rašote. Todėl nusprendžiau ir aš parašyti, privargomn iki 7 su virš metų, varė kasnakt. išbandėm vaistus kelių rūšių, saulytes ir ką tik įmanoma, nepadėjo, kėlėm - nepadėjo. Sugalvojau nupirkti Malem aparačiuką, pinigų visai negaila buvo, nes pavargau nuo skalbimo, vaiko nevilties kupinų akių ir panš. Buvau prisiskaičiusi, kad kitiems nepadeda, vilties daug nedėjau. Visiems sakiau, kad blogiau jau nebus. Vaikui lygiai vyko tas pat, pirmas savaites negirdėjo, atsikeldavo paplūdęs, bet kantriai nedėjau jokių sauskelnių, žadinom, po to po savaitės pradėjo įsisioti po truputį ir pabusdavo, bet patalynės keisti nereikėdavo. Po mėnesio nustojo išvis keltis, bet ir nebesysiojo visiškai, tik ryte, visiškai susitvarkė viskas per 8 savaites. Neprireikė nei viso gydymo, nesitikėjau, vis palutę laikiau dar pusmetį, galvodama gal kada netyčia padarys, nepadarė nė karto, net sirgdamas ir daug prigerdamas, atsikelia naktį tiksliau paryčiais. Aš iki šiol pati netikiu šiuo stebuklu po tiek visko. Bet galiu pasakyti, kad vaikas pats labai stengėsi ir to norėjo.
 ! 
Žinutė redaguota moderatoriaus: skelbimai skyrelyje draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 29 kovo 2014 - 18:23
Mes visuomet galvojom, kad mūsų vyresnėlė neturi problemų su sisiojimu. Gana greitai atprato nuo pampersų (nuo 1 metų ir 7 mėn.), bet kažkaip apie 24 val. keldavosi netgi būdama tokia mažytė ir sisiodavo. Iš pradžių ant puoduko, vėliau naktį pati keldavosi ir nueidavo į tualetą. Ir visada kaip laikrodis apie 24 val (na kartais netgi 23 val.). Vis galvojom - normalu...išaugs...ai kas čia tokio. Paskutinais metais (dukrai 8 metai) pastebėjom, kad ji naktį atsikelia į tualetą, bet į kelnytes būna jau šiek tiek įsisiojus... kartais būna netgi šiek tiek sušlapus paklodė. O keletą naktų pastebėjau, kad nesikelia, bet randu paklodę šiek tiek drėgną - vadinasi pasisiojo ir nuo šilumos jau kelnytės išdžiūvo. Pasisioja tikrai labai nedaug. Ar dar buvo kam taip? Iš mamų pasisakymų supratau, kad jei jau vaikas siusioja tai susioja, o mano mergina kažkaip tik...sušlapina šiek tiek kelnytes ir labai retai patalynę. Ir viskas tuo pačiu metu...Gal čia koks...blogas įprotis?
Atsakyti
QUOTE(Baltas @ 2014 03 28, 01:49)
Mes visuomet galvojom, kad mūsų vyresnėlė neturi problemų su sisiojimu. Gana greitai atprato nuo pampersų (nuo 1 metų ir 7 mėn.), bet kažkaip apie 24 val. keldavosi netgi būdama tokia mažytė ir sisiodavo. Iš pradžių ant puoduko, vėliau naktį pati keldavosi ir nueidavo į tualetą. Ir visada kaip laikrodis apie 24 val (na kartais netgi 23 val.). Vis galvojom - normalu...išaugs...ai kas čia tokio. Paskutinais metais (dukrai 8 metai) pastebėjom, kad ji naktį atsikelia į tualetą, bet į kelnytes būna jau šiek tiek įsisiojus... kartais būna netgi šiek tiek sušlapus paklodė. O keletą naktų pastebėjau, kad nesikelia, bet randu paklodę šiek tiek drėgną - vadinasi pasisiojo ir nuo šilumos jau kelnytės išdžiūvo. Pasisioja tikrai labai nedaug. Ar dar buvo kam taip? Iš mamų pasisakymų supratau, kad jei jau vaikas siusioja tai susioja, o mano mergina kažkaip tik...sušlapina šiek tiek kelnytes ir labai retai patalynę. Ir viskas tuo pačiu metu...Gal čia koks...blogas įprotis?

Reikia kreiptis pas gydytojus yra kažkoks tai sutrikimas unsure.gif
Atsakyti

 i 
Žinutė redaguota moderatoriaus: tema skelbimams yra čia
Atsakyti
Mes irgi kenciame nuo naktinio slapinimosi. Tuoj bus 5m,tai galvoju gal jau kreiptis i gydytojus ar visgi laukti kol lygiai 5m sueis? Slapinasi kasnakt,darzelio nelanko,jokiu stresu kaip ir nepatiria. Tiesiog kietai miega,nieko nejaucia kai prisilapina,miega slapias visa nakti ir nejaucia jokio diskomforto. Jauciu,kad jo slapimo pusle tiesiog neistreniruota,kadangi rodos lekia i tuoleta diena rodos tuoj prisisios i kelnes, o padaro labai nedaug..,silpna puslyte turbut,nemoka laikyti ilgiau..
Galvoju gal be gydytoju pagalbos patiems isigyti aparteli slapinimosi treniruokli,Malem? Nes tryimai vaiko geri,jokiu bedu daugiau neturi ,kazin ar pakenkciau,jei pati isigyciau ir bandyziau ji naudoti vaikui?

Beje,jei kas turite nebereikalinga apraciuka,parasykite i AZ 4u.gif
Atsakyti
Vajuza, echoskopija dare (inkstai, slapimo pusle ir pan.)? Ar viskas su tuo gerai?
Jei labai kietai miega, sunku pazadint, nakti zadintas nepamena, kalba ir daro vejus, labai brangaus aparato nepirkit, tiketina ji girdesit tik jus g.gif
Atsakyti
Maniskiui 10 metu, jau buvo laikas kai pradejau tiketi, kad baigiasi bedos, keli menesiai sausi buvo, bet uzejo vel ir jau kelios naktys is eiles slapios. Gydymai nepadejo, tai dar viltis rusena isbandyti ta aparateli.
O kur jus perkate tuos aparatelius? As tik neuromedoje teradau, bet kaina vir 300 g.gif . Gal dar kas pardavineja? Ar kas galetu perleisti nebenaudojama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingabag: 17 birželio 2014 - 14:07
Ieskokit ebay, tikrai rasit pigiau.
Jei ne paslaptis, papasakokit kaip gydet, pas ka kreipetes? Kur dar galetu paieskot informacijos? As jau praradau vilti, nefrologai is viso nebeturi ka mum pasakyt, ciut ne is kabineto meta - laukit kda nors isaugs doh.gif Greit su panom i sokius reikes pradet eit, o kaip neateina laikas "isaugti" taip neateina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 06 17, 16:24)
Ieskokit ebay, tikrai rasit pigiau.
Jei ne paslaptis, papasakokit kaip gydet, pas ka kreipetes? Kur dar galetu paieskot informacijos? As jau praradau vilti, nefrologai is viso nebeturi ka mum pasakyt, ciut ne is kabineto meta - laukit kda nors isaugs  doh.gif  Greit su panom i sokius reikes pradet eit, o kaip neateina laikas "isaugti" taip neateina  doh.gif


Nieko naujo nepapasakosiu, gydymas kaip ir visu - tyrimai geri, tai vaistai stabdantys slapimo susidaryma, bandymai riboti skyscius. Hemeopatiniai dar vaisteliai raminantys. Gaila vaiko organizma kankinti pasidare, vaistus vartoti reikia ilgai, praejome net kelis kursus skirtingu laiku. pradejome nuo 5 metu gerti. Nepadejo. Jau kelis metus nieko nedarom- laukiam. Kaip ir apmazejo bedos, bet vis dar tokiom bangom uzeina. Buvo minciu pas koki liaudies medicinos atstova nuvaziuoti, bet kazkaip neprisiruosiu ieskoti. Galvoju dabar ta aparatuka isbandyti, jei nepades ieskosim "stebuklu" smile.gif
Atsakyti
Niu mamos,galiu jau ir Jums trumpai papasakoti savo istorija smile.gif
Maniskiui tuoj bus 5m,auksciau matete,rasiau,jog ieskau aparatelio,taigi:
Nutariau neiti pas gydytojus,tiesiog zinojau,kad mano vaikas sveikas,nes kaip tik profilaktiskai buvau padarius kraujuka ir slapima (krauja jam tikrinu kas pusmeti ,kadangi hemoglobinas jam daznai pakrenta,bet su uogom ir kitu maistu atstatom visuomet ).. Zodziu as tokia truputi pries vaistus ir kuo retesni lankymasi pas gydytojus,tad si karta buvo ne isimtis. Nutariau iskart nusipirkti aparateli ir isbandyti.. Na ir ka gi,nemaniau,kad jis taip greit sutvarkys visus reikalus !!! bigsmile.gif bigsmile.gif Jis slapinosi man kasnakt,nesvarbu kada paskutini kart duodu gerti ir kad pries meiga pasisioja.. Zodziu uzdejau aparateli ir Jus nepatikesit,jis tik dvi pirmas naktis prisisiojo ir niekaip negirdejo apartelio rekimo, o poto nuo trecios nakties vsikas apsiverte,jis tik imdavo sysioti,is tiesu papuldavo vos keli laseliai ant aparatelio,aparatelis imdavo rekti,bet vaikas nesikeldavo,lyg miegodavo toliau,bet as jam ji nuimdavau ir liepdavau begti pasysioti. Taip su juo keldavausi,t.y. jam padedavau tik pirma savaitele, nuo antros savaites susitvarkydavo pats,t.y. ji pazadina,jis pats prabunda ir lekia i tuoleta, o nuo trecios savaites nors ir dedam aparateli (gydymas 5sav, po ju dar 2sav reik profilaktiskai deti,kad neatkristu),bet jis jau nebeskamba visai,vaikas pats prabunda,nulekia i tuoleta ir vel griuna i lova. Jau yra 5sav,dar vis dedu..Manau,kad mums viskas susitvarke ! thumbup.gif Linkiu visoms neskubeti lekti pas gydytojus,gerti vaistus ir kuo anksciau isbandyti aparateli,na aisku ne 3m amziaus, bet ir nebutinai laukti 7m,kaip nurodyta pakuoteje,kad skirtas nuo 7m amziaus doh.gif
Tiesiog jauciau,kad vaikui viskas gerai,kad jam grynai reikia sito daiktelio,kad igytu refleksa,kad pajustu kada jau nori ir atsikeltu pats. Kadangi nei is mano puses nei is vyro puses nebuvo jokiu problemu niekam su slapinimuisi.
Aparateli beje prikau cia is vienos mamytes,kuri atsiliepe i mano paieska. Pirkau Malem pati paprasciausia. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ingabag @ 2014 06 19, 10:15)
Nieko naujo nepapasakosiu, gydymas kaip ir visu - tyrimai geri, tai vaistai stabdantys slapimo susidaryma, bandymai riboti skyscius. Hemeopatiniai dar vaisteliai raminantys. Gaila vaiko organizma kankinti pasidare, vaistus vartoti reikia ilgai, praejome net kelis kursus skirtingu laiku. pradejome nuo 5 metu gerti. Nepadejo. Jau kelis metus nieko nedarom- laukiam. Kaip ir apmazejo bedos, bet vis dar tokiom bangom uzeina. Buvo minciu pas koki liaudies medicinos atstova nuvaziuoti, bet kazkaip neprisiruosiu ieskoti. Galvoju dabar ta aparatuka isbandyti, jei nepades ieskosim "stebuklu" smile.gif

Jums pirmoje eileje reikejo ne vaistais maitinti vaiko ir klausytis gydytoju paistalu apie laukima,kai vaikui jau 10m, o isbandyti aparateli, o tik matant kad daiktas nepadeda tik tuomet eiti pas gydytojus !
ZInau,kad supyksite uz mano tokius zodzius,bet aisku esame visi zmones skirtingi.. Asmeniskai as,mano seimoje vaistu nevartojame,pas gydytojus einame tik tada kada labai reikia ir tfu tfu tfu esame sveiki,nesergam,nei vaikai,nei tevai,stengiames judeti,sportuoti kuo imanoma daugiau,valgome sveika maista,na kuo imanoma sveikesni,perkame kaimiskus produktus ir pan.. Zodziu kaip imanoma taip sveikiau gyvename.. Linkiu ir Jums truputi keisti poziuri.. Nekalbu apie rimtas ligas,kai tikrai be gydytoju ir ju tyrimu nieko padaryti negali..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vajuza: 23 birželio 2014 - 14:13
Mus kankinkina ta pati problema..... dabar labai norim isbandyti ta aparateli smile.gif gal kas turi ir gali perleisti? ir negi lietuvoje tik viena imone jais prekiauja? http://www.neuromedi...o-treniruoklis/

skambinau jiems, sake kad tik po triju savaiciu tures...... kaskaip nesinori laukti....
Atsakyti