Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

QUOTE(Ice tea @ 2010 12 01, 08:42)
bigsmile.gif nu skoooooniiiiis  rolleyes.gif didis.gif thumbup.gif thumbup.gif Skanesnių turbūt DAR nesu valgius  thumbup.gif
Ačiū  aciuks.gif  aciuks.gif

Pagal si recepta visada kepu.Minkstuciai,skanuciai...Jau norejau parasyti recepta,bet paziuriu,kad cia toks pat smile.gif As pjaustau didesniais gabaliukais,gaunasi kaip mazos bandeles smile.gif
Visada kepu kelias dienas pries Kucias.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 12 02, 09:37)
Visada kepu  kelias dienas pries Kucias.

O man ir VĖL reiks kepti, nes JAU nebėra doh.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos reikia extrines pagalbos: kokioj temperaturoj kepti kuciukus. Idejau i 180 dvi "blekas" - ar ne per zema? blush2.gif SOS blush2.gif
Atsiprasau, bet tikrai neturiu kada ieskot temoj sitos info, nes JIE JAU KEPA doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 03 gruodžio 2010 - 13:37
QUOTE(Dusele @ 2010 12 03, 13:35)
merginos reikia extrines pagalbos: kokioj temperaturoj kepti kuciukus. Idejau i 180 dvi "blekas" - ar ne per zema? blush2.gif  SOS blush2.gif
Atsiprasau, bet tikrai neturiu kada ieskot temoj sitos info, nes JIE JAU KEPA doh.gif

Viskas SUPER Tempa GERA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 12 03, 14:12)
Viskas SUPER Tempa GERA  mirksiukas.gif


aciu, jau viskas iskepe thumbup.gif . Pirma karta gyvenime kepiau, bet gavosi - superiniai thumbup.gif . Grazus, dailus, skanus, tokie... TIKRI blush2.gif
Atsakyti
Matau kad visai nemažai kūčiukų kepėju, tai gal kuri kepat su aguonu įdaru kur eilute reikia dėt ir vyniot? norėčiau paklaust kaip tas aguonas saldžias paruošt ir užlenkt viena karta ar voleliu sukt reikia?Ju daug metu kepu paprastai o šitų ir nemoku, bet labai noriu pabandyt verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,ir as siais metais nutariau kuciukus kepti pati.Internete yra daug receptu,bet man reikia tokio,kad kuciukai butu minksti(kaskada esu kaskur valgius labai patiko),o ne kieti ir traskus.Gal kas zino koki receptuka?Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
2-am temos puslapy parasytas receptas.Nepatingekit keleta postu auksciau paskaityt smile.gif
Atsakyti
o man iskilo toks klausimas, kaip atrodytu kuciukai be mieliu? g.gif
neatradau as cia tam uk tokio dar dalyko unsure.gif blush2.gif blush2.gif
idomu kaip gautus jei ju nedeciau? g.gif ar gal kepimo milteliai kazka panasaus atstotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 12 05, 16:01)
o man iskilo toks klausimas, kaip atrodytu kuciukai be mieliu?  g.gif
neatradau as cia tam uk tokio dar dalyko  unsure.gif  blush2.gif  blush2.gif
idomu kaip gautus jei ju nedeciau?  g.gif ar gal kepimo milteliai kazka panasaus atstotu?  g.gif


o tai nera UK sausu mieliu?
Va radau sausos mieles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 12 05, 14:00)
o tai nera UK sausu mieliu?
Va radau sausos mieles  mirksiukas.gif

niekad nesu uztaikius, uztai ir galvoju gal galima ir be ju issiversti g.gif
nebent ju yra didelese parduotuvese, nes siaip tai prie kepiniu prekiu visokiu groziu galima rast kepimams, ale va mieliu taip ir neuzmatau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zasa @ 2010 12 03, 23:27)
Matau kad visai nemažai kūčiukų kepėju, tai gal kuri kepat  su aguonu įdaru kur eilute reikia dėt ir vyniot? norėčiau paklaust kaip tas aguonas saldžias paruošt ir užlenkt viena karta ar voleliu sukt reikia?Ju daug metu kepu paprastai o šitų ir nemoku, bet labai noriu pabandyt verysad.gif

nesuprantu ko tu klausi? yra tokiu kuciuku, kuriems aguonos tik i vidu dedas?
jei tu nori saldiems kepiniams idaro, taiv paziurek cia , gal ka rasi mirksiukas.gif
Atsakyti