Įkraunama...
Įkraunama...

Synflorix

QUOTE(Raganaa999 @ 2013 02 08, 10:35)
Aha baigiasi galiojimas tos vakcinos kovo menesi tai nori suskiepyt nemokamai, per daug uzsipirko matyt biggrin.gif


Kodel taip sakote? Ar turite informacijos kad is tiesu baigiasi vakcinos galiojimas?
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2013 02 08, 14:15)
Kodel taip sakote? Ar turite informacijos kad is tiesu baigiasi vakcinos galiojimas?

Taip turiu mirksiukas.gif Kai nueisit skiepytis paklauskit, gal pasakys bigsmile.gif Apskritai netinkamas laikas dabar skiepyt kai gripo epidemijos siaucia.. na bet baigiasi galiojimas, nera pasirinkimo smile.gif
O jus kaip galvojat, valstybe labai gera patapo ir nei is sio nei is to metu vidury nusprende geri pabut ir nemokamai paskiepyt vaikus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 08 vasario 2013 - 16:32
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 02 08, 17:30)
Taip turiu  mirksiukas.gif  Kai nueisit skiepytis paklauskit, gal pasakys  bigsmile.gif Apskritai netinkamas laikas dabar skiepyt kai gripo epidemijos siaucia.. na bet baigiasi galiojimas, nera pasirinkimo smile.gif
O jus kaip galvojat, valstybe labai gera patapo ir nei is sio nei is to metu vidury nusprende geri pabut ir nemokamai paskiepyt vaikus?


Na, as Belgijoj gyvenu, cia pneumokokines vakcinos (prevenar 13)yra nemokamos ir itrauktos i skiepu kalendoriu, kaip ir roto vakcinos (rotarix )bei gimdos kaklelio vezio vakcinos mergytems...

Maniau kad ir LT tiesiog eme kompensuoti rekomenduojamus skiepus ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudyk: 08 vasario 2013 - 16:40
Mes skiepijom sunu sia vakcina rudeni, jam tada buvo 2m.4men. Skiepai buvo 2.
Jokiu salutiniu poveikiu nebuvo,taciau ir gero nieko: toliau sekmingai serga, gan daznai. Tikiuosi,kad suveiks veliau ir maziau sirgs doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dowie: 09 vasario 2013 - 21:40
Nemokamai vakcinuos prevenar 13 vakcina.
Atsakyti
mums taip pat pasiule pasiskiepyti nemokamai prevenar 13,musu sunui kova bus 2metai,jis serga retai,bet del pneumokoko profilaktikos rekomenduoja...nzn ka daryti,ar verta?kokie skiepo salutiniai padariniai?
Atsakyti
QUOTE(sonca1 @ 2013 02 20, 13:21)
mums taip pat pasiule pasiskiepyti nemokamai prevenar 13,musu sunui  kova bus 2metai,jis serga retai,bet del pneumokoko profilaktikos rekomenduoja...nzn ka daryti,ar verta?kokie skiepo salutiniai padariniai?

http://www.ieskantys...i-ziniasklaida/
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 02 20, 14:32)

žiauru blink.gif

mano vaikui pediatrė taip pat pasiūlė šią vakciną ir per šią savaitę turiu apsispręsti.
Viena mano pusė UŽ, nes turiu baimę išvardintoms infekcijos, tačiau kita mano pusė yra PRIEŠ vaistus ir skiepus iš principo, jei nėra didelės būtinybės
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2013 02 20, 15:41)
žiauru  blink.gif

mano vaikui pediatrė taip pat pasiūlė šią vakciną ir per šią savaitę turiu apsispręsti.
Viena mano pusė UŽ, nes turiu baimę išvardintoms infekcijos, tačiau kita mano pusė yra PRIEŠ vaistus ir skiepus iš principo, jei nėra didelės būtinybės

jusu vaikas jau nemazas, ar vis dar daug serga? Mano vyresnis skiepintas, mazaji (rudeni suejo 3m) turejau skiepinti, bet uzejo tuo metu sloga, taip ir liko neskiepintas. Ir ka visai neblogai, nuo vasaros nera gaves antibiotiku, tad visai dziaugiuosi, kad neskiepinau. Matyt isaugo. 3*tfu
Atsakyti
nepaminejau, bet mano vyresnelis skiepintas pneumo23
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 20 vasario 2013 - 18:30
QUOTE(gaudyk @ 2013 02 08, 17:37)
Na, as Belgijoj gyvenu, cia pneumokokines vakcinos (prevenar 13)yra nemokamos ir itrauktos i skiepu kalendoriu, kaip ir roto vakcinos (rotarix )bei gimdos kaklelio vezio vakcinos mergytems...

Maniau kad ir LT tiesiog eme kompensuoti rekomenduojamus skiepus ir tiek.

Belgija turtinga valstybė ir labai protingai leidžia pinigus thumbup.gif

Lietuvoje daug skiepų nemokamų, ateityje jų tikėkimės bus daugiau. Bet jei pasiūlo nemokamai brangią ir efektyvią vakciną- vis tiek blogai cool.gif , reakcija daugiau nei keista.
Atsakyti
As norejau savo vaika paskiepyti sia nemokama vakcina, gydytoja kol kas atkalbejo... du kartus buvo bronchitas ir abu kartus be antibiotiku pasveiko, sako neskubeti skiepyti.. neapkrauti imunines sistemos.. net nezinau ka daryti. Aisku jei labai noresiu - paskiepys...
Atsakyti