Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas dekupažuoti

Aciu wink.gif
Atsakyti
sveiki,kaip suprantu va toki stala paruosti atnaujinimui uztenka nuvalyt su svitriniu popierium?Ar reikia dar paskui kazkuo specialiu padengti ar tinka tie klijai/lakas dekupazui ? dekui uz patarimus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kas galit patarti kaip paruošti paviršių senų mokyklinių baldų, ar užtenka tik pašvitrinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2010 09 05, 18:44)
Kas galit patarti kaip paruošti paviršių senų mokyklinių baldų, ar užtenka tik pašvitrinti  g.gif

As amseniskai pasvitrinciau ir dar grunta deciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2010 09 07, 14:21)
As amseniskai pasvitrinciau ir dar grunta deciau smile.gif


O tai tą baltą pienelį tepti reikia blush2.gif
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

norėčiau dekupuoti komodą. Ji padengta laminatu. Norėčiau, kad užvestumėt ant kelio kaip pasiruošti. Laminatą reikia švitrinti ar kažkuo dengti? Na nelabai įsivaizduoju blush2.gif Iš anksto ačiū už patarimus
Atsakyti
QUOTE(kardio @ 2010 08 29, 22:10)
sveiki,kaip suprantu va toki stala paruosti atnaujinimui uztenka nuvalyt su svitriniu popierium?

Feee koks pažįstamas vaizdas (mama pastatė kažkada indą su karštu skysčiu, kuris skilo ir išsipylė, o staltiesė ant stalo paviršiaus net prisiklijavo ir visas vidurys pabalo).

Pirmiausia tokią "kaką" pavalyk vaitspiritu, nuimsi nemenkai sugedusio lako, tada šveisk ir denk baltais akriliniais dažais kaip gruntu būsimam dekupažui.

Senukuose galima nusipirkti papigiaiskai nemažą kiekį labai gero grunto. Rinkis supermatinius.
Man labai labai patinka va šitie:

http://www.senukai.l...aze-c-3l_4.html
beje jie - lietuviški. Ir kvapas normalus, puikiai dengiasi ir ant jų gerai dekoruojasi.
Atsakyti
Drįstu pasikartoti unsure.gif

QUOTE(ericaa @ 2010 09 08, 21:19)
Sveiki,

norėčiau dekupuoti komodą. Ji padengta laminatu. Norėčiau, kad užvestumėt ant kelio kaip pasiruošti. Laminatą reikia švitrinti ar kažkuo dengti? Na nelabai įsivaizduoju blush2.gif Iš anksto ačiū už patarimus

Atsakyti
QUOTE(astava @ 2010 04 18, 12:29)
Jau kuris laikas palandžioju po dekupažo temas ir pamačiau begalę nuostabių darbų. Galima sakyti ir aš ,,užsikabinau,,. Labai norėčiau atnaujinti seną spintelę, kuri yra lakuota. Norėjau paklausti ar su anksčiau minėtąja priemone laką įmanoma nuvalyti. Būčiau labai dėkinga, jei kas nors atsakytų. smile.gif

Daikto foto parodyk.

Atsakyti
Sveikos,
esu visai zalia siame reikale, todel nusprendziau kreiptis i Jus pagalbos 4u.gif
turiu vaiko medine maitinimo kedute, nenauja, ir ja noreciau perdazyti, ar kazkaip atnaujinti.
ji tokia kaip si (tik be jokiu pagalveliu):
user posted image

isivaizdavau ja raudona, kaip tinkanti akcenta musu svetaineje g.gif kazi ar butu galima tai igivendinti?
ar ka nors kita patartumete? gal tik perlakuoti naujai, ar kazka???
kokiu priemoniu man reiketu ?
aciu isanksto uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
labas merginos smile.gif
man cia toks klausimas iskilo - kai jau nuemima dazus/laka su tuo skystu dazu nuemeju ar reikia pavirsiu dar kaip nors paruosti pries dazant ? g.gif ta prasme sveisti su svitriniu popieriusm arba dar su kuo nors padengti? ar nebuna taip kad nuvalius su tuo skysciu dazai ant virsaus nelabai nori teptis ?
Atsakyti
sveikos, esu visiškai žalia dekupažo srityje, bet labai norėčiau pamėginti jau vien dėl to, kad namie daug ką atnaujinti norėčiau blush2.gif

taigi pradėsiu nuo to, kad norėčiau šiek tiek padekupažuoti plastikinius vamzdžius vonioje, ar tai įmanoma? jie yra dažyti, taigi nuo ko turėčiau pradėti? ar dažus nuimti su kokia chemija, ar pašiaušti švirtriniu popieriumi? ir kokia toliau būtų eiga? labai dėkavoju už ats 4u.gif
Atsakyti