Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas dekupažuoti

Molio nebandžiau, bet visa kita buityje, kas labai užkalkėję puikiausiai įveikia citrinos rūgštis. Ir skalbyklei tik ją tenaudoju, šio būdo nė meistrai neatsisako wink.gif
Taigi, įsigyk didesnį kiekį ir pirmyn. Tik šiuo konkrečiu atveju kontroliuočiau procesą, maža ką, gal ir molį trapesniu padarys... g.gif
Ir dar...Išmirkiusi pašveisk metaliniu indų šveistuku (geresnės kokybės, nes tie pigesnieji palieka juodus pėdsakus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 20 birželio 2012 - 18:57

Sveikos merginos,

Aš su tokiu klausimu, ieškodama lako ne vandens pagrindu, pardavėja pasiūlė SOLO GOYA priemonę-laką pagrindo įtrūkimams formuoti (aš ją ir naudoju vietoj laiko, bet va parūpo gal galiu ir dar ka nors padaryt hihihi.gif) , tai norėjau paklausti ar kas su tokia dirba tiems įtrūkimams formuoti, ar čia yra tokia dvikomponentė priemonė kaip įtrūkimams tik pirmasis žingsnis, ar čia su ja galima kažka kitokio išgauti???
Būčiau dėkinga už atsakymą aciuks.gif 4u.gif

Štai toks buteliukas:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 06 20, 19:55)

bitute ačiukas, kaip aš citrinos rugštį pamirsau, niu galva nedirba visiškai doh.gif reikės kiekį didelį nusipirkti ir bandyti drinks_cheers.gif nes taip su švitriniu trinti tai jau nusibodo doh.gif nors jau beveik du vazoniukai paruošti gražinimuisi biggrin.gif
Atsakyti
Tik, manau, paskui gerai vandeny išmirkyt reiktų, kad rūgštis nepagadintų dekoro.
O prieš tai dar metaliniu šveistuku pabandyk, visai kas kita, nei švitrinis. Va, šitai esu dariusi nekart.
Atsakyti
sveikos merginos
radau ant auksto kelis baldelius laukiancius keliones i peciu, na kazkaip ju man ir pagailo ir siaip noriu isbandyti baldu dekupaza
skaitau skaitau Jusu dekupazo temas, tai kol dar prieisiu iki reikalo galo tai visa vasara turbut baigsis. Kadangi nusikraustem i Lenkija gyventi, tai dar net nezinau nei kur nei ka cia nusipirksiu.
tai kaip suprantu reikia pradeti sveisti pirmiausiai ir beicuoti g.gif kad nepadauginti tai galvoju dekoruoti tik staliuko pavirsiu kazka su rozem wub.gif labai mane jos traukia tai ar beicuoti pavirsiu ar ne, kazkurioje temoje skaiciau kad tamsus beicas islys i serveteles pavirsiu, o gal ne taip supratau doh.gif
Busiu dekinga, jei kas kokia ideja pasiulys 4u.gif
https://picasaweb.go...weet/Staliukas# kazkodel cia blokuoja radikal'a tai taip parodau savo senukus
Atsakyti
Beicuojamas nelakuotas medis. Jusu atveju beicas netinka, nes baldai, kaip suprantu, buvo lakuoti, be to, demeti.
Prie ju reikia gerokai padirbeti, paruosiant dekoravimui-ir paklijuoti, ir pagruntuoti. Manau, nudazius, gal net keliom spalvom ar atspalviais (dekingi pavirsiai), butu galima labai graziai prikelti naujam gyvenimui.
Rozes-cia jau skonio dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 20 liepos 2012 - 00:39
QUOTE(bite @ 2012 07 20, 01:36)
Beicuojamas nelakuotas medis. Jusu atveju beicas netinka, nes baldai, kaip suprantu, buvo lakuoti, be to, demeti.
Prie ju reikia gerokai padirbeti, paruosiant dekoravimui-ir paklijuoti, ir pagruntuoti. Manau, nudazius, gal net keliom spalvom ar atspalviais (dekingi pavirsiai), butu galima labai graziai prikelti naujam gyvenimui.
Rozes-cia jau skonio dalykas.

aciu uz patarimus, bet kai pasiziuriu cia Jusu profesionaliu darbus tai kazkaip galvoju ar sugebesiu, paskui dar sugadinsiu, greiciausiai taip ir bus, nes pirmas pabandymas buvo su kalediniais zaisliukais ir toks kicinis gavosi, kad jie daugiau dienos sviesos ir nepamate...
kaip suprantu, tai rozes Bitutei ne prie sirdies ax.gif o gal tikrai kas nors geriau tiktu g.gif , tos rozes man uzkliuvo is lenkisko puslapio http://pasjadecoupage.pl/ ir serveteles is cia
http://www.serwetki....ls.php?album=49
dar karteli dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2012 07 20, 07:09)
aciu uz patarimus, bet kai pasiziuriu cia Jusu profesionaliu darbus tai kazkaip galvoju ar sugebesiu, paskui dar sugadinsiu,

thumbup.gif nepamėginsi - nesužinosi mirksiukas.gif

user posted image
pirmiausia patarčiau paimti ... spirito ir gerai gerai kelis kartus nuvalyti staliuko viršų, gali maloniai nustebti pasikeitimu. Ten karščiui neatsparus lakas, ant jo matomai kažkas arbatą statydavo.

Baldai superiniai, nemesk į pečių, tokius tik atnaujinti ir kaifuoti.
Šiems baldeliams mano akiai labai tiktų provanso stiliukas - ir staliukui ir kėdei (o ji gal net neviena, turi sesyčių? Tada išvis 5 balai būtų)
Atsakyti
sveikos, visai neseniai susidomėjau dekupažo menu smile.gif , kolkas tik skaitinėju ir renku informaciją nuo ko čia pradėti...kaip paruošti medį kaip ir aišku, bet kaip elgtis su plastikiniais daiktais g.gif ? Labai norečiau pagyvinti savo sukulentų plastikinius vazonus, ar pakaks tik grunto ir pabaigai lako, kad dažai "užsifiksuotų" ir netirptų sukontaktavus su vandeniu ar reiktų kažko papildomo? Labai ačių už patarimus iš anksto wub.gif


Papildyta:
AČIŪ 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
rizikuoju buti isvyta i kita tema, bet vistik...
Turiu be galo grazia, didele, senovine spinta, nutepliota riebiai aliejiniais dazais, n sluoksniu. Kaip nuimti dazus, zinau. Noriu kambari rengtis provanso stilium, bet kaip ten ir ka daryti, kad tie baldai atrodytu provansiskai? Kokie ten dazai, kaip pratrynumus isgauti? Jokiu paveiksleliu klijuoti nenoriu, skilinejancio lako taip pat, tiesiog a la provance. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(rasdilas @ 2012 08 21, 13:28)
bet kaip elgtis su plastikiniais daiktais  g.gif

su plastikiniais vazonais geriau neprasidėti. jie nėra tokie tvirti kaip medis ar keramika, todėl del judėjimo (lankstymosi) gali dekoras neatlaikyti.
Atsakyti
Laba.

Ir aš ieškau patarimo. smile.gif

Moteris užklausė ar galėčiau atnaujinti jos stalą, vis mąstau, ar pavyks sutvarkyti.

Stalas yra pagamintas tuo metu, kai būdavo madoje ant gražių, puikaus medžio lentų uždėti fanieros sluoksnį g.gif biggrin.gif Keistai taip, nes stalo kojos puikios, masyvios, po apačia ir geras medis, faniera tiesa ir gera, o bet tačiau - ji nebuvo iš vis lakuota ir laikui einant nuo drėgmės vienoje pusėje pats kraštelis maždaug delno plotyje šiek tiek papurto, pasišiaušė. Ką daryti?

Plėšti fanierą ir tikėtis, kad po apačia bus gražios lentos?

Kažkokiu būdu visus tuos plaušelius paklijuoti ir nudažyti?

Kažkoks tarpinis variantas?


Neaišku kas bus po apačia, pati nesu nieko tokio klijavusi. O ir stalo savininkė visai norėtų, kad jis tik padažytas gal būtų, ar minimaliai vidury dekoruotas, tad jei bus negražus suklijavimas teks viską dekoruot, kažin ar išeis gerai sutvarkyti.

Kėdės prie stalo visiškai tvarkingos, tamsau medžio, atrama tarpinė nugarai turi išraižytus ornamentus, sėdima dalis - oda cool.gif

Nežinau ar apsiimti, kas patartų dėl fanieros?
Atsakyti