Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas KAIRIARANKIS!!!

Gal yra mamų, kurių vaikai rašo, piešia ir šiaip viską daro kaire ranka.Mano 3,7 metų dukra linksta į kairiarankiškumą, nežinau ar reikia versti viską daryti dešine, ar tegu vaikas daro taip, kaip jam patogiau ???O kokios pozicijos dabar laikosi mokykla, kiek atsimenu anksčiau visus perauklėdavo ???
Atsakyti
;D Mano dukra kairiaranke ,valgo ,piesia ,zaidzia . Nieko neverciu ,daro kaip jai patogu ,dabar net parkerius kairiarankiam isrado smile.gif Tai kad neprapuls . O slopint kiek zinau negalima
Atsakyti
Mano sesuo linkusi į kairiarankiškumą, t.y. ji būtų buvusi kairiarankė jei kas būtų leidę. Dabar nei viena, nei kita ranka gražiai dirbti nemoka. Tiesiog darželio auklėtoja pasakė:kairiarankių pas mane grupėje nebus". Mama net ranką (kairę)rišdavo, nes kitos išeities nebuvo. Jei vaiko nepriims į darželį, tai kur tu jį dėsi. Tačiau kiek žinau, tai vienas toks atvejis, nes sesers bendraamžiai, lankę kitus darželius, dabar kuo sėkmingiausiai rašo kaire ranka.
Dabar nėra jokio ribojimo, vaikas renkasi pats. Tačiau reikės būtinai pirkti priemones pritaikytas kairiarankiams:parkeriai, žirklės ir t.t.
Atsakyti
QUOTE
;D Mano dukra kairiaranke ,valgo ,piesia ,zaidzia . Nieko neverciu ,daro kaip jai patogu ,dabar net parkerius kairiarankiam isrado smile.gif Tai kad neprapuls . O slopint kiek zinau negalima

oi kaip faina, nuraminai, galėsiu ramiau miegoti, o tai ir tas vaikas pasimeta, nes aš ir girdėjau, kad negalima drausti, bet kai ji nueina pas senelius, jie ją stengiasi perauklėti, reiks tada ir su jais pakovot >:(
Atsakyti
QUOTE
Dabar nėra jokio ribojimo, vaikas renkasi pats. Tačiau reikės būtinai pirkti priemones pritaikytas kairiarankiams:parkeriai, žirklės ir t.t.
o man specialiuju zirkliu ar parkeriu nebuvo.....

mano Aidanas (2,2m)irgi kairiarankis.negi dabar uz tai ji musiu?man tai dar patogiau.abu kairiarankiai ;Do dabar ir mano Dairidas(beveik 5men.)jauciu bus kairiarankis... ;Dsu kairia ranka ,kad suka ratus,kad suka... ;)nesijaudink,Raimonda,dabar tikrai nedraudzia.ir kaip tik sako,kad talentingi kairiarankiai. wink.gif

Atsakyti
Mano pirmokėlis yra kairiarankis-rašo, valgo ir viską su kaire daro... nors mes su vyru abu dešiniarankiai... :-/ ir nieko-parkerius pirkau kairiems, tik vat su žirklėm normalesnėm problemos. Ir kai ieškojau jam priemonių, tai pardavėjos sakė, kad dabar masiškai ieško prekių kairiems, gal jų padaugėjo? todėl manau, kad ir prekių pasiūla jiems didės;)
Atsakyti
Mano berniukas visiškas kairiarankis.Jam 4,5 metų.lanko darželį.Jis jaučiasi visiškai pilnavertiškai,nei jis nei mes nejaučiame diskonforto biggrin.gif.Viską daro lygiai taip pat kaire,kaip mes dešine.Nematau prasmės keisti kažką,kas jau yra duota.Skaičiau,kad vertimas persiorientuoti dirbti dešine,yra psichologinė trauma. ???
Atsakyti
Manau nereikia problemos is to daryti ,koks skirtumas kaire ar desine ,svarbu kad patogu bus smile.gif Va bet dar suzinojau kad labai daug Mergeliu kairia rankiai ,patvirtinima 3 vnt turim smile.gif))
Atsakyti
[smiley=000165.gif]Na ,mano mazius [smiley=jumpnbaby.gif] irgi kairiarankis,bet nematau tame jokios problemos,jeigu jam patogu,na ir tegul.  [smiley=hah.gif][smiley=flowerface.gif]Bandziau is praziu vis i desine paduoti,bet tik ka paemes,iskart paima i kaire ranka,tai paprasciausiai nekreipiu demesio,net ir pamirstu,kad kairiarankis.Pazystu tikrai nemazai zmoniu kairiarankiu,normalus,issilavine,sveiki, [smiley=899.gif]tai ko cia daryti tokias problemas!!! [smiley=smiley5.gif] [smiley=000133.gif]
Atsakyti
mamytes, pasidalinkit savo patirtimi auginant kairiukus. kaip pastebejot, kad maziukas kairiarankis. kokios problemos. gal kokie idomus nutikimai buvo ivyke. paplepekim...

mano kleckas dar labai mazutis tad sunku pasakyti kairiarankis ar desinrankis. bet jau pora menesiu manes neapleidzia mintis, kad jis kairiukas. nuojauta. pagyvensim pamatysim. laukiam kosiu valgymo meto, tuomet viskas ir paaiskes.  

smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
ir mano Aidanas kairiarankis.itariu,kad ir mano Dairidas neatsiliks.nors darmazuliukas,ne triju menesiu neturi,bet pastebejau,kad is kaires kai duos tai duos.valgo kruti apsikabines su kaire ranka ir kumsciuoja.o is desines,tai vistiek kaire bando islyst.tarp kitko,ir as kairiaranke.
Atsakyti
Mano vyras kairiarankis, o kaip sunelis, nezinau, nors jam  jau 9 menesiai... :smile.gif Atrodo, abi rankos vienodai aktyvios, nors kartais kaire lyg ir "pirmauja"...ZIuresim, kas bus veliau...
Atsakyti