Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas KAIRIARANKIS!!!

pas mus giminej taip pat  yra kairiarankiu smile.gif
beje berniukai dazniau buna kairiarankiai smile.gif
zvirbliuk, o tavo kleckas kuria ranka kose kabina?

mama pasakojo, kad pastebejo kad mano sesuo kairiuke kuomet jai buvo metukai: puoduka vis kaire ranka sieke.

maniskis tai kai koki "rimta" darba ruosias daryti, tai vis kaire ir kaire. ar koki zaisla sviesti, ar kai pamato popieriu kruva (jis juos glamzyti beprotiskai megsta) tai iskart kaire rankute i prieki smile.gif
Atsakyti
Va iki metų sūnelis irgi viską kaire darė - net šaukštą laikė, manėm tikrai kairiarankis kaip senelis, bet štai dabar viskas pasikeitė - paima kaire ir perdeda į dešinę.
Atsakyti
Zmones, tik dziaukites - kairiarankiai lakesnes vaizduotes ir siaip saunus zmones, tikrai tikrai. Mano kolega kairiarankis megdavo sakyti, kad Klintonas ir Jelcinas irgi tokie. Beje, ir as, Daniela. Mano tevas ir kruva jo broliu beveik visi kairiarankiai, vyro brolis - irgi. O mergina kol kas viska ima i desine  :( Man sirdi paglostytu, jei butu kairiuke, kaip mama.

Beje, dabar kairiarankiams turbut isvis nera problemu. Mane per jega ismoke rasyti "teisinga" ranka, tai savo rasysenos net pati neperskaitau. O visa kita neturi reiksmes - stalo irankius valdau abiem rankom, mezgimo - irgi. V.z. tikrai ne trukumas, smile.

<><
Atsakyti
Sveikos,mamytes! ;)Maniskiui kaire rankyte pasireiske jau nuo 2,5 men.-kabanti zaisla sieke kaire.Esu girdejusi,kad vaikams iki metu aktyvios abi rankytes.Tad zaisla nustumdavau i desine puse.Ir kagi,vyrukas jo siekdavo tik kaire.Kai paaugo,kamuoliuka spirdavo su kaire koja,batukui apauti pakisdavo kaire.Abu su vyru esam desniarankiai.Mano sesuo -kairiaranke,nors paveldejus gal is kokios sestos eiles giminaiciu.Gerokai veliau issiaiskinau,kad vyro senelis ir buvo kairiarankis.Dabar mano kairiarankiui jau sesti metai ir auga tikrai puikus vyrukas. biggrin.gif
Atsakyti
Man vaiku raidos centre patare, kad pastebejus, jog vaikutis bando darbus nudirbti kaire ranka, geriau jam viska perduoti i desine. Bet as manau, kad tai menka problema. Beje, mano vyras budamas vaikas irgi viska i kaire imdavo, bet perauklejo, dabar jis netgi gailisi, kad kaire neraso.

Maniskiui jau 2,4 metai ir jau senokai pastebejau, kad jam viska reikia imti i kaire ranka. Dabar paiso, "raso", o piestuka labai gerai nulaiko kaireje, su desine sekasi prasciau. As nepergyvenu, nes irgi girdejau, kad kairiarankiai lakesnes fantazijos buna.  ;)  :D
Atsakyti
QUOTE
Man vaiku raidos centre patare, kad pastebejus, jog vaikutis bando darbus nudirbti kaire ranka, geriau jam viska perduoti i desine.


o neaiskino kodel? Cia anksciau visi kaip uzvesti irodinedavo, kad reikia desine ranka viska daryti..

Mano mazoji itariu bus kairiaranke, nors gal ir tikrai sunku dar tai nuspresti, bet kol kas pirmauja kaire rankyte ( 9men). O is vyro gimines daug yra kairiarankiu, kad ir jis pats  ;)
Atsakyti
Silvute , toks jausmas ,kad parašei apie mano vaikiuką (ir apie vyro giminę  :D)Tik tiek ,kad mėnesiai mums 8 greitai bus  ;) Ir svarbiausia paduodi jam ką nors į dešinę jis perdeda į kairę.Kažin ar tokiems mažiems jau galima pasakyti kairiarankis ar ne . ???
Atsakyti
[quote]

o neaiskino kodel? Cia anksciau visi kaip uzvesti irodinedavo, kad reikia desine ranka viska daryti..
quote]

Sake, kad ateityje bus lengviau, nes dauguma daiktu pritaikyti desiniarankiams ir mokykloje lengviau. Bet as manau, kad dabar, kai nebera prievartos, tai kokie sunkumai  ??? Jei zmogui taip patogiau... nors pvz. mergaitems, per darbu pamokas, tai rodyti kaip megzti, siuvineti ar pan. reikia rodyti per veidrodi, kad suprastu.
Atsakyti
Aš kairiarankė, bet visose kūdikystės ir vaikystės nuotraukose šaukštai, žaislai, barškučiai - dešinėje rankoje laikomi :smile.gif Viskas man gyvenime lengva, tik va nerti nemoku..Niekaip negaliu susiorientuoti kas ir kaip..Varau atbulai ir š**** (šnipštas, ta prasme :smile.gif) gaunasi..dabar gi jau yra kairianrankiams pritaikytų kanceliarinių prekių (žirklių, parkerių ir pan.), bet ir seniau nebuvo kažkokių itin didelių sunkumų. Mane archaiškoje Mažeikių mokykloje, pirmoje klasėje bandė perauklėti "velnius varydami" su pirštų daužymu..pamato su kaire rašant, šniaukšt per rankas su liniuote ir saldu..Tino rankos, aš rėkdavau, bet vis vien savo..išmokau rašyt abiem rankom, tik va ir dabar kai rašau dešine ranka, tai raštas kaip tikro pirmoko..Vilniuje, kaip civilizuotame krašte, tai niekas man nieko nedraudė ir atsigavau galėdama reikštis kaip kairiarankė, raštas žmonės sako, kad labai gražus, fantazijos netrūksta, mokslas idealiai sekėsi ir neliko jokių fizinių, psichologinių pasekmių..Dukra kol kas viską griebia kaire, bet kažkodėl abejoju, jog ji bus tikra kairiarankė. Per anksti spręsti, bent jau "pieštukų sezono" reiktų sulaukti..va, kokia ranka kringelius raitys, tai tokia ranka turbūt ir vėliau naudosis. Bet sutinku su ta nuomone, kad kairiarankiai trumpiau gyvena, nes neprisitaikę dešiniarankių pasaulyje, yra išsiblaškę ir todėl dažniau kenčia nuo įvairių traumų, pakliūna į avarines situacijas ir t.t. Bent jau aš esu "totali išsižiojėlė" ir tik dar labiau patvirtinu tokią teoriją wink.gif
Atsakyti
Musu sunelis taip pat linkes i kairiarankiskuma. Nematau tame problemos, jei jam taip patogiau. Nors anyta vis zirzia-kairys kairys.
Siaip bandau mokyti desine ir jam tai sekasi. Bet visgi daznai uzmirsta ir viska griebia kaire. O jei mokes valdyti vienodai gerai abi-dar geriau thumbup.gif
Atsakyti
Mano sesers sunus kairiarankis. Jis lanko lauko teniso treniruotes. Kairiarankiskumas cia nauda, o ne trukumas. Jo smugis specifinis ir sunkiai atremiamas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Raimonda @ 2003 10 17, 08:22)
oi kaip faina, nuraminai, galėsiu ramiau miegoti, o tai ir tas vaikas pasimeta, nes aš ir girdėjau, kad negalima drausti, bet kai ji nueina pas senelius, jie ją stengiasi perauklėti, reiks tada ir su jais pakovot >:(

Žinok ir pas mane lygiai tokia pati problema. Seneliai aiškina,kad turiu pratinti vaiką viską daryti dešine ranka,nes tipo vaikui labai nepatogu ir kaip čia dabar jų anūkė - kairiarankė. mad.gif
Atsakyti