Įkraunama...
Įkraunama...

Savižudybė

QUOTE(Neda_108 @ 2019 01 20, 19:22)
Ačiū už nuomones. Viso geriausio.

Kodel begi nuo saves?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 20, 19:19)
Vaikas issizadejo motinos, nes ji per daug verkia... Na nejuokinkit...

Vaikas gyvena pas tėvą jau 3 metus, tai jeigu per tą laiką nebendravo, nesidomėjo vaiko gyvenimu, kaip jam jaustis? 3 metai yra daug. Aišku, niekas nežino kaip buvo iš tiesų, tik spėlioju.

Neda, ar bendravot su vaiku?
Atsakyti
Siandien pilnatis ir dar kruvinasis menulio uztemimas. Bloga diena pozityvioms mintims apie gyvenima.

https://www.delfi.lt...s.d?id=80143859
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 20, 19:21)
Cia svelniausia, ka galima sugalvot.
Aisku yra baisesniu varianttu, sakysim vyras psichopatas, ar autore kazka dar baisesnio padare.
Na nebuna tokie dalykai siaip sau tarp psichiskai sveiku zmoniu. ARba atsitiko KAZKAS TOOOOKIO ar ten kazkam su galva negerai.

Vaikas issizadejo motinos, nes ji per daug verkia... Na nejuokinkit...
Papildyta:
Gali buti daug ivairiu variantu... Net tas filmas "Red sparrow" man padare nerealu psichologini poveiki. Butent aplinkos poveikio, zmogaus stiprybes ir gyvenimu variantu praradimu aspektais.

Mano drauge su dviem vaikais, gyvenimas is didelio fabriko direktoriaus sekretoriu ją numetė i valytojas. Buto nuoma kosminė, mbuves vyras visai nepadeda. Vargsta nezmoniskai, bet gyvenime negirdejau apie kokias nors savizudybes, nes jos gyvenimas yra jos vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Neda_108 @ 2019 01 20, 16:21)
Labai noriu pas Mamą. angel_sadangel.gif

su savižudybe pas mamą nelabai nueisit... o jei ir nueisit, susitiksit porą kartų, tai greičiausiai pravys jinai jus. Tenais jūs nebebūsite ta pati mama, dukra, ir mama nepriglaus, neatjaus tikrai. Kaip savižudė jūs būsite bjaurus dvasėnas, kuris nelabai bus mielas kitiems giminaičiams, nes teks jums misti tais giminėmis, kurie liko žemėje. Žodžiu, tai savižudybė jums visai ne variantas. Geriau plėškite banką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2019 01 20, 19:23)

Neda, ar bendravot su vaiku?

Matai, kad ji nori kalbeti tik apie save.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 01 20, 19:28)
Matai,  kad ji nori kalbeti tik apie save.


Kai priejom prie reikalo, tai jau nenori ir apie save
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 20, 19:33)
Kai priejom prie reikalo, tai jau nenori ir apie save

Todel, kad ji labai gerai supranta, jog issidirbineja.
Negalima galvoti tik apie save. Ji neturi teises galvoti tik apie save
Ji turi vaiką.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 01 20, 19:36)
Todel,  kad ji labai gerai supranta,  jog issidirbineja.
Negalima galvoti tik apie save. Ji neturi teises galvoti tik apie save
Ji turi vaiką.


Koks cia dar "galvojimas apie vaika". gal ji jam nieeko negali duoti?
Per primityvus supratimas.

Mane irgi galima kalttinti, kad negalvoju apie vaikus. negalvoju, nes jie jau ne mano vaikai.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 20, 19:38)
Koks cia dar "galvojimas apie vaika". gal ji jam nieeko negali duoti?
Per primityvus supratimas.

Mane irgi galima kalttinti, kad negalvoju apie vaikus. negalvoju, nes jie jau ne mano vaikai.

Negali ar nenori?

Aš niekad nesuprasiu vieno dalyko, kaip tu gali taip sakyt apie savo vaikus, kurie yra tavo kūnas ir kraujas, nešioja tavo dnr? Su diedais ir bobom kitas dalykas, jei nenusisekė, būtina vaikus nurašyt? Ka jie tokio padarė, kad taip?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 20, 20:38)
Mane irgi galima kalttinti, kad negalvoju apie vaikus. negalvoju, nes jie jau ne mano vaikai.

Tai, kad tu galvoji. Istisai. Apie vaikus. Exse. Jauti didziuli skausma, kancia. Ir visa tai tau neleidzia nei normaliai gyventi, nei buti laimingam.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2019 01 20, 19:45)
kurie yra tavo kūnas ir kraujas, nešioja tavo dnr?


Nera joks kunas ir kraujas, tai svetimi zmones. Jie aisku nekalti, bet niekas nuo to nesikeicia
Atsakyti