Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlių įpakavimas

QUOTE(Semile @ 2009 12 22, 20:34)
as tai dedu dovanas i dezutes ir pakuoju i dovanu popieriu, maisiukai man nlb po egle atrodo gražiai schmoll.gif

thumbup.gif vat as irgi taip manau - todel pakuoju i dezutes. Kazkaip ypatingai nieko nedarau, bet idedu ypatingas dovanas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 12 22, 13:00)
Savo dekoruotus burbulus įpakavau pačios darytoje dėžutėje. Jauki dovanėlė gavosi wub.gif

user posted image
Gal galite dėžutės gaminimo schemą įmesti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 23 gruodžio 2009 - 10:10
QUOTE(as-berry @ 2009 12 18, 16:30)
labai grazios ir atrodo lengvai padaromos  bigsmile.gif tik gal kas zinot, kur tokio grazaus ir storesio popieriaus nusipirkti galima  g.gif


tik neprisipirkit per storo . As prisipirkau spalvotu kartoniniu lapu ir psshh verysad.gif Nesilanksto graziai, reziai stori gaunasi doh.gif
Atsakyti
[quote=baltė,2009 12 22, 13:00]
Savo dekoruotus burbulus įpakavau pačios darytoje dėžutėje. Jauki dovanėlė gavosi wub.gif

labai graži ir orgiginali dovanėlė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif

QUOTE(mititėja @ 2009 12 23, 10:10)
Gal galite dėžutės gaminimo schemą įmesti?  blush2.gif

Schemos neturiu, tiesiog turėjau dėžute, išardžiau apsivedžiau ant popieriaus. Bet kažkur čia lyg mačiau buvo panos įmetę nuorodą su daug dėžučių schemų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 12 23, 11:31)
Ačiū  už pagyrimus 4u.gif
Schemos neturiu, tiesiog turėjau dėžute, išardžiau apsivedžiau ant popieriaus. Bet kažkur čia lyg mačiau buvo panos įmetę nuorodą su daug dėžučių schemų. mirksiukas.gif
Tokios nebuvo schmoll.gif , arba aš nepastebėjau. biggrin.gif
O kaip jūs "apvalumus" sutvarkėte? Bent jau nuotraukoj jie tokie lygut lygutėliai. Iškirpus žirklėmis, tokie lygūs nesigautų, matytųsi kirpta briauna (nemoku paaiškinti, bet tikiuosi suprantate, ko klausiu).

Ir keliose vietose pati dėžutė klijuota, jeigu iš viso klijuota. Gal vis dėlto būtų galima prašyti brėžinį (tą jūsų apvedžiotą) į fotogaleriją įkabinti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 23 gruodžio 2009 - 11:50
Kirpau žirklėmis. Tikrai galima lygiai iškirpti, čia mano pirmas blynas smile.gif

Va, čia smagus pavyzdukas, šiaip 'pagooglinus' pilna nuorodų, tiesiog paieškok. 4u.gif

http://www.daniel-co...oject/patterns/

Pvz. čia origami lankstymas - labai paprasta thumbup.gif

http://simetrija.wor...origami-dezute/

Atsakyti
Va pora jau supakuotu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
vavuum, gražiai supakuotos dovanos ♥
Maniškės kelios:

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 12 23, 17:38)
Maniškės kelios:

Oho, taviskes kokios fainos, laaaabai graziai atrodouser posted image
Atsakyti
baltė Puikus pakavimas ir dar puikesni burbulai. bigsmile.gif Smagu, kad zmones stengiasi, netingi. 4u.gif

vavuum Labai originalu ir jauku. thumbup.gif Man paciai niekad neteko gauti taip supakuotos dovanos, bet tikrai nesupykciau.. lotuliukas.gif wub.gif

ruci Labai grazus popierius, kruopsciai, dailiai supakuota. rolleyes.gif O jau ta maza kojinyte prie dovanos taaaaip mielai atrodo.. wub.gif

Saunuoles merginos! 4u.gif
Atsakyti
ruci, mano toks pat popierius biggrin.gif Aš visada pakuoju pati, dažniausiai į popierių 4u.gif
Atsakyti