Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlių įpakavimas

QUOTE(coliukasv @ 2010 10 16, 16:35)
gal kas turit idėjų kur gaut permatomų burbulų? ar gal kažkaip pan juos daryti? ax.gif



Šiandien parduotuvėje "Silver city" mačiau.
Atsakyti

Aš jau po truputį pradėjau dovanas pakuoti. Nes paskui man fantazijos pritrūksta daug iš karto supakuot. Įkeliu keletą, gal kuriai pravers
action=view&current=Picture011.jpgucket.com/albums/ab79/gintebliuj/2010%20christmas/
P.S. foto pažiūrėjau, kad juostelių galiukai negražiai nukirpti, jau pataisiau. Nuotraukos gerai visus trūkumus išryškina doh.gif
Papildyta:
bogą adresiuką nurodžiau doh.gif
http://s851.photobuc.....10 christmas/
Atsakyti
http://s680.photobuc...ent=Dovanos.jpg

Manau labai įdomiai sugalvota, taip galima įpakuoti dovanas suaugusiems, pvz arbatą, vyną ar panašiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
graži idėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2010 10 23, 12:41)

Ačiū už idėja, nors visiems saldainius pakuosiu į nedideles dėžutes, bet dabar sugalvojau vienam žmogiukui nupirkti tokį stiklainį ir į jį patalpinti tuos saldainiukus.
Dar mastau kaip reiktų apipavidalinti tokią dovaną kaip mažytės koinytės kūdykėliui. Vyro sese gimdys tik vasarį, bet kalėdoms manau jau būtų galima padovanoti pora koinyčiu, sakau gal į kiekvieną idėti po koki šokoladinį seniuką, o kas toliau ? g.gif
4u.gif
Atsakyti
Dzenete, asmeniškai aš nieko nedovanočiau. Lai būsiu pilna prietarų, bet... gimimas - paslaptis, kad ir su geriausiais linkėjimai ir ketinimais, bet nereiktų jo šauktis prieš laiką. Leliukas dar pakeliui, leisk jam ramiai augti ir ateiti savo laiku smile.gif

pakavimas-vokas
user posted image

user posted image
Atsakyti
pritariu saulutei, reikėtų palaukt, kol gims, tada jau wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(krissp @ 2010 10 12, 17:23)
supratau! 4u.gif
o kur pirkote? audiniu parduotuveje?

Nea, Vilniuje salia Tomo Filipso Siaures miestelyje yra tokia didele parduotuve visokiu groziu. Gal 20 lt, bet jo ten daug labai.

Veliau idesiu kaledini pasto zenkla, kuri galima priklijuoti ant dovanos bigsmile.gif Kaip cia nepamirst tik biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(saulute© @ 2010 10 24, 19:14)

Idomu, o kur butu galima rasti tokio rudo paprasciausio popieriaus? g.gif
Atsakyti
[quote=Princese_Leja,2010 10 27, 09:41]
Mano sąrašas kol kas dar ne pilnas:
Mama - blakstienų tušas ir paakių kremas/vokų žalė.
Pusseserė - blakstienų tušas, makiažo valiklis, ekologiškas lūpų blizgis.
Krikštamotė - alyvuogių kūno kremas ir veido kaukė.
Tėtis - kvepalai (ir galbūt įrankių dėžė).
Anytai - skėtis, kuris tilptų rankinėje, nes jos sulūžo.
Liko sugalvoti sesei, jos draugui, pusbroliui, vyro sesei ir jos draugui, vyro tetai ir dėdei bei aišku pačiam brangiausiam wub.gif Galvoju MB dovanoti šlepetes su masažiniu padu ir šiltus padukus į batus, nes jis nenori pirkti žieminių batų.
Kur matet pirkt slepeciu su masaziniu padu?
Atsakyti
cccitrin - Soprto prekėse arba ortopedinių reikmenų parduotuvėse.
Atsakyti