Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai 4 tema


jolita... kokiam cia viesbuti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 21 balandžio 2010 - 15:46
Cia Delphin Delux Resorte mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...8221&st=228
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 21 balandžio 2010 - 15:46
Gal kam teko turkijoje ragauti ju sausainuku, tokie kaip ir su zalia spalva ir ziauriai saldus? ax.gif esu labai senai ragavusi kai buvau anglijoje, tai vietiniai turkai atsigabene buvo.. kazin ar rasciau tokiu nuostabiu saldumynu lotuliukas.gif

QUOTE(aurezas @ 2010 04 20, 15:24)
unsure.gif
vadinasi ieškosim žalių sausainukų  biggrin.gif


jie kaip su mazinti rageliai tokie fainuciai uch thumbup.gif
Papildyta:
va vauser posted image cia tik forma kitokia. lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu toki dideli prasyma smile.gif mano mama geguzes 2 ilsesis Beleke, ar yra kokia nors protinga ir ne milijona kainuojanti galimybe nusiust jai maza puokstele i viesbuti? gal reiktu viesbucio prasyt ar kaip geriau padaryti? smile.gif
Atsakyti
Smurkai turbut liudna dabar be musu, turistu, TR. tongue.gif
Nieko, tuoj atleksim ir sugriausim ramybe.
Dar turiu klausimuka Smurkai, jei siandien pasirodys:
O kaip geriausia is Antalijos oro uosto patekti i viesbuti Kemere, tiksliau net uz Kemero? Jei viskas vyks pagal plana, tai AYT pasirodysiu, po pietu, kai jau praktiskai visi turistai isvezioti. Taksi, autobusu, motoroleriu? tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2010 04 20, 10:22)
visumoj patiko Jums  4u.gif kiek skaičiau visur rašo 200 iki paplūdimio smile.gif kažkur skaičiau, kad registratūtoje sunku susikalbėti rusiškai  g.gif  man net keista pasidarė, nejaugi ? smile.gif

na gal ir tiek panasiai smile.gif na nezinau as su jais ir rusiskai ir angliskai suskalbejau man problemu nebuvo... siaip bent kai as buvau ten berniukai labiau rususiskai norejo kalbeti... bet as angliskai smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau,bet nerandu pasisakymu apie Hydros club viesbuti Kemeri,gal smurka tu bevaiksciodama ten bent is isores ji apziuretum 4u.gif .Mes ne su tezturu tai turbut ir nesusitiksim,nors labai buciau norejus ax.gif Aciu visiems kas bus tame viesbutyje ir parasys nors si ta,ko galime tiketis blush2.gif
Atsakyti
Tai ka, vakar ivyko mano pirmasis kaip gides debiutas smile.gif Pasitikau lietuvaicius, saugiai pasiekusius Turkija ir neprardusius geros nuotaikos smile.gif Panikuoti nera ko, jei skrydzius leidzia, vadinasi, jie yra saugus.
QUOTE(Agnė*** @ 2010 04 19, 15:17)
Smurka, matau esi  bigsmile.gif  kiek megztiniu detis? ax.gif

Nepamaciau laiku tos tavo zinutes, tai jau apsieisi ir su vienu megztuku D

QUOTE(fuksė @ 2010 04 20, 19:06)
Sveikute, kaip orai? O vakarui tik megstinio uztenka, striukes nereikia?  blush2.gif

Na, as pastebejau, kad esu pakantesne vesesniems orams, nei kokie bulgarai, pavyzdziui biggrin.gif Vakar vakarojau lauke iki kokios antros nakties, sedejau su striukele vasarine plonyte, bet basom kojom. Nesusalau schmoll.gif

Vakarai dar tebera vesus, be to, lietuviai is Lietuvos mums debesu su lietuciu uzveze biggrin.gif Siandien dar prognozuojamas apsiniaukes oras, o ryt ir veliau visa savaite jau nebe. Tai geri, spes siandien i hamama sulakstyt, oda saulei paruost ir galespradeti deginimosi sezona

Kazkas klause, kaip is oro uosto i Kemera nuvaziuot. Arba taksu iki autobusu stoties arba visuomeniniu transportu iki autobusu stoties. O tada dolmusu i Kemera
Atsakyti
Labas rytas, sveikinu su debiutu 4u.gif Gal jau spejai Fantasia apziuret blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2010 04 21, 08:02)
Labas rytas, sveikinu su debiutu  4u.gif  Gal jau spejai Fantasia apziuret  blush2.gif

Camjuvoj sitas viesbutis. Nebuvau dar, nes kol kas nei vienas lietuvis ten neatvaziavo. Mes sutikrinome tuos viesbucius, i kuriuos iki 27 dienos atvaziuoja bent vienas lietuvis.

Bet del premium klases viesbuciu nereikia sukti sau galvos. Ir is viso as esu prasta patareja, nes mano, kaip turistes poreikiai yra visiskai kitokie, as nesiilseciau dideliuose viesbuciuose. Bet tie dideli viesbuciai, kuriuos as apziurejau, mano manymu, neturetu apvilti turistu lukesciu.

Labai jaudinausi del zmoniu, kurie rinkosi Kemer Dream viesbuti, nes pries dvi dienas iki ju atvykimo jie net baseino dar nebuvo issisveite, grindu issiplove ir viso ten buvo neblogas toks bardakas. Bet vakar saviskius pristaciau i paruosta viesbuti, jie ten buvo pirmieji ir vieninteliai viesbucio sveciai biggrin.gif Tikiuosi, siandien dar atves jiems ka nors i kompanija smile.gif

Atsakyti
Bet šiaip Kemer Dream viešbutukas labai fainas, mes pernai buvom, mums patiko. Nors teritorija maža, tačiau viską atpirko personalas, nepaprastai malonūs visi buvo. Maistas irgi skanus. Tik už kūno procedūras neblogai plešia, nors padaro gerai, bet kainos pakankamai aukštos. Mieste siūlomose agentūrose tris kartus pigiau.
Ech, gaila, kad šiemet neišeis į Turkiją nulėkti, tai lauksim įspūdžių ir baltai pavydėsim visiems, kas lepinsis turkiškais malonumais smile.gif
Atsakyti
SMURKA, O GAL NETYČIA BUVAI AKĮ UŽMETUS ČAMČUVOJ Į VIEŠBUTĮ PINEHOUSE HOTEL 4*?
Atsakyti