Įkraunama...
Įkraunama...

Humoro laida "Dviračio Žynios"

Aš visada su malonumu pasižiūriu, gera laida. Saulius Poška gal jau kiek nusibodęs. Bet patinka nauji personažai Uspaskichas, Graužinienė, Butkevičius ir kiti.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 01 12, 15:25)
Aš visada su malonumu pasižiūriu, gera laida. Saulius Poška gal jau kiek nusibodęs. Bet patinka nauji personažai Uspaskichas, Graužinienė, Butkevičius ir kiti.

Arba Vincukas - brendžio nešėjas , dvi namų šeimininkės smile.gif
Atsakyti
Jau kaip klykiau pamačius Uspaskicho personažą thumbup.gif toooks panašus, gerai aktorius įsijautė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmukas @ 2013 01 13, 14:55)
Jau kaip klykiau pamačius Uspaskicho personažą thumbup.gif toooks panašus, gerai aktorius įsijautė biggrin.gif

drinks_cheers.gif man visi Šimukausko personažai superiniai thumbup.gif ir patvorinė substancija thumbup.gif . Aplamai, tai vienintelė laida per lietuvišką televiziją, kurios niekad nepraleidžiu. Kai Ramanauskas išėjo ir neliko peliukų, galvojau viskas, laidai galas, bet apžvalgininkai medinukai kuo toliau tuo labiau patinka thumbup.gif .
Atsakyti
O girdėjot, kad nuo naujo sezono vėl bus BTV? blink.gif
Atsakyti
Įtariu dėl to, kad LNK nusipirko BTV, tai ir perkrausto Dviratį ten ax.gif
Atsakyti
Mirė Gintaras Ruplėnas... verysad.gif Taip gaila šio puikaus žmogaus, dar tik 50 metų būtų sukakę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 06 12, 12:44)
Mirė Gintaras Ruplėnas... verysad.gif Taip gaila šio puikaus žmogaus, dar tik 50 metų būtų sukakę verysad.gif

Vis dar negaliu tuo patiketi, viskas taip staiga ir netiketai.
Manau tai itakos Dviracio Zynioms tures. verysad.gif
Atsakyti
Žiūri kas nors per Info TV? Man tai labai patinka naujos laidos vinjetės. Aišku gaila, kad vieno kūrėjo nebėra, bet ką padarysi...
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 09 11, 18:33)
Žiūri kas nors per Info TV?

Numiro tema...
Atsakyti
aš per FB pažiūriu. Jau kaip patiko apie Izraelį pelių reportažas thumbup.gif
Atsakyti
Man dabar labai dzūkės patinka, super thumbup.gif Puikiai vaizduoja išmaniųjų technologijų amžių biggrin.gif

Su Lemanu tai irgi gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 19 kovo 2016 - 14:03