Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Regitra

QUOTE(doremifasolasi @ 2013 02 02, 11:01)
nu taip... imti... kad jas kas dalintu.... be 80 litu nepasiimsi nei vienos pamokos, man asmeniskai su tom teisem totalus bankrotas jau... bash.gif  protest.gif

M raide ant masinos,salia vyras ir pirmyn biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2013 02 02, 09:01)
nu taip... imti... kad jas kas dalintu.... be 80 litu nepasiimsi nei vienos pamokos, man asmeniskai su tom teisem totalus bankrotas jau... bash.gif  protest.gif

Bet vaziuot ir moket regitroj pinigus uz laikyma, nemokant posukio isimt tai rigi ne variantas juk doh.gif jau geriau mokeciau instruktoriui ir naudos tureciau nei mokeciau kelis syk regitroj o naudos is to butu 0 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(difference_inside @ 2013 01 31, 22:42)
Kalbu apie miesta. Tai 60 isvis neesu pasiekus dar  biggrin.gif  Bet tarkim kai Vilijampolej tos gatvytes mazos, tai man ir ant 25-30 sudetinga ten isisukt, jei priesais dar masina vaziuoja ir posukyje reikia prasilenkt smile.gif

čia ne tragedija. Man irgi panašiai būdavo, nes pakelės pilnos sniego, gatvytės siauros, stovi krovininės mašinos sankryžose, o man reik sukt į dešinę pro ją. Prisimenu instruktorius net pats už vairo griebė (ko beveik niekad nedarydavo) ir sako tai kodėl nesukat vairo, o man atrodė, kad pusnį kabinsiu todėl reik arčiau gatvės vidurio važiuot. Bet nieko, išlaikiau dar tą pačia dieną ir egzaminus. biggrin.gif
Žodžiu, reikia prisistabdyt gerokai automobilį įsijungus antrą pavarą, o jei ką ir išvis sustot ir toliau važiuot tik įsitikinus, kad tilpsi arba palaukus kol nebus kliūties. Tikrai nereikia tokį posūkį daryt važiuojant 30km/h. smile.gif Daug gyvenime vairuojant bus situacijų kai gatvės bus siauros ir netgi dar sudėtingesnių situacijų pasitaikys. mirksiukas.gif sėkmės!
Atsakyti
Beje, kas mokosi važiuot Kauno Regitros maršrutais, atkreipkit dėmesį, kad nuo šių metų jie pasikeitė, ir daugely vairavimo mokyklų informacija pasenus. Kelis naujus žemėlapius radau http://kettest.lt
Atsakyti
laba

siandien laikiau regitroj 2 karta neislaikiau aikstelej ir vel ant tos pacios uzduoties dabar data tik gruodzio 27 kazkokia nesamone idomu kaip ta laika pasianstinti gal yra norinciu susikeisti ?
Atsakyti
reikia nuolat žiūrinėtis regitros internetiniame puslapyje grafikus, būna, kad kažkas atsako savo laiką ir panašiai
Atsakyti
QUOTE(kipras66 @ 2013 11 27, 07:22)
reikia nuolat žiūrinėtis regitros internetiniame puslapyje grafikus, būna, kad kažkas atsako savo laiką ir panašiai


taip ir darau pirma kart kai ieskojau tai viena diena tik pasiankstino dabar dar toliau nusislinko be sansu matau o taip bijau per tuos sniegus vaziuoti tikiuosi kad egzaminuotojau bus geros nuotaikos po svenciu.
Atsakyti
QUOTE(milka55 @ 2013 11 28, 14:18)
taip ir darau pirma kart kai ieskojau tai viena diena tik pasiankstino dabar dar toliau nusislinko be sansu matau o taip bijau per tuos sniegus vaziuoti tikiuosi kad egzaminuotojau bus geros nuotaikos po svenciu.

nu kaip sekasi gal jau islaikei?
Atsakyti
sveikos merginos, laikiau vakar pirma karta ir praskridau, nes mieste egzaminuotojas turejo sustabdyt masina sad.gif grizau i regitra susinervinus ir iskart isvaziavau is ten velniop, bet tik po laiko pagalvojau negi neturejau gaut kokio tai egzamino laikymo lapo ar ko nors tokio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Judeiga @ 2014 09 21, 13:54)
sveikos merginos, laikiau vakar pirma karta ir praskridau, nes mieste egzaminuotojas turejo sustabdyt masina sad.gif grizau i regitra susinervinus ir iskart isvaziavau is ten velniop, bet tik po laiko pagalvojau negi neturejau gaut kokio tai egzamino laikymo lapo ar ko nors tokio? g.gif

Turejot gauti protokola. Bet tai irgi jeigu norit jo. Siaip ji galima regitros puslapyje paziureti. Surasyta buna kokias klaidas padaret
Atsakyti
ah protokolas tada dar nieko baisaus, o as taip tupai pasijauciau pagalvojus, kad gal kokio svarbaus dokumento negavau doh.gif
Atsakyti
merginos, gal kas esat užsiregistravus spalio mėn. egzaminui ir noryt laikyt anksčiau? aš turiu rugsėjo 30 d. registraciją ryte bet nesijaučiu pasiruošus, o nusikelt lapkričio galui nelabai norisi.
tad mielai pasimainyčiau vietom. jeigu kam tinka, parašykit į AŽ smile.gif
Atsakyti