Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 22 TEMA

QUOTE(egliuchiux @ 2010 07 19, 21:33)
aciu kad pasidalinai .. as siandien irgi jas kepiau  biggrin.gif  parduotuvej kai emiau varske pagalvojau apie ta plombyrine , bet pabijojau eksperimentuoti  blush2.gif



QUOTE(kisule @ 2010 07 19, 22:36)
o as kepiau su paprasta varske,tai taip pat gavosi tokia kremines konsistencijos  g.gif ,na bet skonis  wub.gif  wub.gif  ...dingo akimirksniu.Aciu uz nuostabu recepta  good.gif  first.gif  oro_buckis.gif


Smagu, kad naudojates receptu drinks_cheers.gif Man jis irgi patinka, vakar viska gal per 30 min padariau. Ir spurgytes su pienu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 07 20, 09:16)
Smagu, kad naudojates receptu  drinks_cheers.gif Man jis irgi patinka, vakar viska gal per 30 min padariau. Ir spurgytes su pienu  wub.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif man sitas receptas prilipo nes taip greita bigsmile.gif per reklama tesla pasidariau , kol isbrinko miltai tai kaip tik serialas baigesi biggrin.gif ir ejau kepti . man mazai tik lieka ju visada doh.gif kol paskutines iskepu mano vyrai jau kitas labai greitai suvalgo doh.gif

dar klausimas , o soda jei keisti kepimo milteliais ? nebesigautu taip ane ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 07 20, 09:33)
drinks_cheers.gif  man sitas receptas prilipo nes taip greita  bigsmile.gif  per reklama tesla pasidariau , kol isbrinko miltai tai kaip tik serialas baigesi  biggrin.gif  ir ejau kepti . man mazai tik lieka ju visada  doh.gif  kol paskutines iskepu  mano vyrai jau kitas  labai greitai suvalgo  doh.gif

dar klausimas , o soda jei keisti kepimo milteliais ? nebesigautu taip ane ?  g.gif


Na zinokit nebandziau, tai negaliu pasakyti tiksliai. Bet prisiskaiciau, koks blogis yra kepimo milteliai, tai pradejau juos keist soda gesinta visur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 07 20, 08:47)
Na zinokit nebandziau, tai negaliu pasakyti tiksliai. Bet prisiskaiciau, koks blogis yra kepimo milteliai, tai pradejau juos keist soda gesinta visur  doh.gif

O kuo gesini? grietine, actu, citrinos rūgštimi? ir kiek dedi?
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 07 20, 10:06)
O kuo gesini? grietine, actu, citrinos rūgštimi? ir kiek dedi?


Gesinu actu. Jei imu puse saukstelio sodos, tai pilu beveik sauksteli acto - ziuriu, kad visa soda "istirptu".

Bent jau spurgose tai sodos visiskai nesijaucia schmoll.gif Jei cia del to norite keisti ja kepimo milteliais. Vat kazkada buvau nusipirkus lietuviskus kepimo miltelius, kepiau drauges tevams torta progini, ir sugadinau biskvitus - vien kepimo milteliu skonis buvo doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 07 20, 10:37)
Gesinu actu. Jei imu puse saukstelio sodos, tai pilu beveik sauksteli acto - ziuriu, kad visa soda "istirptu".

Bent jau spurgose tai sodos visiskai nesijaucia  schmoll.gif Jei cia del to norite keisti ja kepimo milteliais. Vat kazkada buvau nusipirkus lietuviskus kepimo miltelius, kepiau drauges tevams torta progini, ir sugadinau biskvitus - vien kepimo milteliu skonis buvo  doh.gif  doh.gif


man irgi nesijaucia ta soda .. as jei darau is vieno pakelio varskes tai imu 1/3 sodos saukstelio ir pilu acto ant virsaus na kad istirptu ... tiesiog kepimo miltelius iberti greiciau lotuliukas.gif blush2.gif nes as su ta soda tai oi , dreba rankos man nes vis bijau padaugint acto doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 07 20, 10:37)
Gesinu actu. Jei imu puse saukstelio sodos, tai pilu beveik sauksteli acto - ziuriu, kad visa soda "istirptu".

Bent jau spurgose tai sodos visiskai nesijaucia  schmoll.gif Jei cia del to norite keisti ja kepimo milteliais. Vat kazkada buvau nusipirkus lietuviskus kepimo miltelius, kepiau drauges tevams torta progini, ir sugadinau biskvitus - vien kepimo milteliu skonis buvo  doh.gif  doh.gif


Matyt padauginai kepimo milteliu smile.gif ir jei rafaelo torta kepei, tai ten ne pokelio kepimo milteliu reikia, o sauksteliu poros.

Kad jau visos giria tas spurgas- bandysiu ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 07 20, 12:39)
man irgi nesijaucia ta soda .. as jei darau is vieno pakelio varskes tai imu 1/3 sodos saukstelio ir pilu acto ant virsaus na kad istirptu ...   tiesiog kepimo miltelius iberti greiciau  lotuliukas.gif  blush2.gif  nes as su ta soda tai oi , dreba rankos man nes vis bijau padaugint acto  doh.gif  biggrin.gif



Varškė pakankamai rūgšti, tad ji kuo puikiausiai nugesina sodą, todėl nebūtina jos, verdant varškės spurgas, gesinti actu smile.gif Juk sodą galima gesinti grietine, o šiuo atveju grietinę atstoja varškė. Tad nesidrebinkit rankų be reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 20 liepos 2010 - 21:04
QUOTE(laumupė @ 2010 07 20, 22:03)
Varškė pakankamai rūgšti, tad ji kuo puikiausiai nugesina sodą, todėl nebūtina jos, verdant varškės spurgas, gesinti actu  smile.gif  Juk sodą galima gesinti grietine, o šiuo atveju grietinę atstoja varškė. Tad nesidrebinkit rankų be reikalo mirksiukas.gif


bigsmile.gif nezinojau blush2.gif ... aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 07 20, 13:58)
Matyt padauginai kepimo milteliu smile.gif ir jei rafaelo torta kepei, tai ten ne pokelio kepimo milteliu reikia, o sauksteliu poros.

Kad jau visos giria tas spurgas- bandysiu ir as biggrin.gif


Zinok nepadauginau tikrai schmoll.gif O biskvitus kepiau balto sokolado torto. paragavau, tai siaubas koks slykstus skonis - gryni kepimo milteliai doh.gif

As net jei parasyta, tai viso pakelio tikrai nededu, nu kur jau poka bert doh.gif Maximum pas mane 1.5 saukstelio, ir tai, jei teslos labai daug. O siaip 1 dedu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti