Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Milmar @ 2010 04 23, 11:35)
As irgi naudoju sepeteli kaukem uztepti. Kol kas tai BB kremines pudros sepetelis, bet kadangi siek tiek jo gaila, tai jau laukiu atvykstant va sito (uzsisakiau specialiai kaukems):

user posted image

O kaip atrodo jusiskis, taip suprantu jis specialus - skirtas tik kaukems? ax.gif

TAIP,BUTENT TOKS,SKIRTAS TIK KAUKEMS,NE veduoklinis,
Taip lygiai uzsitepa kuke ir pirstai lieka svarus,labai esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 04 23, 12:19)
As irgi savo Mac Foundation naudoju kaukems, bet noretusi siek tiek didesnes galvutes, gal keturkampos kokios  g.gif  Lyg toki maciau pas kosmetologe  smile.gif
Bandziau veduoklini, bet man kaukems nepatiko  schmoll.gif

Pati naudoju "TBS" pudros šepetėlį šitam reikalui. Esu mačius pas kosmetologes ir vėduoklinio tipo, bet mažesnius, tas iš "Coastal Scents" kiek didokas atrodo kaukėm tept g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 04 23, 11:46)
Pati naudoju "TBS" pudros šepetėlį šitam reikalui. Esu mačius pas kosmetologes ir vėduoklinio tipo, bet mažesnius, tas iš "Coastal Scents" kiek didokas atrodo kaukėm tept g.gif



Gal sintetinis veduoklinis ir tiktu, bet as turejau naturalu, tai visai netiko tam reikalui. As kazkur maciau pirkti sintetini, toki kvadratini, baltos spalvos, tai manau jis tam ir buvo skirtas, bet as dabar jau nepamenu kur maciau doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
ghmz ... net nezinau, merginos, o ar jums MAC187 balti sereliai lengvai issiplauna nuo krempudros? palikau per diena su pudra, tik vakare isploviau..tai taip sunkiai plaunasi, vos vos per tris kartus isemiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 04 25, 21:40)
ghmz ... net nezinau, merginos, o ar jums MAC187 balti sereliai lengvai issiplauna nuo krempudros? palikau per diena su pudra, tik vakare isploviau..tai taip sunkiai plaunasi, vos vos per tris kartus isemiau sad.gif

Man tai labai lengvai, tiek su spec. skysciu tiek su sampunu. Nepalyginsi su foundation brush, va sis tai sunkiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 04 25, 23:10)
Man tai labai lengvai, tiek su spec. skysciu tiek su sampunu. Nepalyginsi su foundation brush, va sis tai sunkiai  rolleyes.gif


aciu, matyt jau reiks spec.skyscio smile.gif nepadeda nei muilai nei sampunai :/
Atsakyti
as siandien gavau Dior Blush Brush wub.gif cia meile is pirmo zvilgsnio man turbut biggrin.gif gaila siuo metu niekaip negaliu jo isbandyt(turiu problemu dideliu su oda ir negaliu naudoti jokio makeup verysad.gif )bet kol kas manau sitas bus kokybiskesnis nei Mac sepetelis kuri naudojau skaistalams,nes toks tvirtas,seriai tokie suspausti,zodziu wub.gif wub.gif o pats dizainas isvis milijono vertas thumbup.gif
Atsakyti
Ziurinejau siuos Dior sepetelius, labai grazus dizainas, patogios formos, bet man jie siurkstoki. Isvis kiek bandziau sepeteliu, visi man jautrina oda, iskyrus TBS unsure.gif
Dabar laukiu Shiseido sepetelio wub.gif Apziurinejau Sarmoj, tai tokio svelnumo nesu jautusi .... Net TBS nublanksta. Kaina nereali schmoll.gif Bet siunciuosi per tarpininke, tai 100Lt. sutaupysiu bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 04 26, 11:13)
Ziurinejau siuos Dior sepetelius, labai grazus dizainas, patogios formos, bet man jie siurkstoki. Isvis kiek bandziau sepeteliu, visi man jautrina oda, iskyrus TBS  unsure.gif


TBS man asmeniskai pats paciausias bigsmile.gif
mano oda super jautri prisilietimams tai as labai juo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 04 26, 10:01)
as siandien gavau Dior Blush Brush wub.gif cia meile is pirmo zvilgsnio man turbut biggrin.gif gaila siuo metu niekaip negaliu jo isbandyt(turiu problemu dideliu su oda ir negaliu naudoti jokio makeup verysad.gif )bet kol kas manau sitas bus kokybiskesnis nei Mac sepetelis kuri naudojau skaistalams,nes toks tvirtas,seriai tokie suspausti,zodziu  wub.gif  wub.gif o pats dizainas isvis milijono vertas thumbup.gif

jau seniai turiu jį, bet meilė dar neišblėso wub.gif biggrin.gif išplovus švelnesnis pasidarė, bet toks pat tvirtas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vadovė @ 2010 04 26, 15:55)
TBS man asmeniskai pats paciausias  bigsmile.gif
mano oda super jautri prisilietimams tai as labai juo patenkinta  thumbup.gif

Tai jei pabandytumete sita, tai liktumet suzaveta wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
ciupinejau ir as kazkada shiseido parduotuvei tongue.gif tai jau taip svelnumas ju wub.gif turiu shu uemura kreminei kuris ir pasakisko svelnumo wub.gif
Atsakyti