Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 15:13)
o ka cia reiks?  g.gif
as tai suprasciau, kad vos ne vietoj dovanu geliu baltu norima??  g.gif

Čia ne vietoj dovanos tos baltos gėlės turi būti nono.gif , o prie CMB blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 21, 17:14)
Čia ne vietoj dovanos tos baltos gėlės turi būti  nono.gif , o prie CMB  blush2.gif  ax.gif

vistiek kazkaip... g.gif o dovanu tikites? lotuliukas.gif
nes siaip tik apie dovanas uzsimenama, jei isvis uzsimenama kvietime... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 16:52)
vistiek kazkaip...  g.gif o dovanu tikites?  lotuliukas.gif

Žinoma tikimės mirksiukas.gif
Atsakyti
na, as pirma karta girdziu, kad kvietime butu net norimu geliu spalva nurodyta... g.gif
Papildyta:
o kaip rasoma kvietimuose pries varda zmogaus, kuriam kvietimas adresuojamas: gerb. ... ar kaip? ar isvis niekas nerasoma? g.gif man tas gerb. tai skamba labai oficialiai doh.gif kaip i kokia konferencija ar seminara kvieciant doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 21 sausio 2007 - 17:11
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 17:15)
na, as pirma karta girdziu, kad kvietime butu net norimu geliu spalva nurodyta...  g.gif

atvirai pasakius aš nelabai žinau kaip tie vestuviniai kvietimai rašomi doh.gif
Atsakyti
na paprastai rasoma mazdaug taip: danute/birute,/juozai/jonai, kvieciame jus i musu vestuves, kurios ivyks tada ir tada ten ir ten. svesime ten ir ten. ir pasirasoma. kiti dar virs jaunuju vardu papraso atsinesti gera nuotaika arba uzsimena apie vokeli...
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 18:39)
kiti dar virs jaunuju vardu papraso atsinesti gera nuotaika arba uzsimena apie vokeli...

Tik apie vokelį galima rašyt? g.gif nebandau prieštaraut, bet domiuosi, nes pačiai irgi greit reiks kvietimus rašyt. tai, kad "nepasišiukšlinčiau" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 21, 20:12)
Tik apie vokelį galima rašyt?  g.gif  nebandau prieštaraut, bet domiuosi, nes pačiai irgi greit reiks kvietimus rašyt. tai, kad "nepasišiukšlinčiau"  unsure.gif

na, nemanau, kad yra kazkas "galimo" ir "negalimo"... schmoll.gif kaip padarysi - taip bus. tik as turbut ant tiek tundra, kad iki nesuprasciau apie tas geles blush2.gif biggrin.gif
ir man tiesiog idomu - ar tau taip patinka baltos geles, kad visiskai nenori gauti kitu spalvu?
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 20:29)
ir man tiesiog idomu - ar tau taip patinka baltos geles, kad visiskai nenori gauti kitu spalvu?

taip, man jos tikrai patinka blush2.gif turbūt esu pamišus dėl baltos spalvos g.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 21, 21:43)
taip, man jos tikrai patinka  blush2.gif  turbūt esu pamišus dėl baltos spalvos  g.gif  poster_offtopic.gif

na, jei nori kvietimuose irasyti, kad lauki tik baltos spalvos geliu, tai ir rasyk mirksiukas.gif bus kazkas naujo, nes tikrai dar to nesu girdejus bigsmile.gif
o tu rasysi "p.s." ar ne?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti