Įkraunama...
Įkraunama...

Didelis ir sunkus. Gimdymas su laiminga pabaiga :)

QUOTE(Dovivana @ 2010 04 23, 22:10)
thumbup.gif  koks dickis smile.gif tai apie jus visi kalbejo VGN smile.gif

p.s. mes atrodo patologiniam tuo paciu metu gulejome smile.gif



bigsmile.gif Oo, geras, gali būti kad gulėjom ax.gif Aš ten beveik 2 savaites su pertraukom praleidau doh.gif 411 palatoj?
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2010 04 23, 23:27)
bigsmile.gif Oo, geras, gali būti kad gulėjom  ax.gif Aš ten beveik 2 savaites su pertraukom praleidau doh.gif 411 palatoj?


Nea, 406 palata, bet prie tonu susitikdavom smile.gif as visad vos ne pirma budavau.
Atsakyti
sveikinu 4u.gif o jau vaikuciu grozis wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ohoho, tai koks ketvirtas tada bus ? biggrin.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Dar kartą sveikinu 4u.gif Vis neatsistebiu, koks didutis ir kaip tu jį pagimdei smile.gif Šaunuolė mama 4u.gif O vaikai kokie gražūs bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2010 04 17, 22:17)
Jaučiu, kaip išslysta nauja gyvybė iš manęs ir staiga palengvėja. Jis jau čia, jau... Pagaliau.... Nuostabus berniukas... Šiek tiek pamėlęs, nes virkštelė apsisukusi. Man jo neduoda, kažką sveria ten matuoja... Nesuprantu kas vyksta, klausau ausis ištempus ir akis įsimeigus. Sako didžiulis – 5870 g ir 64 cm. Vaje vaje, ir kaip gi aš tokį pagimdžiau..


Žiba, saunuole !!! Maniskis gime 3950g ir tai buvo ka veikt, o cia beveik 6kg !!! Sekmes augant 4u.gif
Atsakyti
saunuole mamyte 4u.gif tikrai dickis lelius 4u.gif sveikinimai jusu seimai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visom už palinkėjimus 4u.gif
Mano pirmoji - dukrytė gimė 3930 g, 55 cm, antras - berniukas - 4200g, 55 cm, tada sakiau, oi kaip sunku buvo juos gimdyti doh.gif biggrin.gif Dabar žinau, kad tai buvo visai paprasta, lyginant su šiuo berneliu biggrin.gif Bet pasirodo, kai nori, tai viskas įmanoma thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 30 balandžio 2010 - 21:13
Didvyrė mamytė!
thumbup.gif
Sveikinu pagimdžius tokį nuostabų milžinuką. Sveikatos jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
Oij koks gražuolis didelis berniukas - sveikinu 4u.gif
Atsakyti