Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXIV TEMA

QUOTE(rokinuke @ 2010 04 20, 13:08)
sveikutes. su muzikantais buvome susitike, vakar kaip tik. aptarem scenariju, kas po ko, ka jie nori padaryti, ka mes. pasakes, ko nori jaunavedziau ir viska suderinom. nemanau, kad jaunavedziai turi butinai dalyvauti pokalbyje. o pinigeliu duosim tikrai iki 200, ne daugiau...nematau prasmes duoti 500, kam?....


smagu kad gerai viskas sekėsi.. rolleyes.gif o kada jūsų šventė? galvoju kada čia reiktų su jais derinti susimatymą.. g.gif
Atsakyti
Sveikutes visoms 4u.gif esu naujoke dar vis,bet jau perskaiciau kelias paskutinis temeles jusu prirasytas,tai tike informacijos gavau,labai jums aciu visoms ir atsiuntusioms drinks_cheers.gif bet dabar jau galesiu su jumis pabendraut daugiau blush2.gif

mum vestuves dar labai negreit,tik rugsejo menesi,bet jau pradedu rinktis informacija,nes mes patys zenysimes vasara blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.K. @ 2010 04 20, 13:12)
smagu kad gerai viskas sekėsi..  rolleyes.gif o kada jūsų šventė? galvoju kada čia reiktų su jais derinti susimatymą..  g.gif


musu po 5 savaiteliu 4u.gif
Papildyta:
atsiuskit kas nors meilo duomenis , bei slaptazodziu. ta mergaite, kuri tvarko sita reikala, senei nebuvo prisijungusi, cia gal jau nesilanko 4u.gif kaip supratau, ne viena jusu tuos duomenukus turi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2010 04 20, 13:39)
musu po 5 savaiteliu 4u.gif
Papildyta:
atsiuskit kas nors meilo duomenis , bei slaptazodziu. ta mergaite, kuri tvarko sita reikala, senei nebuvo prisijungusi, cia gal jau nesilanko 4u.gif  kaip supratau, ne viena jusu tuos duomenukus turi ax.gif  4u.gif

Aš irgi norėčiau tu prisijungimo duomenų ax.gif , nes welkom1 neatsiunčia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 04 20, 10:23)
smile.gif

Gerbiamos svočios, bažnyčioje,kokios sumos reikia už sutuoktuves? ax.gif Mano galva 200 užtenka,nes yra tema tai ten stebuklų radau doh.gif 500 ir daugiau,ar ten gal tik noras prieš kažką pasirodyt?



Tikrai ne daugiau 200 Lt , bet man dar vienas klausimas ramybes neduoda - o tuos pinigus kunigui paduoti vokelyje ar kaip? Man dar anyta sako, kad butu grazu saldainiu palikti.
Atsakyti
aš, aš irgi noriu prisijungimo duomenų 4u.gif bet tai kažin kaip juos gauti g.gif

QUOTE(Daluze 2 @ 2010 04 20, 13:55)
Tikrai ne daugiau 200 Lt , bet man dar vienas klausimas ramybes neduoda - o tuos pinigus kunigui paduoti vokelyje ar kaip? Man dar anyta sako, kad butu grazu saldainiu palikti.


mes per vestuves paklausėme kunigėlio, jis liepė dėti į aukų dėžutę, taip ir padarėme ax.gif reikia gal pasiruošti vokelį, o jei ką išimsite ir įdėsite į aukų dėžutę.. 4u.gif dėl saldainių tai net nežinau .. aš tai turbūt neduočiau.. ką žinau, kažkaip nelabai man ši mintis blush2.gif nebent pavaišinčiau, jei jis ten kur nors atsidurtų tarp svečių, tuo metu kai visi vaišintūsi.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 04 20, 13:55)
Tikrai ne daugiau 200 Lt , bet man dar vienas klausimas ramybes neduoda - o tuos pinigus kunigui paduoti vokelyje ar kaip? Man dar anyta sako, kad butu grazu saldainiu palikti.

biggrin.gif nežinau,sumuštinių duosim lotuliukas.gif
Atsakyti
Pradejau kurti apdovanojimus, bet išsisėmiau.. verysad.gif Gal kuri pasidalintų apdovanojimų maketėliais, būčiau labai dėkinga...
Atsakyti
sveikos,
as atejau pasiguost...zinokit,toks jausmas kad tuoj imsiu ir sprogsiu...is tikro uzkniso jaunoji...pakviete mus su mb but liudininkais bet turim atlikt ir ale svotu pareigas,nes ju svotai tyles ir nesiruosia nieko sakyt ir daryt.viskas gula mum ant peciu.ruosiu,kazka darau,ieskaus tostu ir tt,o panele skambina ir nurodymus pateikia kas ir kaip turi but padaryta...o pati sedi uzpakali padejus ir net pirsto nejudina.siandien paskambino man ir paklause ar skambinau muzikantas ir ar snekejau kad pas juos grotu.o as is tikro pirma karta apie tai girdziu!!!!!tai isgirdau priekaistus ir tt.gyvenam su mb kitam Lietuvos gale ir turim organizuoti vestuves...jauciuos,svelniai sakant konkreciai isnaudojama.nebutu ji nescia pakratyciau kaip kriause kokia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2010 04 20, 15:10)
sveikos,
as atejau pasiguost...



nusiramink, giliai ikvepk...ziauriai cia truputi pas tave....jauciu atsisakyciau is vis tokias vestuves organizuoti...
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2010 04 20, 15:10)
sveikos,
as atejau pasiguost...zinokit,toks jausmas kad tuoj imsiu ir sprogsiu...is tikro uzkniso jaunoji...pakviete mus su mb but liudininkais bet turim atlikt ir ale svotu pareigas,nes ju svotai tyles ir nesiruosia nieko sakyt ir daryt.viskas gula mum ant peciu.ruosiu,kazka darau,ieskaus tostu ir tt,o panele skambina ir nurodymus pateikia kas ir kaip turi but padaryta...o pati sedi uzpakali padejus ir net pirsto nejudina.siandien paskambino man ir paklause ar skambinau muzikantas ir ar snekejau kad pas juos grotu.o as is tikro pirma karta apie tai girdziu!!!!!tai isgirdau priekaistus ir tt.gyvenam su mb kitam Lietuvos gale ir turim organizuoti vestuves...jauciuos,svelniai sakant konkreciai isnaudojama.nebutu ji nescia pakratyciau kaip kriause kokia...  verysad.gif


užjaučiu tave labai.. 4u.gif sunku su nuotakom, o dar su nestuke.gif net nežinau ką tau ir patarti.. o dar matau mažą dukrytę turi.. visai sunku .. nu bet laikykis, prašyk čia pagalbos, padės gi visos, kiek galės mirksiukas.gif
o dėl muzikantų tai visai nesupratau, kodėl tau su jais reikia tartis?? g.gif jaunieji renkasi ir tariasi su muzikantais .. o piršliai tip prieš šventę susitinka apsitarti scenarijų.. pagal mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2010 04 20, 15:10)
sveikos,
as atejau pasiguost...zinokit,toks jausmas kad tuoj imsiu ir sprogsiu...is tikro uzkniso jaunoji...pakviete mus su mb but liudininkais bet turim atlikt ir ale svotu pareigas,nes ju svotai tyles ir nesiruosia nieko sakyt ir daryt.viskas gula mum ant peciu.ruosiu,kazka darau,ieskaus tostu ir tt,o panele skambina ir nurodymus pateikia kas ir kaip turi but padaryta...o pati sedi uzpakali padejus ir net pirsto nejudina.siandien paskambino man ir paklause ar skambinau muzikantas ir ar snekejau kad pas juos grotu.o as is tikro pirma karta apie tai girdziu!!!!!tai isgirdau priekaistus ir tt.gyvenam su mb kitam Lietuvos gale ir turim organizuoti vestuves...jauciuos,svelniai sakant konkreciai isnaudojama.nebutu ji nescia pakratyciau kaip kriause kokia...  verysad.gif


ne,nu cia tai jau ziauru... doh.gif pirmakart girdziu, kad pirsliai tariasi del muzikantu. toks jausmas, kad jums ir zenytis uz juos reikes lotuliukas.gif jus jiems paaiskinkite truputi, kas kame, pasikalbekite, nes su tokiu jaunuju supratimu tai nezinau, nusisaut belieka doh.gif
Atsakyti