Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų tiesinimo plokštelė vaikui

Aš irgi nešioju plokštelę. (Man trylika metų.) Laukiau du metus,dėl to nereikėjo daug mokėti - tik 40lt. Turėjo praeiti daug laiko kol pripratau,nes pradžioje labai sunku man buvo fear.gif . Bet dabar kai pripratau tai, gerai. Man reikia su ja būti visada,tik galima išsiimti kai valgau. Kažkada bandžiau su ja valgyti - gavosi nekas biggrin.gif Pradžioje šiek tiek skaudėjo,o vėliau ilgą laiko tarpą jos nenešiojau,reikėjo priprasti beveik iš naujo ir labai skaudėjo. Dabar jau kai visai pripratau,jos beveik nejaučiu. Kartais net užsimirštu ir galvoju,kad esu be jos biggrin.gif . Galvoju kaip sunku bus atprasti,kai nešioti nebereikės,nes labai pripratau,išėmus būna keistas jausmas,atrodo lyg burnoje kažko trūktų biggrin.gif . Man ji visai netrukdo,gyvenu kaip ir anksčiau,nėra ko bijoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijuna @ 2011 01 29, 21:25)
Mes gydomės Kauno Kalniečių poliklinikoj. Eilių jokių dėl plokštelės nebuvo ir už nieką mokėt nereikėjo. Ortodontė šiaip man nepatiko, bet darbą išmano, o tai svarbiausia.
Gerai, kad nėjau į privačią, kiek pinigų būčiau palikus!!!

Mes į Dainavos einam. Pasiėmę siuntimą nuėjom į Šilainių polikliniką, bet ten eilės metams doh.gif O Dainavos poliklinikoje po poros savaičių priėjom ir mokėti nieko nereikėjo ir nereikia už pakartotinius vizitus. Jau buvau sumąsčiusi įprivačią vesti doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif mano mergaitei 12m. ir ji nešioja plokšteles. Mes plokštelę gavom nemokamai, o ir laukti reikėjo mažai tik 1mėnesį smile.gif čia viskas buvo Kauno Kalniečių poliklinikoje smile.gif
Atsakyti
sveiki, mes turejom nesioti dantu treineri, bet deja mergina atsisake, tad galim perleisti kitiems, rasykit i az
Atsakyti
QUOTE(Pimpačkiukė @ 2015 02 14, 12:10)
Sveikos smile.gif mano mergaitei 12m. ir ji nešioja plokšteles. Mes plokštelę gavom nemokamai, o ir laukti reikėjo mažai tik 1mėnesį smile.gif čia viskas buvo Kauno Kalniečių poliklinikoje smile.gif

Sveiki, gal galite papasakoti visa iga kaip gauti kompensuojama plokstele?mes is vilniaus bet tvarka manau turetu buti ta pati.buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte190 @ 2015 11 13, 21:21)
Sveiki, gal galite papasakoti visa iga kaip gauti kompensuojama plokstele?mes is vilniaus bet tvarka manau turetu buti ta pati.buciau labai dekinga smile.gif

Kreipiatės į savo poliklinikos odontologą, šis išrašo siuntimą pas ortodontą ir viskas. Nemokamai tik poliklinikose, kurios turi sutartis su ligonių kasomis, privačiose reikės mokėti.
Atsakyti
QUOTE(mamyte190 @ 2015 11 13, 22:21)
Sveiki, gal galite papasakoti visa iga kaip gauti kompensuojama plokstele?mes is vilniaus bet tvarka manau turetu buti ta pati.buciau labai dekinga smile.gif

mes kaip tik daromes plokstele.pasiimkit siuntima is odontologo i zalgirio dantu klinika ortodonta.ten daro plokstele nemokamai vaikams.eiles 3-4men.
Atsakyti
Na aš manau, kad teisingai sakė gydytoja. Tikrai yra geriausia tiesinti dantis, kai visi yra išaugę. Tik dar patarčiau ne plokštelę, o treinerį/kapes. Ne taip smarkiai pažeidžia emalį bei nešioti užtenka tik namuose ir nakčiai. smile.gif

QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2011 01 13, 18:22)
g.gif  mano bernuzelio dantukai taip pat netiesiai auga , bet kai buvom pas gydytoja tai sake turi pirma visi isdygti nuolatiniai ir tik tada tiesins ja iprireiks  unsure.gif
dabar jau beveik 8 m vaikui

paskaicisu cia susimasciau kad laikas vel zygiuot pas gydytoja  unsure.gif

Atsakyti
man irgi labai keista kodel dabar vos ne kas antram siulo ploksteles, ankciau to nebudavo ir dantys tiesus augo, 7metu vaikui juk dar nera daug nuolatiniu dantu isaugusiu, kada jie augs-stums kitus ir tiesinsys savaime, todel neturiu supratumo kam nesioti, nes jau 5men nesiojam ir man atrodo kad priekiniai is tiesių darosi panasūs i lanką, t.y buvo atsikise siek tiek, o dabar lanku sukasi nuo ploksteles
Atsakyti

Sveiki,
mano dukra gal tik trečią mėnesį nešioja plokštelę viršuje ir jau antrą kartą lūžta vielutė ties pagrindu. Pirmą kartą tai sutvirtino ta mase ir tiek. O dabar vėl tikriausiai tą patį padarys. Bet aš noriu pasiteirauti kaip jūsų vaikai išnešioja tas plokšteles? nes jei man kas mėnesį reikės ją taisyti ( o už tai mokėti reikia), tai į bankrotą greitai sulysim.
Kaip vaikams nešiojasi tos plokštelės?

QUOTE(letuciukas @ 2016 03 18, 16:04)
man irgi labai keista kodel dabar vos ne kas antram siulo ploksteles,  ankciau to nebudavo ir dantys tiesus augo, 7metu vaikui juk dar nera daug nuolatiniu dantu isaugusiu, kada jie augs-stums kitus ir tiesinsys savaime, todel neturiu supratumo kam nesioti, nes jau 5men nesiojam ir man atrodo kad priekiniai is tiesių  darosi panasūs i lanką, t.y buvo atsikise siek tiek, o dabar lanku sukasi nuo ploksteles


Plokštelė ne tik dantų tiesinimui reikalinga. Dantų sąkandžiui taip pat. Mano merginai dantys grąžūs, tačiau nuo pat mažumės žinojome, kad reikės dėtis plokštelę, nes sąkandis blogas. Kur benueidavom, visi daktarai (šeimos gydytoja, logopedai, odontologai) mums primindavo, kad nepamirštume registruotis pas ortodontologą dėl blogo sąkandžio. Todėl gydymą būtina pradėti kuo anksčiau, t.y kai išdyksta pagrindiniai nuolatiniai dantys, kurių reikia, kad plokštelė laikytųsi (t.y apie 7-8 vaiko gyvenimo metus).
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2016 08 01, 09:41)
Plokštelė ne tik dantų tiesinimui reikalinga. Dantų sąkandžiui taip pat. Mano merginai dantys grąžūs, tačiau nuo pat mažumės žinojome, kad reikės dėtis  plokštelę, nes sąkandis blogas.

Pirminė konsultacija su siuntimu nemokama,o vėliau kokios maždaug kainos?
Dėl sąkandžio tuoj ir mano vaikui reikės kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2016 08 01, 10:52)
Pirminė konsultacija su siuntimu  nemokama,o vėliau kokios maždaug kainos?
Dėl sąkandžio tuoj ir mano vaikui reikės kreiptis.


Man viskas mokama,nes registravau vaiką privačiam sektoriuje. Vien pataisymas 20 eur, plius kiekvienas vizitas 10 eur.
O pati dantų plokštelė berods 100 eur. Kol kas nešiojame viršuje, o po metų turėtų būti ir apačioje ir dar bus keičiama ir viršutinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaiga: 01 rugpjūčio 2016 - 10:38