Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų tiesinimo plokštelė vaikui

Sveikos,
Mano vaiko 4 viršutiniai priekiniai dantys yra už apatinių priekinių dantų (sukandus apatiniai priekyje). Įdomu kam panaši problema, nuo kada pradėjo nešioti plokštelę? Maniškiui šiuo metu 6m, viršuj dar pieniniai dantys, o apačioj jau 2 nuolatiniai. Odontologė sako, kad jau reikėtų pas ortodontą ir nešioti plokštelę, kad plėsti žandikaulį. Nors pažįstamos vaikui su panašia problema rekomendavo laukti kol berods iltiniai išdygs.
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2016 09 07, 08:57)
Na čia būtų košmaras, jei reiktų laukti kol protiniai išdygs-man pvz.išdygo tik 30m blink.gif

Patikslinsiu: kol visi nuolatiniai dantys išdygs, o paskui žiūrėti ir stebėti kai protiniai dygs (labai nesigilinau ar tuo metu reikės plokštelės ar ne, nes dar LABAI toli tai), kadangi protiniai irgi gali iškraipyti sąkandį.
Kadangi vaikui dar 7 metų nėra, tai bet kokiu atveju teks nešioti dar LABAI ilgai....
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2016 09 23, 21:10)
Sveikos,
Mano vaiko 4 viršutiniai priekiniai dantys yra už apatinių priekinių dantų (sukandus apatiniai priekyje). Įdomu kam panaši problema, nuo kada pradėjo nešioti plokštelę? Maniškiui šiuo metu 6m, viršuj dar pieniniai dantys, o apačioj jau 2 nuolatiniai. Odontologė sako, kad jau reikėtų pas ortodontą ir nešioti plokštelę, kad plėsti žandikaulį. Nors pažįstamos vaikui su panašia problema rekomendavo laukti kol berods iltiniai išdygs.

Mano vaikams reik lokštelių-vienas jau metus nešioja, kitas tuoj jau užsidės. O pas ortodontą dėl plokštelės reik kreiptis kai ir viršuje ir apačioje bus po 4 nuolatinius dantukus.
Atsakyti
Sveikos mamytės. Mano 9 metų sūnus taip pat auga su kreivais dantukais ir netaisyklingu sakandžiu. Gavome plokštelę (kompensuojamą). Daktarė rodė kaip paveržti ją, bet man visiškai išgaravo iš galvos. Davė specialų rakčiuką smile.gif bet pačioje plokštelėje matosi trys varžtai, tai visus tris ir sukti rodyklės kryptimi? Ar sukasi (veržiasi ) tik kažkruis vienas? Idedu kaip pavyzdį kokią turime.
https://www.google.l.....bJzFCLMVZOdM:
Atsakyti
QUOTE(virgynyja @ 2016 10 19, 17:01)
Sveikos mamytės. Mano 9 metų sūnus taip pat auga su kreivais dantukais ir netaisyklingu sakandžiu. Gavome plokštelę (kompensuojamą). Daktarė rodė kaip paveržti ją, bet man visiškai išgaravo iš galvos. Davė specialų rakčiuką smile.gif bet pačioje plokštelėje matosi trys varžtai, tai visus tris ir sukti rodyklės kryptimi? Ar sukasi (veržiasi ) tik kažkruis vienas? Idedu kaip pavyzdį kokią turime.
https://www.google.l.....bJzFCLMVZOdM:

O kodėl jums pačiai reikia suveržti? Mes lankomės kas 3-4 mėnėsius ir gydytoja apžiūrėjusi pati paveržia kiek reikia
Atsakyti
QUOTE(virgynyja @ 2016 10 19, 18:01)
Sveikos mamytės. Mano 9 metų sūnus taip pat auga su kreivais dantukais ir netaisyklingu sakandžiu. Gavome plokštelę (kompensuojamą). Daktarė rodė kaip paveržti ją, bet man visiškai išgaravo iš galvos. Davė specialų rakčiuką smile.gif bet pačioje plokštelėje matosi trys varžtai, tai visus tris ir sukti rodyklės kryptimi? Ar sukasi (veržiasi ) tik kažkruis vienas? Idedu kaip pavyzdį kokią turime.
https://www.google.l.....bJzFCLMVZOdM:

Per viduri ant varztelio yra skylute i kuria telpa raktelis. Kitur niekur tas raktelis netelpa. ;)
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2016 10 20, 10:49)
O kodėl jums pačiai reikia suveržti? Mes lankomės kas 3-4 mėnėsius ir gydytoja apžiūrėjusi pati paveržia kiek reikia


Na mums liepė kas tris savaites paveržti, o jei viskas bus gerai netrins ir jokių kitų problemų nebus tai apsilankyti po 5 mėnesių tik
Papildyta:
QUOTE(vassara @ 2016 10 20, 21:21)
Per viduri ant varztelio yra skylute i kuria telpa raktelis. Kitur niekur tas raktelis netelpa. ;)


Labai ačiū smile.gif dabar apžiūrėjau ir supratau, atrodo paprastas dalykas kai išsiaiškini, kai nežinojau buvo didžiausias gyvenimo klausymas smile.gif Tikrai ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgynyja @ 2016 10 20, 22:11)
Na mums liepė kas tris savaites paveržti, o jei viskas bus gerai netrins ir jokių kitų problemų nebus tai apsilankyti po 5 mėnesių tik
Papildyta:
Labai ačiū smile.gif dabar apžiūrėjau ir supratau, atrodo paprastas dalykas kai išsiaiškini,  kai nežinojau buvo didžiausias gyvenimo klausymas smile.gif Tikrai ačiū smile.gif

nera uz ka ;) mes taip pat sukdavom plokstele is pradziu kas savaite paskui kas dvi, po to karta per menesi. dabar jau nieko nebesukam biggrin.gif per para reikia buti be ploksteles 8val. pas gyd po 3men.
kiekvieno atvejis kitoks ir del to skirtingai reikia sukineti ar nesukineti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti

O koki ortodonta galetumete rekomenduoti?

Atsakyti

O koki ortodonta galetumete rekomenduoti?

Atsakyti

O koki ortodonta galetumete rekomenduoti?

Atsakyti

O koki ortodonta galetumete rekomenduoti?

Atsakyti