Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamyčių klubas "Laiminga mama"

QUOTE(Dinka* @ 2011 03 10, 13:19)
Aciu uz info, reikes pasiklausyti. biggrin.gif
Kalbino mane vakar kalbeti toje laidoje, bet turejau atsisakyti- kadangi vaikutis stipriai serga, negaliu. Vadinas yra kas gali pakalbeti- labai smagu. Klausysimes  4u.gif


Sveikatytės jums kuo didžiausios, greičiau sveikite 4u.gif beje, su manimi ir kalbėjotės:)

QUOTE(r8e8d8e8 @ 2011 03 10, 14:15)
kaip supratau iš pasisakymo laidoje tas klubas bus kaip pagalba mamoms auginti vaikus. nebeliko to smagaus klubo su tikra veikla


Na bet juk pašnekovė minėjo, kad viskas priklausys ir nuo to, ko mamos norės, ir kokių pageidavimų pateiks 4u.gif tad verta nueiti ir pasiklausyti, beje, jei reikia daugiau info, rašykite man į až, turiu kontaktus, gal norėsite daugiau info sužinoti 4u.gif (beje, aš nesu susijusi su šio klubo atidarymu, pati neseniai sužinojau, kad atsidaro)
Atsakyti
Na va- vargau, kol sugalvojau, kaip pasiklausyti radijo, kai tokio aparato neturiu, pasijungiau mobilka nuo 16 val- o ten laida apie sporta sad.gif
kagi....teko nieko negirdeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2011 03 10, 21:23)
Na bet juk pašnekovė minėjo, kad viskas priklausys ir nuo to, ko mamos norės, ir kokių pageidavimų pateiks 4u.gif tad verta nueiti ir pasiklausyti, beje, jei reikia daugiau info, rašykite man į až, turiu kontaktus, gal norėsite daugiau info sužinoti 4u.gif  (beje, aš nesu susijusi su šio klubo atidarymu, pati neseniai sužinojau, kad atsidaro)

O cia tas pats klubas "Laiminga mama" tik skirsis veikla? ar cia kalbama apie visai kita kluba?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 03 10, 23:05)
Na va- vargau, kol sugalvojau, kaip pasiklausyti radijo, kai tokio aparato neturiu, pasijungiau mobilka nuo 16 val- o ten laida apie sporta sad.gif
kagi....teko nieko negirdeti biggrin.gif


Laida apie sportą būna ketvirtadieniais:) O apie šeimą laida būna trečiadieniais, nuo 16.00 iki 18.00 val. Antroje laidos valandoje kviečiames pašnekovus. Tad mamos, būtų labai malonu, kad jūs pačios pasiūlytumėte, kokius pašnekovus norėtumėte girdėti, čia ir gyd, ir psichologai ir kt, kurie atsako į klausimus apie vaikų auginimą, auklėjimą ir .tt. Beje, klausytis galite ir internetu: www.rs2.lt 4u.gif

QUOTE(vilencija @ 2011 03 11, 00:23)
O cia tas pats klubas "Laiminga mama" tik skirsis veikla? ar cia kalbama apie visai kita kluba?? g.gif


Čia kitas klubas, "laiminga mama" kaip supratau, nieko nebevykdo, ir neaišku, kaip bus ateityje g.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2011 03 11, 11:29)
Laida apie sportą būna ketvirtadieniais:) O apie šeimą laida būna trečiadieniais, nuo 16.00 iki 18.00 val. Antroje laidos valandoje kviečiames pašnekovus. Tad mamos, būtų labai malonu, kad jūs pačios pasiūlytumėte, kokius pašnekovus norėtumėte girdėti, čia ir gyd, ir psichologai ir kt, kurie atsako į klausimus apie vaikų auginimą, auklėjimą ir .tt. Beje, klausytis galite ir internetu: www.rs2.lt 4u.gif


Aaa, dekui uz info. Maniau, kad kita diena bus, t.y. ketvirtad, o cia pasirodo ta pacia diena, treciad biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2011 03 09, 12:03)
Sveikos mamytės:) kiek žinau, kuriasi Šiauliuose  naujas mamų klubas biggrin.gif  Tad manau veiklos jame netrūks:) O šiandien rs2 radijo eteryje (97.8), ketina dalyvauti pati klubo steigėja. Tad kam įdomu pasiklausykite ir prisijunkite 4u.gif laida vyksta nuo 16:00 iki 18:00 valandos 4u.gif

Kas per klubas, kad iki siol negirdejau? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės,

Ateinu pas jus su kvietimu praleisti vieną gegužio sekmadienį kiek kitaip.

Šiaulių m.savivaldybės viešoji biblioteka kviečia mamas gegužės 29 dieną,sekmadienį, 11 val. į KAVAKUKIO kavinę,esančią centre,kur bus kepami pyragai,vyks degustacija,vaišins kava,duos receptų,truputį pakeisit aplinką,galėsit pasibendrauti.Visa...s tas reikaliukas kainuos 15 litų.Registruotis reikia el.paštu marytel.smsvb@splius.lt arba telefonu 8-41 55 28 94.
Renginukas be vaikų.Bet jei neturit kur palikti - lauks mamų su vaikiukais.
Iki pasimatymo.
Atsakyti
Na, mamkos, patenkinkit smalsumą. unsure.gif Paskaičiau tokio vieno veikėjo papostringavimus ir susidomėjau istorija, kuri slypi už vieno antkapio jūsų mieste. Jau ir pats antkapis mįslingas ir įspūdingas, o užrašas iš viso niekur daugiau nematytas. O tai, kad kapas prižiūrimas, rodo, kad kažkas ir istoriją apie antkapy minimą 'juodą ranką' turėtų žinoti... Tai gal ką atskleisit, šiaulietės? Kas ta 'juoda ranka'? Žmogžudystė kokia ar ką? Štai nuoroda: http://rokiskis.popo...-juodaja-ranka/
Atsakyti
Sveikos ar priimsite i savo bureli smile.gif esu siauliete smile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif gal labai nesutrugdysiu, man labai reikia pagalbos tu, kurie gyvena Siauliuose.. Kas nors paaiskinkite kaip nuo Siauliu gelezinkelio stoties nuvykti i Gardino g.4. sioi gatvei randasi Siauliu profesinio rengimo centras,prekybos ir verslo skyrius. Bijau pasiklysti, kadangi pati esu ne is Siauliu verysad.gif Ir dar kokiu transportu vykti jei toli? Busiu begalo dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 07 11, 12:19)
Sveikos mamytes  4u.gif  gal labai nesutrugdysiu, man labai reikia pagalbos tu, kurie gyvena Siauliuose.. Kas nors paaiskinkite kaip nuo Siauliu gelezinkelio stoties nuvykti i Gardino g.4. sioi gatvei randasi Siauliu profesinio rengimo centras,prekybos ir verslo skyrius. Bijau pasiklysti, kadangi pati esu ne is Siauliu  verysad.gif  Ir dar kokiu transportu vykti jei toli? Busiu begalo dekinga.  4u.gif

Sveiki, nuo saules miesto, kur autobusu stotis, galite vaziuoti 12 autobusu ir salia tos mokyklos jus islipsite. Prie pc IKI.
Atsakyti
QUOTE(indreta @ 2012 07 11, 13:19)
Sveiki, nuo saules miesto, kur autobusu stotis, galite vaziuoti 12 autobusu ir salia tos mokyklos jus islipsite. Prie pc IKI.

Aciu 4u.gif O tik 12 autobuso numeris veza iki tos mokyklos?
Atsakyti