Įkraunama...
Įkraunama...

CV

Gal zinot imoniu ar organizaciju kas gali parasyti gera CV.
Atsakyti
ir pati gali parasyti gera cv, o info yra hhtp://www.cvonline.lt arba http://www.cv.lt

Atsakyti
Galiu parasyti nebloga cv, o man reikia super CV. Tiksliau ne man o vyrui.
Atsakyti
Paskambink MEDIA WORKS: 2107501
DOLRIVA: 2628190


Cia imones kurios konsultuoja idarbinimomklausimai, padeda sudaryti cv, gyvenimo aprasymus ir t.t.
Atsakyti
as rasau....bet zinok per gera CV irgi blogai, pvz draugelkai pardavejai su pagrindiniu issilavinimu tokia parasiau kad nieks nedarbina, pokalbio metu pasako: siuo metu mes jums neturime ka pasiulyti, kadangi mums reikia tik pardavejos...tai apakus buvau visa menesi motera be darbo slankiojo ir kur nueina nieks nepriima, tipo pagal jusu sugebejimus neturime ka pasiulyti...Ji sako man uztenka minimumuo, o jai darbdaviai sako:- butu netikslinga tokiu gabumu zmogui siulyti tokia vieta...ir t.t. pasigailejau ir perrasiau paprastesne- ta pacia diena isejo bandyti dirbti... biggrin.gif siuo metu jau ir alga pirma gavo...
Atsakyti
o kiek tai kainuoja?
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 05 07, 08:43)
as rasau....bet zinok per gera CV irgi blogai, pvz draugelkai pardavejai su pagrindiniu issilavinimu tokia parasiau kad nieks nedarbina, pokalbio metu pasako: siuo metu mes jums neturime ka pasiulyti, kadangi mums reikia tik pardavejos...tai apakus buvau visa menesi motera be darbo slankiojo ir kur nueina nieks nepriima, tipo pagal jusu sugebejimus neturime ka pasiulyti...Ji sako man uztenka minimumuo, o jai darbdaviai sako:- butu netikslinga tokiu gabumu zmogui siulyti tokia vieta...ir t.t. pasigailejau ir perrasiau paprastesne- ta pacia diena isejo bandyti dirbti... biggrin.gif siuo metu jau ir alga pirma gavo...

g.gif idomu. Pasirodo dar ir taip buna biggrin.gif
Atsakyti
Kalinka,tikrai,kiek kainuoja?Man irgi ne prošalį L.gera CV, nes kur pasirašiau cv-online, atrodo ne tai kad nykokai, bet labai jau standartiškai.Būtų pusė bėdos, svarbiau - motyvacinis laiškas (p.s.jei rašai wink.gif ).
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 05 07, 09:43)
as rasau....bet zinok per gera CV irgi blogai, pvz draugelkai pardavejai su pagrindiniu issilavinimu tokia parasiau kad nieks nedarbina, pokalbio metu pasako: siuo metu mes jums neturime ka pasiulyti, kadangi mums reikia tik pardavejos...tai apakus buvau visa menesi motera be darbo slankiojo ir kur nueina nieks nepriima, tipo pagal jusu sugebejimus neturime ka pasiulyti...Ji sako man uztenka minimumuo, o jai darbdaviai sako:- butu netikslinga tokiu gabumu zmogui siulyti tokia vieta...ir t.t. pasigailejau ir perrasiau paprastesne- ta pacia diena isejo bandyti dirbti... biggrin.gif siuo metu jau ir alga pirma gavo...

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (elija @ 2004 05 07, 21:24)
Kalinka,tikrai,kiek kainuoja?Man irgi ne prošalį L.gera CV, nes kur pasirašiau cv-online, atrodo ne tai kad nykokai, bet labai jau standartiškai.Būtų pusė bėdos, svarbiau - motyvacinis laiškas (p.s.jei rašai wink.gif ).

viskas yra parasoma, bet norint gera parasyti reik labai gerai pazinti zmogu, kad neprirasyti to kas greit is maiso kaip yla islis, zinoti ko zmogus siekia ir ka gali pasiulyti darbdaviui realiai. Tiesa sakant kainu nezinau...savi tempia natura... biggrin.gif ir kai gauna pirma alga baliun pakviecia(gaila bet neisdristu pasakyti kad geriau man butu grynais, bet kadangi nesugebu saltu snukiu pateikt savo kainos tai ir toliau viskas nezinioje.)aisku priklauso nuo ideto darbo ir pasiektu rezultatu.Vieniek kainuos Vilniuje kitiek siauliuose, nu kazkur 20 lt?(CV) ir panasiai tiek motyvacinis, ieina apipavidalinimas ir konsultacija bei rekomendacijos einant į pokalbį...Gal kas domejosi kiek ima firmos uz tokias paslaugas?
Atsakyti
EIRELITA SIULO PASLAUGAS:Gyvenimo aprašymas (CV) lietuvių kalba – 40 lt.
Motyvacinio laiško rašymas lietuvių kalba – 35 lt.
Gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško rašymas lietuvių kalba – 65 lt.

CV rašymas anglų kalba – 60 lt.
Motyvacinio laiško rašymas anglų kalba – 70 lt.
CV ir motyvacinio laiško rašymas anglų kalba – 110 lt.

Jau parašyto gyvenimo aprašymo vertimas į anglų kalbą – 50 lt.

Užsisakydami CV anglų kalba, papildomai už 20 lt. galite gauti ir lietuvišką jo variantą.




Papildyta @ [mergetime]1084434283[/mergetime]
NOVA LUX
CV
Lietuvių kalba 15 Lt

Anglų kalba 25 Lt

Vokiečių kalba 25 Lt

MOTYVACINIS liet k nuo 30lt




Papildyta @ [mergetime]1084435093[/mergetime]
WWW.CV.LT

Lietuviškai:
Paslauga Kaina, Lt.

--------------------------------------------------------------------------------

CV įvertinimas ir konsultacijos 19
CV arba kreipimosi laiško redagavimas 59
CV arba kreipimosi laiško parašymas 69
Kreipimosi laiškas ir CV redagavimas 89
Kreipimosi laiškas ir CV parašymas 119


Angliškai:
Paslauga Kaina, Lt.

--------------------------------------------------------------------------------

CV įvertinimas ir konsultacijos 19
CV arba kreipimosi laiško redagavimas 69
CV arba kreipimosi laiško parašymas 89
Kreipimosi laiškas ir CV redagavimas 109
Kreipimosi laiškas ir CV parašymas 139



Dėl paslaugų kreipkitės telefonu Vilniuje: (85) 2107500.
Atsakyti
Sveikos,mamytes...man reikia parasyti savo cv ,bet net nezinau ka tokio rasyti kai 10 metu auginau vaikus is ju tik 3 metus dirbau kirpykloje.Dabar ruosiuos eiti dirbti pardaveja-konsultante.Gal galite man padeti blush-anim-cl.gif
Atsakyti