Įkraunama...
Įkraunama...

CV

Papasakokite ka daryti su tuo wozber?Susidonlowdinau ir...?nieko nesuprantu, kur ta cv kurti? 4u.gif
Atsakyti

Norėjau pasiūlyti wozber.com CV kūrimo įrankį, nes EuroPass yra pasenęs reikalas. Jis nebeveikia taip, kaip prieš 10 metų, dėl to siunčiant CV į 200 vietų niekas nebeatrašo.

Į 200 vietų????? Kur jau čia tokia darbų pasiūla? 

Atsakyti
QUOTE(Azuolas007 @ 2016 06 09, 15:25)
Norėjau pasiūlyti wozber.com CV kūrimo įrankį, nes EuroPass yra pasenęs reikalas. Jis nebeveikia taip, kaip prieš 10 metų, dėl to siunčiant CV į 200 vietų niekas nebeatrašo.


Ar esate tikras, kad nekviečia į pokalbį dėl CV dokumento formato?
Paprastai atrankų žmonės, darbdaviai, laukia ne paties dokumento kažkaip paruošto, o tokio CV, iš kurio aiškiai matytųsi ar kandidatas tinkamas, ar ne. Tad nuoširdžiai patarčiau daugiau laiko investuoti savęs analizei : kokio darbo tikrai norėčiau? Ką turėčiau mokėti, žinoti, kad galėčiau tokį darbą dirbti? Ką jau moku/žinau/turiu? Va šitą ir akcentuoti reikėtų pačiame CV, kad ir atrankistas žinotų. Ir jei tai atsispindės CV dokumente - didelė tikimybė, kad pasikvies pasikalbėti plačiau.

Tai, kad siunčiama į 200 vietų, leidžia manyti, jog žmogus visai neapsisprendęs ko nori ir kur siunčia. Tai turėtų atsispindėti ir CV - labai paviršutinė informacija apie save, standartiniai įrašai, kurie visiškai neduoda jokios informacijos apie tai, "kuo tas kandidatas geras", tuomet jis tiesiog praleidžiamas pro akis. Darbdavys negali gaišti laiko ir visus kelis šimtus kandidatų perskambinti ir bandyti "atrasti" kas kiekviename išskirtinio, tinkamo jam ir t.t. Šitai yra kandidato darbas rašant CV ar motyvacinį laišką. Pateikti dokumente visus šiuos argumentus, kurie įtikins darbdavį tęsti bendravimą.

Pati dirbu su atrankomis virš 10 metų ir niekada nebuvo svarbu jis Europass, ar dar kažkoks. Žinoma, aiškiai ir tvarkingai išdėstyta informacija, tiesiog palengvina darbą įskaityti tą info, kuri aktuali, o kandidatui pateikti taip, kad ji pasiektų adresatą. Bet puikiai suveikia ir paties susikurtas šablonas.

Atleiskit, jei išsiplėčiau, bet negalėjau nepakomentuoti:)
Atsakyti