Įkraunama...
Įkraunama...

Leisti į darželį, o gal neleisti?

QUOTE(liute @ 2013 04 08, 12:51)
Kiek darželyje yra skiriama laiko vaiko lavinimui? Spėju max dvi akademinės valandos. Įdomu, kiek auklėtoja gali skirti vienam vaikui netrukdomo kontaktinio laiko vienas su vienu ? Ir kiek skiria kiekvienam iš vaikų, juk visada būna numylėtiniai ir ... "sunkieji".


na pusryčiai maždaug baigiasi 9 valandą(aišku darželiuose gal skirtingai) pietūs 11,30,tai iki to laiko kiek žinau vyksta pamokėlės,esant geram orui vedami vaikai į lauką,tai sumažėja dar tas laikas pamokėlių,o po pietų miego,jau nebesimoko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2013 04 08, 12:54)
Be jokios abejonės gali.
Tik aš manau, kad darbas namuose vistiek reiklauja dėmesio ir susikaupimo, kaip pasakyti 3-5 m. vaikui, kad jis valandą, dvi, tris  nelystų. Nusivesti į darbą jei leidžia, galima, bet vėlgi, jei tai DARBAS ar vaikui, o dar tokiam mažam, tikrai ten vieta???? Ar ne geriau, šitą laiką palikti darželyje, kur jis bus su savo bendramžiais. Nu man teko, į darbą atsivestų vaikų matyti, ir to vaiko gaila, ir tos mamos. O darbo, tai ten nulis.


čia tai tikrai tiesa,pamenu ir save mamos darbe,kaip nuobodu buvo... doh.gif todėl mieliau būdavausu močiute biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sėdėt su vaiku iki mokyklos g.gif Aš nesu šventoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2013 04 08, 12:51)
Kiek darželyje yra skiriama laiko vaiko lavinimui? Spėju max dvi akademinės valandos. Įdomu, kiek auklėtoja gali skirti vienam vaikui netrukdomo kontaktinio laiko vienas su vienu ? Ir kiek skiria kiekvienam iš vaikų, juk visada būna numylėtiniai ir ... "sunkieji".


Yra sąrašiniai ir yra faktiškai lankantys. Kad vienu metu būtų visi iki vieno ne visada taip pasitaiko. O be to, be darželio, dar yra tėvai, seneliai, būreliai, veikla. Darželis tik kaip sudėtinė visko dalis. Juk taip? Taip. Todėl nereikia suvesti į vieną sritį, nes ji tik dalis, o ne absoliuti visuma.
Atsakyti
o mamos kuo motyvuoja ilgą sėdėjim`ą namie su vaiku
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 04 08, 01:49)

DAr kart sakau, tai, kad padarau klaidu, nemanau, kad is esmes daug daugiau, nei dauguma cia rasanciu, nereiskia, kad as negerbiu savo pasnekovu mirksiukas.gif , jei jus taip jauciates, tai tik jusu asmenine probelema ir nepilnavertiskumo jausmas, nepermeskit jo kitiem, per daug asmeniskai i viska reaguojate. Nepatinka mano minciu destymas ar pacios mintys turite laisve ju neskaityti 4u.gif
Del genu, manau, neesame mokslinej konferencijoj ,aisku as ne genetikos inziniere ir gal but tiksliu terminu nevartoju, bet fakatas, kad zmogus yra labai itakojamas aplinkos nuo charakterio iki kuno, taip pat ir ja pats itakoja, vadinasi yra nenutrukstamas abipusis rysys, be to zmogus nedaloma butybe, kaip isvardinot: ir psichologiją ir genetiką ir kokius dvasinius patyrimus, ar juos gyvenime galime atskirti? g.gif I zodi aplinka as sudejau viska, kas mus supa santykiai, oras, maistas ir t.t.
dar vienas straipsnis i tema http://www.balsas.lt...-visciuku-genus
Jei maistas keicia visciuku genus, tai keicia ir zmogaus. Kaip visi tie GMO siomis dienomis, kiek garantiju, kad darzelyje vaikas negaus nesveiko maisto?
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2013 04 08, 13:04)
sėdėt su vaiku iki mokyklos  g.gif Aš nesu šventoji biggrin.gif


prie ko čia šventoji?kažkaip keistai žiūrit į tai..tiek viena tiek kita pusė jaučia neapykantą viena kitai,jei vedi-tai esi karjeristė nesirūpindama niekuo kitu tik savim,jei nevedi-tai šventoji,kuri tik paskui vaiko užpakalį laksto..jei būtų daugiau tolerancijos,gal nereikėtų nusiristi iki asmeniškumų... rolleyes.gif

kikevieni tėvai žino kas jų vaikui geriausia.. 4u.gif
Atsakyti
aš irgi neturiu garantijų, kad neduodu vaikui nesveiko maisto, ir ką?
Atsakyti
kas liečia maistą darželyje,tai daugumoje tų nesveikų produktų tiek kiek namuose.. ax.gif dažnai meniu tvirtinamas dietologo,o produktai gaunami kuo natūralesni,aišku nereikia norėti kad vaikams spaustų kas rytą šviežų obuolių sultis ax.gif yra žinoma tokių patiekalų kurie gal man nepriimtini,bet kitiems tai norma.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2013 04 08, 12:51)
Kiek darželyje yra skiriama laiko vaiko lavinimui? Spėju max dvi akademinės valandos. Įdomu, kiek auklėtoja gali skirti vienam vaikui netrukdomo kontaktinio laiko vienas su vienu ? Ir kiek skiria kiekvienam iš vaikų, juk visada būna numylėtiniai ir ... "sunkieji".


O kiek namie?
Nu pvz. kaip buvo didžiojo darželyje (mažasis dar neina, nes mažas) - susirenka, pusryčiauja, tada apie valandą visokiems sportams/muzikoms/šokiams/baseinams/piešimams ir pan., tada apie valandą lauke, tada pietūs ir pietų miegas, po kurio užkanda ir valanda būreliams/grupiniams užsiėmimas, tada rengiasi ir į lauką, kuriame būna iki kol pasiimam.
Namie - atsikeliam, pavalgom, tada valandą pažaidžia arba pažaidžiam kartu (nors dažniausiai duodu ką veikt arba pats susigalvoja ką nori, kol aš apsimėtau virtuvę, pasiruošiu pietums ar šiaip kažką pasidarau, kas būtina namie sėdint), tada einam į lauką, kur būnam iki pietų, tada pavalgo ir eina miegot, po ko atsikėlus arba einam/važiuojam kur nors. Nežinau kaip kitos, bet aš nesu tiek pasišventusi (taip, taip, fu kaka), kad kiekvieną dieną juos vežiočiau į įvairius būrelius/užsiėmimus/teatrus/parodas/renginius ir t.t. ir pan., neorganizuoju spektaklių/vaidinimų/koncertų/parodų, todėl dažnai namie tiesiog pažaidžiam, duodu kažką veikt, o kai nusibosta, jei oras geras, vėl einam į lauką.

Taigi ką duoda darželis, ko neduodu aš? Visų pirma - tikslingai organizuotą ir į konkretų tikslą orientuotą bei labai įvairią grupinę veiklą (tai ne tas pats, kas pažaidimas su kitais vaikais toje pačioje smėlio dėžėje ar čiuožinėjimas nuo tos pačios čiuožyklos) bei daug didesnį svarankiškumą nei kad aš sugebėčiau išugdyt su savo individualiu požiūriu ir individualiu priėjimu.

Individualiai veiklai esu aš ir vyras. Darželis tikrai ne tam, kad kiekvieną asmeniškai už rankučių vedžiot ar nuolat galvytę glostyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 08 balandžio 2013 - 12:14
Hmmmm, taikliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti