Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškos čiuožyklos

Nors yra temele apie visa kompleksa i nuosava kiema, man noretusi info apie ciuozyklas.

Kadangi turime bendra soda, kartais ten atvaziuojame, noretusi kazkokios veiklos, bet statyti visa kompleksta neapsimoka, nes visu pirma mes ten negyvename, visu antra, kiti zmones gyvena pastoviai, tai kaip ir zaistu ju vaikai, o mes tik kelis kartus per menesi. to tikrai neapsimoka daryti. niekas i aikstele investuoti nepanorejo, tai nusprendziau, kad reiketu isigyti ciuozykla, kuria galima butu sudeti atvaziavus, visi vaikai ten pazaistu, o po to surinkti ir isvaziuoti.

tik dabar iskilo toks klausimas, kokia ciuozykla pirkti. musu seimos vaiku amzius toks, 1,5m., 2 metai, 2,5 metai, 5 metai.

radau tokia ciuozyklele, kuri lengvai susideda, skirta vaikams nuo 2 metu. ilgis 105cm aukstis 50cm.

user posted image

kokiam laikotarpiui jos uzteks, ar nebus tik vienai vasarai g.gif gal ziureti didesne ir tiesiog kol kas sodinti maziukus, kaip tai darau daugiabuciu kiemo aikstelese g.gif

gal kas pasidalintu patirtimi, kokias turejote, kur pirkote, uz kiek, kaip kokybe, kokiso vertos demesio ir kokio dydzio rinktis 4u.gif
Atsakyti
Na ir dabar duomuosiu vaiku zaidimu lauke - tai smelyne, ciuzykla, supynes,namelis ar kitokie sukonstuoti irenginiai laipiojimui, ten kur jis gali zaist vienas..
Na kas tinka 5 m vaikui, ne visad tiks 2 m. Taigi manau 2 m. vaikui anksti- supynes ar aukstos ciuozyklos.

2 m. vaikui labai patinka smelis ir iv. formeles, patiks ir maza ciuozykla tik manau tavo nurodyta netinka, nei 2 m. vaikui nei 5 m. - ji nesaugi, nes vaikas uzlipes ant jos jei iskart neatsises, gali nukristi, t.y. nera atramu is sono rankom isikabinti.

va tokio tipo manau yra saugesnes:
http://www.etoys.lt/...ykla-smoby.html
Tik si aukstesne, vyresnem vaikam- manau nuo 4 m.

Tiek mano pastebejimu...

Atsakyti
Aciu, buvau skaicius, kad kazkas ysje tokias po 199lt pirko. siaip manau, kad galiskart pirkti didesne, ir paciai leisti nuo ciuozyklos, prilaikant, o veliau daugs ir gales patys vaikai ciuozineti g.gif
Atsakyti
Siaip tokia uz 199 lt. Akropolio maximoje maciau, visai nebloga...
manau jei yra vaikai nuo 1,5-5 m. aisku geriau truputi didesne pirkti...
Atsakyti
Aš irgi manau, kad praktiškiau pirkti didesnę. Tik pradžioje prižiūrėti reikės... ax.gif Aš tai galvoju kur tą didesnę pigiau nusipirkti, nes tos po 199 Lt man rodos mažokos g.gif
Atsakyti
Paziurejau ir as tas po 199. na tikrai jos nedideles, o tos leliukines, tai isvis mazutes doh.gif bet tu dideliu kaina nemaza, vat tikrai kur gaut uz gera kaina. nes is uzsienio irgi gana brangu, vien del svorio gaunas doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

as nupirkau tokia ciuozykla.Mano mergaitei dabar 1,7 m.Is pirmo zvilgsnio atrode ir man mazoka,bet tikrai gana,jai dabar net didoka,priziuret reikia,bet kai paaugs,tikrai bus gerai,ten dar yra kur vandeni pajungt.Manau iki mokyklos uzteks pilnai,didesni vaikai,kokiu 5 m., gali pajungus vandeni ciuozti tiesiai i baseina,tikrai smagu turetu but.
Atsakyti
mes visgi nusipirkome nedidele ciuozyklele su laipiojimais. kol kas vaikui ispudziu daug, aisku daug metu ji netarnaus, nes isaugs, bet pora vasaru bus gerai, + gerai tai, kad neauksta, patys vaikai laipioja. penkiameti lyg ir atlaiko, tik jam per maza ciuozykla, tai ir nedomina jo, na ir gerai biggrin.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Na, temos autore jau isigijo ciuozykla, bet kol tema dar gyvuoja, uzduosiu ir as viena klausimeli ax.gif . Siuo metu irgi ziurineju ciuozykla savo 3m. dukrytei ir mane sudomino ciuozyklos, kurias galima padaryti dviem lygiais ir dar yra papildomas krepsinio lankas. Esu macius panasia pirkti Senukuose, bet kaina didele doh.gif. Gal kas turit - ar kokybiskos, vertos tokiu pinigu jos?
http://neidukas.lt/i...o...t&Itemid=49
user posted image

Si dar patiko, bet nematau uz ka cia moketi 916lt blink.gif. http://www.etoys.lt/...os-centras.html
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 22 birželio 2010 - 08:25
mes turime toki zaidimu kampeli pas senelius kaime, tai susirenka anukai visi ir nepasidalina thumbup.gif http://www.vaikukiem...u-aikstele.html
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 06 22, 09:13)
Na, temos autore jau isigijo ciuozykla, bet kol tema dar gyvuoja, uzduosiu ir as viena klausimeli ax.gif . Siuo metu irgi ziurineju ciuozykla savo 3m. dukrytei ir mane sudomino ciuozyklos, kurias galima padaryti dviem lygiais ir dar yra papildomas krepsinio lankas. Esu macius panasia pirkti Senukuose, bet kaina didele doh.gif. Gal kas turit - ar kokybiskos, vertos tokiu pinigu jos?
http://neidukas.lt/i...o...t&Itemid=49
user posted image

mes tokios neturim, bet senukuose pabandziau nuciuozdinti savo beveik 2.5m vaika, tai teko ji gerokai pastumti kad slystu g.gif tai neisivaizduoju ka veikti jeigu ciuozykla pritvirtinti ant tos zemesnes pakopos, vaikscioti tik nebent blink.gif ir stabilumas nesuzavejo.
Atsakyti