Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių paslaugų kainos

ar bragus tie vestuviu planuotojai?nuo kuo kaina priklauso gal kas zino? g.gif
Atsakyti
is tiesu priklauso kokiu nori vestuviu ir kur sventi..didmiesciuose brangiau, mazesniuose miesteliuose - pigiau...mano vyro draugai sugebejo pakelti vestuves uz 3000 lt 20 zmoniu (svente savo name, patys gamino maista, vaziavo su savo masina ir pan), o vat mes vos i 30000 isitekome 50 zmoniu, nes samdeme ir fotografa, ir filmuotoja, pobuvio sale uzsakinejome 2 dienom su nakvyne, fejerverkai, limuzinas, suknute 2000 lt, vyrui kostiumas ir kitos smulkmeneles..o dar povestuvine kelione kiek kainavo...kai pradedi skaiciuoti tai nerealios sumos gaunasi..net nesitiki kad tiek galejom isleisti...ir visada issileidzia daugiau nei suplanuota, nebent labai jau grieztai laikysites savo susidaryto plano ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kuodyte @ 2009 07 09, 18:45)
ar bragus tie vestuviu planuotojai?nuo kuo kaina priklauso gal kas zino? g.gif


tiksliai kainos nepasakysiu, bet zinau, kad tikrai nepigiai (mazdaug kaina prasideda nuo 4000 lt), bet bent jau as tai esu PRIES vestuviu planuotojus...vien supermama forumuose kiek galima pasiskaityti atsiliepimu... doh.gif as tai bijociau savo graziausia diena gyvenime patiketi organizuoti svetimam zmogui...o gal man nepatiks kaip viska suorganizuos ir po to bus sugadinta visa svente unsure.gif kiek forumuose teko skaityti, kad sutariama vienaip, o padaro visiskai kitaip...zinoma, vestuviu planuotojai tariasi su jaunaisiais ir atsizvelgia i ju nuomone, bet pagalvokite, kad viska galima susiorganizuoti kuo puikiausiai ir patiems mirksiukas.gif ir pinigeliu sutaupysite ir bent jau garantija bus, kad viskas vyks pagal jusu sugalvota plana...na cia tik mano nuomone 4u.gif
Papildyta:
kaina tai priklauso greiciausiai nuo patirties g.gif kuo daugiau yra turejes uzsakymu tuo labiau laikomas patyrusiu, o jei dar issirinksit toki/ia planuotoja, kuri kokiai zvaigzdei organizavo vestuves tai bukite pasiruose pakloti nemaza pinigu suma ax.gif
Atsakyti
Kai žmogus yra užimtas nuo ryto iki vakaro, kada jam imtis organizuot vestuves. Darbo metu. Juk visi dirba iki 5 val. ir kam tu paskambinsi susitarti grįžęs namo. Tokiems žmonėms manau praverčia ir planuotojos. Jos tariasi su jaunaisiais ir dažnai viskas būna puiku. Tereikia išsirinkti gerą ir patikimą, o ne šiaip kažkokią.
Kartais užplūsta jausmas, pažiūrėjus į drauges, kad organizuojant vestuves reiktų pasiimt atostogas lotuliukas.gif
Man būtų sunku tai padaryt, ryte darbas, vakare mokslas, kada ką daryt. doh.gif
Atsakyti
Musu vestuves mums kainavo apie 28 000. Ir jos nei istaigingos baisiai, nei didmiestyje svestos buvo.. Tiesiog tradicinė 2 dienų šventė kaimo sodybėje. Tiesa, manau, kad mano pirsliai dar nemazai prie sitos sumos pridetu, nes staigmenu tai ohoho kiek is ju sulaukėme.. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
musu vestuvese buvo 32 ar 34 zmones, kainavo 11000, neskaitant drabuziu mums su MB.vila radom labai gera su pirtim baseinu, grazioje gamtoje prie upelio dviems paroms tik uz 700 LT cia visi stebejosi bigsmile.gif muzikantai 2000...nu zodziu visko neisvardinsiu smile.gif brangu viskas labai doh.gif o nebuvo filmatoriaus ir fotografo.turejom kas filmavo
Atsakyti
QUOTE(kuodyte @ 2009 07 09, 16:45)
ar bragus tie vestuviu planuotojai?nuo kuo kaina priklauso gal kas zino? g.gif


vilniuje turiu drauge,kuri tuom uzsiima.kaina prasideda nuo 1500,jei nera papildomu kazkokiu dideliu noru... O dar girdejau,kad kad nuo vestuviu samatos priklauso.. pvz jei vestuves uz 20 000,tai planuotoja kainuos 2000, o jei 40 000 tai - 4000. reiskia jei darysi uz 3000 vestuves,tai planuotoja kainuos 300??? bigsmile.gif Geras,visai gal nieko... lotuliukas.gif
Atsakyti
40000 trisdesimciai zmoniu
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 07 20, 18:03)
40000 trisdesimciai zmoniu


Su tokiom sumom reikia mokėt ir žinoti kaip panaudoti, nes gali per pus ar net trečdaliu mažiau sumos padaryti geresnes, įspūdingesnes vestuves, tam proto irgi reikia.
Atsakyti
57 zmones, 2 dienos sodyboj 27 tukstanciai
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 07 20, 20:03)
Su tokiom sumom reikia mokėt ir žinoti kaip panaudoti, nes gali per pus ar net trečdaliu mažiau sumos padaryti geresnes, įspūdingesnes vestuves, tam proto irgi reikia.

Al eik eik Niurzgike, a rimtai galima? biggrin.gif o kas tau sake, kad as stengiausi kuo pigiau apsisukt, tai as specialiai mazai zmoniu susikvieciau, kad vestuves butu 10 balu, ne tai, kaip mano draugai uz ta pacia suma vestuves su 100 zmoniu issikele, bet jie su akrobatiniu lektuvu neskraide, neturejo prof. vedeju, nebuvo jokio aktoriu teminio shou, nebuvo profesonaliu fejerverku ir t.t. Taigi butu reikeje, buciau is bedos ir uz 1000 lt visus prigirdes. O as norejau mazu, bet daug maz isimintinu vestuviu.
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 07 20, 19:03)
Su tokiom sumom reikia mokėt ir žinoti kaip panaudoti, nes gali per pus ar net trečdaliu mažiau sumos padaryti geresnes, įspūdingesnes vestuves, tam proto irgi reikia.

O tai gal zhilius moka ir žino, kaip tokią sumą panaudoti ir proto turi? Ir jų vestuvės jiems geriausios ir įspūdingiausios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 07 25, 13:42)
Al eik eik Niurzgike, a rimtai galima?  biggrin.gif o kas tau sake, kad as stengiausi kuo pigiau apsisukt, tai as specialiai mazai zmoniu susikvieciau, kad vestuves butu 10 balu, ne tai, kaip mano draugai uz ta pacia suma vestuves su 100 zmoniu issikele, bet jie su akrobatiniu lektuvu neskraide, neturejo prof. vedeju, nebuvo jokio aktoriu teminio shou, nebuvo profesonaliu fejerverku ir t.t. Taigi butu reikeje, buciau is bedos ir uz 1000 lt visus prigirdes. O as norejau mazu, bet daug maz isimintinu vestuviu.


Aktorių teminio šou??? blink.gif g.gif o gal gali truputį daugiau papasakot iš ko tai susideda? ir kiek tai kainuoja? 4u.gif
Atsakyti