Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių paslaugų kainos

Kainos skiriasi ne tik ziema ar vasara, bet ir pagal savaites diena. Mes tuoksimes ketvirtadieni. Suplanavom vestuves likus 3men iki datos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(areole @ 2013 06 10, 14:41)
kadangi nenorejau nieko labai princesisko ir ilgos sukneles nesinorejo issirinkau stai toki varianta My Webpage



Man tai graži, ypač nugara smile.gif bet gal šiek tiek ilgesnė galėtų būti smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulla: 26 birželio 2013 - 22:42
Mūsų vestuvės dar negreit, bet labai atsakingai tam ruošiamės, planuojam, skaičiuojam ir, deja, bet kainuos mums tai 25 000 Lt, tikslas: susispausti iki 20 000, nes ir kaip su žmonių skaičiumi bus neaišku. Minimaliai 37, maksimaliai 51, nes daug draugų dar neturi porų, bet per tiek laiko gali ir susirasti... smile.gif Jau parašiau vienoj temoj į kokius skaičius bandysime tilpti nuomojantis sodybą, perkant maistą, gėrimus, saldų stalą, nuomojantis transportą ir kt., bet labai reikėtų daugiau nuomonių tais klausimais, gal kas galėtų padėti, ypač kas nors, kas esate iš Panevėžio? 4u.gif
Tiesa, neseniai grupiokė atšventė vestuves, buvo tikrai daug žmonių, tikslaus skaičiaus nepasakysiu, bet gal apie 100 (bent jau tiek planavo), išleido virš 30 000Lt gerokai tam, kad visus pamaitinti, o patys pasidarė medaus savaitę... Palangoj schmoll.gif Kiekvienam savo, aišku, bet vestuvės ne sau ir pailsėti Palangoje kaip ir kasmet...nežinau... Pati to nenoriu, todėl ieškau pagalbos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes irgi planuoju vestuves ir sustojau ties Karvio Dvaras, ten apkinks atitinka mano svajoniu vestuves, bet as niekur nerandu atsiliepimu radau tik 1 ir labai baisu apie seimininkus kad sugadino vestuves, bet cia buvo 2009 m, gal kas dabar neseniai svente?
Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2013 09 18, 15:13)
Sveikutes irgi planuoju vestuves ir sustojau ties Karvio Dvaras, ten apkinks  atitinka mano svajoniu vestuves, bet as niekur nerandu atsiliepimu radau tik 1 ir labai baisu apie seimininkus kad sugadino vestuves, bet cia buvo 2009 m, gal kas dabar neseniai svente?



As ten planuoju daryti vestuves. Atsiliepimu neskaiciau, bet uzkliuvo, kad ten gyvena seimininkai. Kokius atsiliepimus jus gidejot? Idomu ar jie ten buna savaitgaly ir ar jiems trukdo sventes muzika, garsas ir pan? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2013 09 18, 21:08)
As ten planuoju daryti vestuves. Atsiliepimu neskaiciau, bet uzkliuvo, kad ten gyvena seimininkai. Kokius atsiliepimus jus gidejot? Idomu ar jie ten buna savaitgaly ir ar jiems trukdo sventes muzika, garsas ir pan? smile.gif

As radau tik viena, ir labai ziauru, iveskite Karvio dvara atsiliepimai ir ten vienas zmogelis parase kaip jam seimininke sugadino vestuves, tai man baisu pasidare as gal kita savaite vaziuosiu ir paziuresiu nes gal kaina neikandama bus, is foto vieta grazi svarbu ne rastine sale, gal dar kas parasys forume kas svente vestuves butu puiku, beje pasitikslinsiu komentaras zmogaus rasytas 2011m o paskui jokiu atsiliepimu keista nejaugi ten nieks nieko nesvencia ?
Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2013 09 19, 11:15)
As radau tik viena, ir labai ziauru, iveskite Karvio dvara atsiliepimai ir ten vienas zmogelis parase kaip jam seimininke sugadino vestuves, tai man baisu pasidare as gal kita savaite vaziuosiu ir paziuresiu nes gal kaina neikandama bus, is foto vieta grazi svarbu ne rastine sale, gal dar kas parasys forume kas svente vestuves butu puiku, beje pasitikslinsiu komentaras zmogaus rasytas 2011m o paskui jokiu atsiliepimu keista nejaugi ten nieks nieko nesvencia ?


Kaskas lyg sake buvo uzdarytas jis... g.gif kainos 5dieni 5000lt 6dieni 7000. Maistas arba ju arba koki tiekeja jus pasiulot wink.gif Man lb kliuna aplinka- seimininku namas sventes vietoje, ir iki pirties toli, o aplink ne tokia ir grazi gamta. O pati sventes vieta tai labai faina ir sveciu kambariai labai tvarkingi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmanita @ 2013 06 11, 09:53)
Įdomi sexy suknytė. svarbiausia, kad pati nuotaka su vilkimu drabužiu gerai jaustųsi smile.gif
Papildyta:
Mes nedarėm didelių maskaradų, tad sutilpome į 5000.

Suknelė 650
Jaunikio apranga 600
Restoranas 1200
Grožio procedūros apie 350
šampanas, saldumynai 350
Fotografas 700 (rezultatu labai esame patenkinti)
Bažnyčia (aukos, kursai,muzika) 500
Dovanos tėvams 250
Automobilio nuoma 420
Likusią sumą sudarė įvairios aprangos detalės, rekvizitai fotosesijai ir t.t

Kai jau viskas praėjo, matau, kad sutaupyti dar buvo įmanoma, tačiau, kai kur taupymas būtų jau kokybės sąskaita... Šiuo atveju, gavome tikrai kokybiškas paslaugas).


įdomu kuriame mieste čia taip pigiai galima apsisukti? smile.gif Labai šaunu, kad pavyko jums tilpti į tokią sumą... smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2013 09 18, 16:13)
Sveikutes irgi planuoju vestuves ir sustojau ties Karvio Dvaras, ten apkinks  atitinka mano svajoniu vestuves, bet as niekur nerandu atsiliepimu radau tik 1 ir labai baisu apie seimininkus kad sugadino vestuves, bet cia buvo 2009 m, gal kas dabar neseniai svente?


Buvau ten draugės vestuvėse pernai pavasario pabaigoj. Patiko aplinka, tvarkingi kambariai ir šiaip viskas. Tik maistas mano skoniui truputį nuobodus ir prėskas. Na bet aš esu visokių įdomybių ir prieskonių mėgėja.
Apie kainas nieko pasakyt negaliu, nes buvau svečias ir labai nesigilinau. Apskritai paėmus, tai draugė jokiais nesklandumas nesiskundė, viskas vyko lyg ir be problemų ar dar ko. O į šeimininkus daug dėmesio neatkreipėm. Jei jie ten ir gyvena, tai svečiam netrukdo.
Pirtis tvarkinga, gražiai įrengta. Nors tolokai nuo pagrindinės salės, betgi ir nereikia, kad ten pat būtų. Pirmą dieną pirtin nėjom. O antrą dieną buvo padengtas stalas ten prie tos pirties, šašlus kepėm. Ok buvo.
Labai tvarkingi, gražūs svečių kambariai. Buvau didžiai pamaloninta, kad draugė mane tame kambary apnakvindino.
Salė šventimui elegantiška, tikrai nerąstinė. Atmosfera bandyta į dvarą taikyti. Yra vestibiulis su dideliais langais ir t.t.
Papildyta:
O aš pati noriu vestuvių gamtoje - palapinėje kur nors pievoje su nuomotais stalais, garso įranga ir pan. Gal kas darėt tokias vestuves? Kokia gavosi kaina?
Ėmus skaičiuot palapinės, stalų, kėdžių, grindų, įrangos, tualetų, elektros generatorių ir kt. būtinų daiktų nuoma man fantazija ima atšokti. Tikėjausi sutilpti į 10k su 45 žmonėm, bet panašu, kad neišeis ir į 15 tilpt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 24 rugsėjo 2013 - 16:23
QUOTE(Arven @ 2013 09 24, 17:30)

O aš pati noriu vestuvių gamtoje - palapinėje kur nors pievoje su nuomotais stalais, garso įranga ir pan. Gal kas darėt tokias vestuves? Kokia gavosi kaina?
Ėmus skaičiuot palapinės, stalų, kėdžių, grindų, įrangos, tualetų, elektros generatorių ir kt. būtinų daiktų nuoma man fantazija ima atšokti. Tikėjausi sutilpti į 10k su 45 žmonėm, bet panašu, kad neišeis ir į 15 tilpt.



O cia be maisto, tik sventines vietos 'irengimas'? smile.gif
Atsakyti
Man labai padejo geliu salono Respublikos 19 mergytes ax.gif labai draugiskas ir profesionalus kolektyvas, patare del fotografu, dvaru, padejo sustatyti biudzeta i vietas ir patare del gelyciu 4u.gif super. visoms rekomenduociau smile.gif tongue.gif

https://www.facebook.com/Respublikos19
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kokias vietas galite pasiulyti sventei jeigu labiau noretusi gamtos?

Atsakyti