Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų ortopedai Kaune

QUOTE(neramastingumas @ 2012 10 11, 09:35)
Sveiki,


Na va o pas mus absoliuč atvirkščiai gavosi - būtent nuo Čekanausko teko sprukt... bet turint omeny per kiek darbų dirba tai nesistebiu jau tokia nuotaikų kaita doh.gif aš irgi ėjau nes jis išgirtas man buvo ir pataikiau nelaiku ir nevietoj tongue.gif šiaip iš tikro tai manau kad kiekvienam yra individualu, o gydytojai tikrai nieko nedaro tyčia kad pakenkti-tiesiog jie irgi žmonės. Visko būna. Bet kai susiduri su tokia situacija tai ir gaunasi... mūsų atveju pasitvirtino pletkas apie kauną-rentgenas ir freikas lotuliukas.gif Tiesa pati kiek įmanoma stengiuosi atmest emocijas (ne visada pasiseka), perskaitau kitų patirtis, na ir tikrai manau kad jei iš 10 atsiliepimų tik 1-2 geri vadinasi kažkas nėr gerai... matomai kažkur nevaldoma situacija. Man nelabai suvokiama kad gydytojas keltų balsą ant paciento, arba kad tylėtų kaip kapas. Jei jau atėjau tai ne pliuso užsidėt o suprast yra bėda ar ne ir jei yra ką daryt. Beje po beveik metų pasiryžau vis tik nevaryt pas Žitkauską o nuėjom pas Kušleiką ir buvo labai puiki konsultacija, išsamiai paaiškino kaip turi vystytis metinuko kojytės, ko nereikia bijot, batukus palankstė apžiūrėjo, žodžiu viską viską kruopščiai labai apžiūrėjo. Likau patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2012 11 29, 21:13)
Na va o pas mus absoliuč atvirkščiai gavosi - būtent nuo Čekanausko teko sprukt... bet turint omeny per kiek darbų dirba tai nesistebiu jau tokia nuotaikų kaita  doh.gif  aš irgi ėjau nes jis išgirtas man buvo ir pataikiau nelaiku ir nevietoj  tongue.gif šiaip iš tikro tai manau kad kiekvienam yra individualu, o gydytojai tikrai nieko nedaro tyčia kad pakenkti-tiesiog jie irgi žmonės. Visko būna. Bet kai susiduri su tokia situacija tai ir gaunasi... mūsų atveju pasitvirtino pletkas apie kauną-rentgenas ir freikas  lotuliukas.gif  Tiesa pati kiek įmanoma stengiuosi atmest emocijas (ne visada pasiseka), perskaitau kitų patirtis, na ir tikrai manau kad jei iš 10 atsiliepimų tik 1-2 geri vadinasi kažkas nėr gerai... matomai kažkur nevaldoma situacija. Man nelabai suvokiama kad gydytojas keltų balsą ant paciento, arba kad tylėtų kaip kapas. Jei jau atėjau tai ne pliuso užsidėt o suprast yra bėda ar ne ir jei yra ką daryt. Beje po beveik metų pasiryžau vis tik nevaryt pas Žitkauską o nuėjom pas Kušleiką ir buvo labai puiki konsultacija, išsamiai paaiškino kaip turi vystytis metinuko kojytės, ko nereikia bijot, batukus palankstė apžiūrėjo, žodžiu viską viską kruopščiai labai apžiūrėjo. Likau patenkinta.

aha apie Kušleiką iš savo rato tik gerus atsiliepimus girdžiu.
Atsakyti
mergaites, o kaip ortopedai "Pirmam zingsnyje", 4u.gif vardu ir pavardziu daug, o kas kur dirba jau nebesuprantu doh.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 08 balandžio 2013 - 20:15
QUOTE(slitka @ 2013 04 08, 21:15)
mergaites, o kaip ortopedai "Pirmam zingsnyje",  4u.gif vardu ir pavardziu daug, o kas kur dirba jau nebesuprantu  doh.gif  biggrin.gif  4u.gif


turiu gal ir kvailoka klausima doh.gif gavom siuntima chirurgo-ortopedo konsultacijai del klubu apziuros naujagimiui, taciau poliklinikoj tokio ner doh.gif yra tik traumatologas ortopedas g.gif cia tas pat?
Atsakyti
QUOTE(Dievaite @ 2013 04 17, 09:09)
turiu gal ir kvailoka klausima doh.gif gavom siuntima chirurgo-ortopedo konsultacijai del klubu apziuros naujagimiui, taciau poliklinikoj tokio ner  doh.gif yra tik traumatologas ortopedas g.gif cia tas pat?


taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dievaite @ 2013 04 17, 09:09)
turiu gal ir kvailoka klausima doh.gif gavom siuntima chirurgo-ortopedo konsultacijai del klubu apziuros naujagimiui, taciau poliklinikoj tokio ner  doh.gif yra tik traumatologas ortopedas g.gif cia tas pat?

aga 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
na visgi ejom i Ortopedini, papuolem pas daktare Gintautiene, labai faina maloni daktare, viska apziurejo, daug ka paaiskino, neturiu prie ko prisikabinti biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
šiandien buvom Ortopediniam konsultacijai. Papuolėm pas gyd. G.Kušleiką. Tikrai patiko - bendravimas, aiškūs atsakymai, rekomendacijos... Nors buvom tik vieną kartą, bet pirmas įspūdis daug ką pasako, taigi galiu ir aš rekomenduot smile.gif
Atsakyti
prisiskaitem cia visokiu nuomoniu ir uzsiregistravom pas Gruzauska. zmogaus nebuvo nei vieno, tik mes, o va pas cekanauska zmoniu buvo oho kokia eilute g.gif
bendravimas malonus...o del isvadu tai ka as zn... viena ortopede sake kad yra pilnapadyste per didele, eisenai kazkas negerai, basutes ortopedines israse... o va jam- viskas idealu, eisena gera, pilnapadystes nera. tai va ir tikek kuo nori doh.gif
Atsakyti
Mes irgi apsilankėme ortopediniam pas gyd. G. Kušleiką. Tikrai patiko, švelniai ir gražiai bendravo su vaiku,atsakė į visus klausimus. Jeigu kada teks kreiptis, vėl greičiausiai eisime pas jį. 4u.gif
Atsakyti
Pritariu visoms, kurios sakote, kad nuo gydytojų nuotaikos labai priklauso konsultacijos sėkmė smile.gif Gaila, bet viskas žmogiška. Beje, mes lankomės pas gydytoją Simonaitytę klinikose, Kaune. Tikrai labai atsakinga ir kruopšti gydytoja. Mus tenkina.
Atsakyti