Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(tvikse @ 2010 05 06, 16:31)
a kur ir kokiam zaidime dalyvaujat? gal RR'as?
geriausia jei reik siuvinet i kita puse gulanciais kryziukais tai reik darba pasukt 90 laipsniu kampu. tada kryzini kaip iprasta o gaunas taip kaip reikia

ne ne ,šitas variantas man netinka ,aš turiu matyt vaizdą, kurį siuvinėju ,o jei schema bus aukštyn kojom,tai bus dar sunkiau.....man greičiau perprogramuot galvoj viską ir einasi kaip iš pypkės mirksiukas.gif

Ačiū Dvi už paaiškinimus ,dabar ir aš žinosiu, kodėl medžiaga sukasi blush2.gif ,o apie atvirutes kalbėjau tik todėl ,kad net ir jas man smagu ir patogiau su mažulyčiu lankeliu siuvinėt ,savaime aišku ,kad atvirutėse ten nėra kam suktis ,per mažas paveiksliukas wub.gif
Atsakyti
Ačiū Dvi dabar ir aš žinau kodėl mano žiema kur siuvinėjau pagal Dimuk'ą suskersavo.
Atsakyti
Gal galit patarti,kiek palikti medziagos reminimui su pasportu 4u.gif
Pasporto dydzio dar nezinau...
Atsakyti
aciu visoms kurios priemet i svecius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 05 06, 13:52)
nebent pridengta  4u.gif  seimoje tik viena moteris gali buti nuoga  lotuliukas.gif atsiprasau negraziai parasiau .


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi merginos, prajuokinot savo "davatkiškumu"... siuvinėjau, siuvinėsiu ir man gražu... tongue.gif mano MB irgi tokią pat turi... o beje, dauguma vyrų nesupranta tokio moteriškių požiūrio... tongue.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 05 06, 14:32)
Už pavienių kryželių siuvinėjimą nuo rimtos siuvinėtojos per nagus gautum  lotuliukas.gif Reikia siuvinėti eilėmis ir kitoje pusėje turi būti linijos arba tik horizontalios arba tik vertikalios, ypač jei siuvinėji ne paveiksliuką, o kokį rankšluostį, patalynę. Tada matoma kita pusė ir jau ten viskas turi būti tvarkinga.
Pradedančiosioms, o ir patyrusioms siūlau pasiskaityti labai gerą auksarankių akademiją, ten vyksta Luvitos siuvinėjimo kryželiu pamokos, galite užsiregistruoti ir pačios sudalyvauti. Beskaitydama pamokėles daug įdomaus sužinojau.
http://www.auksarank...wforum.php?f=40
Papildyta:
Geriausia siuvinėti įtempus audinį lankeliu ar rėmeliu tada neišsitampys darbelis ir tolygiai siūlai "suguls".
O kryželių krypties nerekomenduočiau keisti, nes kai įpranti į kurią pusę turi būti kryželiai, tai ir negalvoji į kurią pusę siuvinėti, o pakeitus, gali būti, kad susimaišysi ir tada bus vieni į naują pusę, kiti iš įpročio į kitą. verysad.gif


o aš busiu negera... ax.gif niu nieko gero toj akademijoj Luvita nedėsto... tongue.gif moka tik vienintelį dalyką - super tobulai siuvinėti blogąją pusę... aš ten nemažai jos konsultacijų siuvinėjimo tema skaičiau, kai kur - ji nežinojo net ką atsakyti... ir visiškai nesureikšminu blogosios pusės - svarbiausia, kad gerojoje pusėje vaizdas būtų geras... tongue.gif o siuvinėjant ant rankšluosčių - aš naudočiau dvipusio kryželio techniką. ax.gif manau, kad čia yra keletas merginų, kurios galėtų naudingesnių dalykų išmokyti... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2010 05 06, 22:48)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  oi merginos, prajuokinot savo "davatkiškumu"... siuvinėjau, siuvinėsiu ir man gražu...  tongue.gif  mano MB irgi tokią pat turi... o beje, dauguma vyrų nesupranta tokio moteriškių požiūrio...  tongue.gif
o aš busiu negera...  ax.gif  niu nieko gero toj akademijoj Luvita nedėsto...  tongue.gif  moka tik vienintelį dalyką - super tobulai siuvinėti blogąją pusę... aš ten nemažai jos konsultacijų siuvinėjimo tema skaičiau, kai kur - ji nežinojo net ką atsakyti... ir visiškai nesureikšminu blogosios pusės - svarbiausia, kad gerojoje pusėje vaizdas būtų geras...  tongue.gif  o siuvinėjant ant rankšluosčių - aš naudočiau dvipusio kryželio techniką.  ax.gif  manau, kad čia yra keletas merginų, kurios galėtų naudingesnių dalykų išmokyti...  drinks_cheers.gif


na o man patiko visai..siandien puse dienos skaitinejau..zinoma ten akcentuojama bloga puse...bet kadangi jau minejau kad pas amne ji tragiska, tai man tikrai praverte info...tikiuosi pades patobulet..o veliau jau aukstumu kitu ieskosiu:)
Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2010 05 06, 22:48)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  oi merginos, prajuokinot savo "davatkiškumu"... siuvinėjau, siuvinėsiu ir man gražu...  tongue.gif  mano MB irgi tokią pat turi... o beje, dauguma vyrų nesupranta tokio moteriškių požiūrio...  tongue.gif
o aš busiu negera...  ax.gif  niu nieko gero toj akademijoj Luvita nedėsto...  tongue.gif  moka tik vienintelį dalyką - super tobulai siuvinėti blogąją pusę... aš ten nemažai jos konsultacijų siuvinėjimo tema skaičiau, kai kur - ji nežinojo net ką atsakyti... ir visiškai nesureikšminu blogosios pusės - svarbiausia, kad gerojoje pusėje vaizdas būtų geras...  tongue.gif  o siuvinėjant ant rankšluosčių - aš naudočiau dvipusio kryželio techniką.  ax.gif  manau, kad čia yra keletas merginų, kurios galėtų naudingesnių dalykų išmokyti...  drinks_cheers.gif

siaip tai pritariu. kazkada skaitinejau, tai buvo minciu, kad "net as zinau bigsmile.gif" o cia pamokeles skaitosi. bet uz blogaja puse tai vis tiek respektas 4u.gif

nu ne davatkos mes lotuliukas.gif bet man asmeniskai tai negrazu kazkokia nuoga boba ant sienos. dar aisku ziurint kaip pavaizduota, na sakykim ta, is serijos kur yra ir vyrukas - man negrazi. o va sita mergina, kur cia ka tik rode, visai grazi atrodo, kad ir nuoga biggrin.gif nu kaip cia pasakius, pati nuogaliu tema man nelabai patinka, bet gal yra ir graziu paveikslu. na sakykim, jei man nepatinka rozes, tai nereiskia kad visi paveikslai su jom, yra ir graziu ir gal net tokiu kuriuos siuvineciau. taip ir su tom nuogom bobom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 05 06, 23:28)
negrazu kazkokia nuoga boba ant sienos


O siais laikais zinok boba bobai nelygu! biggrin.gif atsargiai! dar valdzia izeisi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2010 05 06, 22:48)
mano MB irgi tokią pat turi... o beje, dauguma vyrų nesupranta tokio moteriškių požiūrio...  tongue.gif

Aš vyrui rodžiau, ir jam negražu ax.gif Pas mus niekada nekabėjo juokie nuogalių kalendoriai ir pan... Čia manau nuo išsiauklėjimo ir pan. priklauso...
QUOTE(Neimantė @ 2010 05 06, 22:48)
o aš busiu negera...  ax.gif  niu nieko gero toj akademijoj Luvita nedėsto...  tongue.gif  moka tik vienintelį dalyką - super tobulai siuvinėti blogąją pusę...

Čia aš su tavim sutinku. Man svarbu kad būtų gražu, tai kas matosi. Kita pusė turi būti tvarkinga, bet tikrai nedarysiu kaip Luvita... Nu gražu pažiūrėt, bet tiek vargo, kai po to jo niekas nematys ir neįvertins...


O aš atėjau parodyti naujosios adatinės, bigsmile.gif nu man ji labai graži, tikiuosi ir savininkei patiks blush2.gif
"Karališka mandala"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 07 gegužės 2010 - 07:34
QUOTE(Little angel @ 2010 05 07, 08:34)
Čia aš su tavim sutinku. Man svarbu kad būtų gražu, tai kas matosi. Kita pusė turi būti tvarkinga, bet tikrai nedarysiu kaip Luvita... Nu gražu pažiūrėt, bet tiek vargo, kai po to jo niekas nematys ir neįvertins...
O aš atėjau parodyti naujosios adatinės,  bigsmile.gif  nu man ji labai graži, tikiuosi ir savininkei patiks blush2.gif
"Karališka mandala"



Pritariu antra pusė turi būt tvarkinga, o pedantiškumą galima pasilikti rankšluosčiam, staltiesėm... ten jau privalo būt be priekaištų smile.gif

Labai graži mandala, spalvos tiesiog žiba thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 05 07, 08:34)
Čia aš su tavim sutinku. Man svarbu kad būtų gražu, tai kas matosi. Kita pusė turi būti tvarkinga, bet tikrai nedarysiu kaip Luvita... Nu gražu pažiūrėt, bet tiek vargo, kai po to jo niekas nematys ir neįvertins...


Luvitos pamokėlės skirtos pradedančiosioms siuvinėtojoms, todėl nesistebiu, kad patyrę siuvinėtojos nelabai ką naujo randa ten. verysad.gif O kita pusė tvarkinga turi būti tada, kai siuvinėjami dvipusiai darbai. Aš vis ruošiuosi staltiesę išsisiuvinėti, bet paskaičiusi rusaičių forume, kaip turi atrodyti kita pusė, vis dar nedrįstų, nes nežinau ar užteks kantrybės idealiai padaryti kitą pusę. Juolab, kad tokiuose darbuose siūlas slepiamas gerojoje pusėje. g.gif doh.gif

Kaip ir visada labai graži adatinė. 4u.gif Ir dar tai, ko čia nesimato - labai kokybiškai atlikta "paslėptoji siūlė", niekaip aš jos "neperkandu" blush2.gif Inertnete susiradau video pamokėle, atrodo viskas paprasta, bet pati bandau siūti, man vistiek siūlas matosi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 07 gegužės 2010 - 08:10
Tu besk adatą ne tarp dviejų virvelių o per vienos iš virvelių vidurį, ir tada per audinių prie kurio siūni. Spalvą siūlo gerai būtų paderinti prie virvelės... Aš jokių pamokėlių nežiūrėjau tiesiog siūnu ir žiūriu kaip. Dabar tai jau ir užsimerkus mokėčiau. Ir dar virvelę siūti reikia vienu siūlu o ne dviem.
Atsakyti