Įkraunama...
Įkraunama...

"Žvaigždės" be makiažo - 3

QUOTE(NORIKA @ 2010 04 28, 16:02)
Kylie Minogue
user posted image


zvilgtelejus i pirma foto, niekad nebuciau pasakius, jog cia Kylie Minogue blink.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kas ta pirmoji? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2010 05 16, 22:36)
Kas ta pirmoji? cool.gif

Helena Christensen
Atsakyti
na bet kiek Kylie MInoue metu tikrai ne dvidesimt kad be makijazo butu tobula raskit jaunos foto o tada,lyginsim ax.gif
Atsakyti
user posted image
Tyra Banks
Atsakyti
Keletas nuotraukų, vertų peržiūrėjimo smile.gif
Žvaigždės be makiažo
Papildyta:
Taip pat štai čia
kai kurios matytos, kai kurios ne, labai daug nuotraukų ax.gif
Atsakyti
O siaube,gatveje as ju tikrai neatpazinciau doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėjus į kai kurias nuotraukas susidaro įspūdis, kad moteriškės padažytos (pvz. tušu, pieštuku) bet be makiažo pagrindo (juk angliškai, kiek žinau, žodis "make-up" yra vartojamas tiek makiažui kaip visumai, tiek kreminei pudrai reikšti).
Antras dalykas kurį pastebėjau yra tai, kad jaunystė vis dėlto puošia (o juk netikėjau savo laiku, kai mama man tai sakydavo blush2.gif ): jaunesnės žvaigždutės gerai atrodo ir nepridažytos, gi vyresnėms reikia visažisto pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
Tokios nuotraukos parodo, kad mums neverta gėdytis savo odos, nes ir žvaigždės turi spuogų, jos irgi turi ką slėpti.
Man atrodo, labiausiai pasimato ant akių makiažo nebuvimas, nes žvaigždėms būtina būnant prieš kameras ryškus akių makiažas, o būdamos ne prieš kameras jos nori pailsinti bent šiek tiek akis ir veidą nuo makiažo, todėl ir atrodo taip smile.gif
Atsakyti
mane tai niekuo nestebina ju isvaizda be makiazo..as pati taip atrodau be makiazo,turiu omneny kad skirtumas yra pries ir po biggrin.gif kaip ir dauguma mano akimis ziurint, besidazanciu moteru zymiai geriau atrodo su makiazu smile.gif
Atsakyti
http://www.balsas.lt...ent=weekly#2940
Atsakyti