Įkraunama...
Įkraunama...

Douglas fotokonkursas II dalis

sveikinu laimėtojas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nagi nagi SVEIKINIMAAAAAAAAAI LAIMĖTOJOMS mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojas 4u.gif
Pati graziausia nuotrauka laimejoooo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu laimetojas nestuke.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 06 gegužės 2010 - 00:29
Tikrai labai gražios nuotraukos laimėjo. thumbup.gif Pirma vieta verta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinam laimetojus!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif
Aciu uz mums skirtus 3 balsus! bigsmile.gif Vis sis tas,nes kaip paziurejau,daug ,mano akim,geresniu foto ,nei tiek negavo ax.gif
Sis konkursas parode,kad neturiu nei vienos normalios nestuke.gif nuotraukos.Po keturiu nestuke.gif blink.gif doh.gif Gaila...
Atsakyti
sveikinam laimetojus wub.gif wub.gif
Pirma foto pati paciausia wub.gif clap.gif first.gif

del trecios,kiek nustebau..
Atsakyti
Sveikinimai Loretoidui 4u.gif Nuostabi nuotrauka, fantastiška šeima, tiesiog thumbup.gif

Nustebau, kad vietą pirmame trejete užėmė viena nuotrauka, man ji niekuo neišskirtinė, turiu minty, kad buvo tikrai daug labai panašių ir stilium, ir mintim į ją smile.gif Esu tvirtai įsitikinusi, kad čia draugės ir pažįstamos už ją intensyviai prabalsavo Net ir aptarimuose ji nebuvo pastebėta biggrin.gif cool.gif Bet negi gaila tongue.gif

Tikrai labai daug gražių nuotraukų konkuras sulaukė rolleyes.gif

ir labai dėkoju už tiek daug balsų nuotraukai su mano dvigubu pilvu wub.gif Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 06 gegužės 2010 - 07:54

Sveikinam laimetojus!
tiesa, dėl vienos foto atsiradimo trejetuke skaidrumo labai abejoju smile.gif

Atsakyti
Sveikinimai visoms dalyvavusioms 4u.gif Labai džiaugiuosi dėl daugiausiai balsų surinkusios - tikrai to verta, tiek nuotrauka, tiek pati šeimyna smile.gif

O trečią keisčiau su ketvirta ax.gif Man ji net pirmam dešimtuke nesižiūri schmoll.gif

Dėl saviškės nustebau labai, nes ir panašių buvo, ir kažkaip mesčiau ir saviškę iš dešimtuko tongue.gif biggrin.gif Ačiū visiems balsavusiems 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas ir visas, kurios dalyvavot bigsmile.gif

Labai nudžiugau, kad I vietą užėmė būtent ši nuotrauka wub.gif Šaunuolė, gražu! Labai gaila, kad IV vietoj esanti nuotraukėlė neatsidūrė tarp nugalėtojų. Ji tikrai labai verta...
III vietą nugalėjusi nuotrauka nustebino... g.gif
Atsakyti
Sveikinu. Labai džiaugiuosi dėl 1 ir 2 vietos. Trečia (pašalinus dryžuotosios balsą) nuo manys atiteko vienai iš dešimtuko, kurios autorė nemato prasmės būt dešimtuke. Tai nesakysiu biggrin.gif
Atsakyti