Įkraunama...
Įkraunama...

Douglas fotokonkursas II dalis

Sveikinimai nugalėtojoms.first.gif second.gif third.gif Loretoido pati pačiausia tai tikrai. Man dar labai patiko Veitės ir Jurgiuksfoto. wub.gif Tiesiog ieškojau nuotraukų iš kurių sklistų šiluma, meilė, nes mažyliams pilvelyje tuo metu to labiausiai reikia. nestuke.gif

QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 20, 20:37)
Šita moteris laukiasi?



Na ir juokiausi, pamačiusi tavo abejonę... lotuliukas.gif Taip, taip laukiausi 8-ą mėnesį, priaugusi apie 12 kg. mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Turėjau daug gražesnę nuotrauką prie jūros, 5-ą mėn. nėščia, tai ir nedėjau, nes tikrai pagalvojau, kad kažkas užprotestuos. schmoll.gif
P.S. nors ir žinojau, kad nesu konkurentė kitoms nėštukėms, savo nuotrauka norėjau pasakyti, kad labai didžiuojuosi savo sūneliu, kuris mane ir pilvelio gyventoją taaaaaip mylėjo ir saugojo, bei kantriai laukė susitikimo su sesyte. heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexso @ 2010 05 06, 16:05)
Na ir juokiausi, pamačiusi tavo abejonę... lotuliukas.gif Taip, taip laukiausi 8-ą mėnesį, priaugusi apie 12 kg.  mirksiukas.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Turėjau daug gražesnę nuotrauką prie jūros, 5-ą mėn. nėščia, tai ir nedėjau, nes tikrai pagalvojau, kad kažkas užprotestuos. schmoll.gif
P.S. nors ir žinojau, kad nesu konkurentė kitoms nėštukėms, savo nuotrauka norėjau pasakyti, kad labai didžiuojuosi savo sūneliu, kuris mane ir pilvelio gyventoją taaaaaip mylėjo ir saugojo, bei kantriai laukė susitikimo su sesyte. heart.gif

Nu tikrai suabejojau, nes pilvuko visai nesimato smile.gif O kai aš tamstos nepažįstu ir nemačiau, kokia buvai iki nėštumo, tai.... tongue.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojus, bet prisidedu prie pastebėjimų - ir mane labai nustebino trečia vieta. Įtarčiau, kad kokia bendraamžių ar panaši grupelė padirbėjo.. ax.gif Ketvirta tikrai labiau verta prizo. Bet ką padaryti. Ne pirmam konkurse taip..
Atsakyti
mano favoritas buvo Pitijos foto , labai patiko , bet dėl kai kurių priežąsčių nebalsavau nei už viena , pirma vieta neabejotinai verta pirmos, labai patiko , trečia visai nesuprantu kaip atsidure trečioj, bet čia ne esme , antra vieta miela graži sveikinu .
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 05 06, 11:48)
Ko čia Pitiją puolat?

Na, nepuolam nepuolam. Ir šiaip pagalvojau, va, Pitija pateikė įdomią ir išsiskiriančią nuotraukėlę konkursui, paskui dar turi lyg ir teisinti savo nuomonę ar jaustis nejaukiai... Bet moterys yra moterys, išrutuliojam tas diskusijas ax.gif

O jei jau kalbam apie beasmenes, tai man beasmenės tos nuotraukos, kuriose nėra veido, akių... Nors jos gražios, bet man beasmenės.

Atsakyti
Siųsdama šią nuotrauką, praktiškai 100 proc. nuspėjau reakciją. Ir kaip čia pasakius - man vienodai dėl to sodai žydi smile.gif

Ačiū, Lašeli, kad "įvilkai" mano nuomonę kiek į racionalesnį apvalkalą, būtent tai ir norėjau pasakyti 4u.gif

Taip pat norėčiau pasveikinti visas konkurse dalyvavusias savo likimo drauges - šiuo metu nešiojančias vaikelius. Kaip ir sau - linkiu sklandaus jų atėjimo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pitija: 07 gegužės 2010 - 08:15
QUOTE(baltė @ 2010 05 06, 21:03)
Na, nepuolam nepuolam. Ir šiaip pagalvojau, va, Pitija pateikė įdomią ir išsiskiriančią nuotraukėlę konkursui, paskui dar turi lyg ir teisinti savo nuomonę ar jaustis nejaukiai... Bet moterys yra moterys, išrutuliojam tas diskusijas ax.gif

O jei jau kalbam apie beasmenes, tai man beasmenės tos nuotraukos, kuriose nėra veido, akių... Nors jos gražios, bet man beasmenės.

Na... Jei sutikt, kad žmogus save gali išreikšt ir per daugelį kitų dalykų, pvz.: rūbai, elgsena, mintys, supanti aplinka, kitus žmonės etc., nebūtina matyt veidą, akis, kad suprast, kas tai per žmogus. Kad ir ta nuotrauka su nėštuke aguonų lauke. Jei ji nemėgsta aguonų, tada nekas.....
Atsakyti
Tik siandien paziurejau rezultatus blush2.gif vau, mano nuotraukyte 4 bigsmile.gif tikrai nesitikejau, visa laika buvo malonu skaityt jusu komentarus, aciu 4u.gif
o pirma ir antra vietos tikrai pacios paciausios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 07 gegužės 2010 - 11:53
QUOTE(piene_66 @ 2010 05 07, 11:52)
Tik siandien paziurejau rezultatus blush2.gif vau, mano nuotraukyte 4 bigsmile.gif tikrai nesitikejau, visa laika buvo malonu skaityt jusu komentarus, aciu 4u.gif
o pirma ir antra vietos tikrai pacios paciausios smile.gif

o turejo butu ne 4,o 3 rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinu pirmosios vietos nugalėtoją 4u.gif Tikrai nuostabi nuotrauka wub.gif

Nieko prieš neturiu ir kitas dvi prizines vietas, tačiau pamačiusi rezultatus tikrai nustebau ir šiek tiek nusivyliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2010 05 07, 15:17)
Nieko prieš neturiu ir kitas dvi prizines vietas, tačiau pamačiusi rezultatus tikrai nustebau ir šiek tiek nusivyliau  cool.gif
Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2010 05 06, 11:45)
Neabsoliutinkim ir nehiperbolizuokim.  Mes visos skirtingos ir taip, kaip mane pažįstantiems žmonėms būtų turbūt keista pamatyti mano foto su batuku prie pilvo ar rūke, taip daugeliui nesuprantamas-nepriimtinas, o gal net atstumiantis mano pateiktas amplua. Visiškai tai natūraliai priimu.

Akcentavau - kiekvienai SAVO ir ieškokim fotosesijai SAVO rakurso, SAVO pateikimo ir SAVO nuotaikos, o ne aklai pakluskim fotografų formatui. Tokia buvo mano posto esmė.


jusu nuotrauka tikrai grazi ir isskirtine 4u.gif lenkiuosi pries drasias moteris 4u.gif
Atsakyti