Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Siaip Legendos labai malonu savininkai, ir trecia auksta jie visa atiduoda kiek zinau vestuvems, ir papuosia super. Ir nezinau kodel visi ta Sandija renkasi... Maistas tai ten blush2.gif bent jau mano skoniui...

Šiaip Sandijoj esame buvę, kitose vestuvėse. Patiko man. Bet kažkaip nesinori vėl daryt ten pat, nes daug svečių ten neseniai buvo.

Mes Sandijos antrame aukste darysim. O del maisto tai cia nuo kiekvieno skonio priklauso. Siaip kiek teko teirautis pazystamu, kurie ten svente ka nors, tai atsiliepimai labai geri. Jau nebedaug beliko laiko iki musus sventes, tai galesiu pasidalint savo ispudziais
Atsakyti
merginos, o kaip Petrausku sodyba? kaip tem maistas?
Atsakyti
Buvome vakar dar keletą variantų pažiūrėti, čia pastebėjimai:
1. Dykumų liūtas. Kažkodėl pagal kitų žmonių pasakojimus buvau neblogą nuomonę susidariusi (pati prieš tai nebuvau čia buvus), bet vos tik įėjau nusprendžiau, kad man ten nepatinka. Kvapas - baisus, kiliminė danga - suplyšusi ir velniai žino kuo sulaistyta, aplipus kokia tai kramtoma guma ar dar kuo. Kainą siūlo nedidelę, bet...
2. Sandija. Kaip minėjau, kažkada jau čia esam buvę vestuvėse, tai užsukom pasidomėti ką siūlo šiuo metu. Panašiai kaip ir anksčiau. Gal ir nieko... Gali būti, jog apsistosim ties jais.
3. Saviola. Maistas gal ir nieko, bet patalpos tai... Rūsiukas kažkoks, tamsu, drėgna. Nieko gero.
4. Rausvasis safaris (Garliava). Šiaip tai visai patiko man. Pakankamai geras vaizdas viduje, maloni šeimininkė, daug vietos. Minusas tas, kad jie randasi prie pat gatvės, po parduotuve, toks kaip rūsys.
5. Babilonas (restoranas viešbutyje). Įspūdžio nepaliko, bet tvarkinga, nebrangu.
6. Pas Prancišką. Šiaip viskas neblogai, bet kaip ir minėjau anksčiau, man nelabai patinka, kad jų salės vienam restorane trys. Viena šalia kitos. Norint į lauką išeiti iš vienos turi eiti per kitą. Nesinori maišyti kitiems švenčiantiems ir nesinori, kad kas maišytų vaikščiodamas mums.
Papildyta:
Ir šiandien planuojam dar iki VIA BALTICA palėkti. Pažiūrėsim ką siūlo, girdėjau, kad visai nieko pas juos. Bet man kažkaip šalia austostrada tai...
Atsakyti
QUOTE(prada666 @ 2010 05 11, 23:59)
Sveikos merginos, na mūsų vestuvės vyks Akmenių dvare, lygtai nemačiau, kad jis būtų paminėtas. Radau jį visai netyčia ir iš karto patiko, labai graži aplinka ir viduje gražu, toks kaip ir renesanso ar pan. stailas  smile.gif Ir kaina tikrai nesikandžioja  thumbup.gif  Tik maisto jie nedaro ( bet gali iš bernelių lygtai užsakyti) ir nuo Kauno šiek tiek tolokai, 50km.  g.gif  Na, po rugsėjo 4d. galėsiu pakomentuoti daugiau šiek tiek, jei kam bus įdomu 4u.gif



Mes taip pat Akmeniu dvara rezervavomes vestuvems liepos men. Butu idomu isgirsti nuomones is tu kuie jau atbalaivojo ten smile.gif kaip berneliu maistas, aptarnavimas? gal kokiu nusiskundimu ar pastabu turite?
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2010 05 28, 10:32)
Mes taip pat Akmeniu dvara rezervavomes vestuvems liepos men. Butu idomu isgirsti nuomones is tu kuie jau atbalaivojo ten smile.gif kaip berneliu maistas, aptarnavimas? gal kokiu nusiskundimu ar pastabu turite?


Būtų labai fainai jei po savo vestuvių pakomentuotum kaip ten kas 4u.gif beje kiek pas jus bus žmonių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prada666 @ 2010 05 31, 23:36)
Būtų labai fainai jei po savo vestuvių pakomentuotum kaip ten kas  4u.gif  beje kiek pas jus bus žmonių?  blush2.gif


tiesa sakant rezervavomes bet labai dabar svarstome ir kitas alternatyvas, nes yra niuansu, kurie erzina, pvz aplinka nevisai sutvarkyta, akmeneliais pabarstyti takai (mirtis bateliu kulniukams), mazoka vietos (mes planuojame 55-60 sveciu) tai kazin ar tilpsim. Na ir tvarkos trukumas erzina, o gal as jau tokia priekabi... bet norisi, kad vestuviu dienai viskas butu tobula.
Papildyta:
QUOTE(MisIndependent @ 2010 05 19, 13:34)
Siaip daugiau maziau zinau visus Kauno restoranus ir savininkus, bet kas tiesa, tas nemelas, dauguma kaviniu uzsisaukia kaina zmogui plius/minus 100 lt maistui, kai tuo tarpu sodybos dabar ziauriai nuleide jas ir su nakvyne... Pvz man gaunasi zmogus 110 lt su nakvyne, o zmoniu bus 50... O ir miegos visi ne kaip parsiukai ant ciuziniu... (Yra toks Azuolu dvarelis, tai jame jaunajai zmogus kainavo 170 lt, o miegojom pulkelis puse zmoniu ant ciuziniu, bet cia pries du metus smile.gif)
Siaip Legendos labai malonu savininkai, ir trecia auksta jie visa atiduoda kiek zinau vestuvems, ir papuosia super. Ir nezinau kodel visi ta Sandija renkasi... Maistas tai ten  blush2.gif  bent jau mano skoniui...


o kur jus svesite? prasom i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2010 06 01, 11:59)
tiesa sakant rezervavomes bet labai dabar svarstome ir kitas alternatyvas, nes yra niuansu, kurie erzina, pvz aplinka nevisai sutvarkyta, akmeneliais pabarstyti takai (mirtis bateliu kulniukams), mazoka vietos (mes planuojame 55-60 sveciu) tai kazin ar tilpsim. Na ir tvarkos trukumas erzina, o gal as jau tokia priekabi... bet norisi, kad vestuviu dienai viskas butu tobula.
Papildyta:
o kur jus svesite? prasom i AZ  smile.gif

galiu ir cia biggrin.gif svesime tokioje naujoje sodyboje "Suvalkijos dvaras", yra internete ir ju puslapis... Seimininkas jaunas, nerealus toks, kaip MB sako "tikras suvalkietis" geraja prasme smile.gif Sodyba labai grazi ir aplinka graziai sutvarkyta, o dar yra tokia lauko pavesine, ant kalno, nuo kurios vaizdas nerealus, tai mes joje antra diena svesim, nesesim ryte prie stalo, o eisim iskart ten, kad nebebutu oficialumu, o kas nores, gales listi kubilan smile.gif
Pas mus bus kazkur 50 zmoniu, tai pakankamai nelengva rasti kur tiek suguldyti, kad normaliai butu... Jie randasi biskeli uz Kauno - link Kalvarijos, apie 70 km, tai mes po baznycios ir vaziuosim su autobusu link ju, o kelio atkarpoje radau ir grazia vieta su pavesine kur su pulkeliu sustosim ir kur musu pirsleliai gales pasireiksti su zaidimais, o mes pasifotografuoti thumbup.gif
Be to, ten svente jau dvi mano drauges, tai labai maista gyre... 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
radau cia labai geros info apie restoranus ir sodybas thumbup.gif bet apie "Grali" nieko... g.gif gal kam teko svesti? butu labai smagu pasidalinti nuomonem mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, man asmeniskai, bet cia mano nuomone, tai pati "Gralio" aplinka vidaus tai tokia kicine... Perdaug man ten tu "penciakliusku" interjere... Bet stalus jie papuošia nerealiai, o ir pasifotkinti kai tokia nereali panorama ant kalno tikrai yra kur... Kokia maisto kokybe negaliu pasakyt, bet teko pietauti kazkada su drauge... Valgem cezario salotas ir sriubyte... Tai sriubyte kaip sriubyte, o is cezario salotu cesnaka teko sakute rankiot... O po to dar turejau derybas tai bile kas buvo nes atrode kad visas kabinetas mano cesnakais prasmirdes doh.gif lotuliukas.gif
ir teko dar karta po to pietaut, tai irgi nepatiko... Bet nzn, gal vestuvems jie pasiruosia geriau? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisIndependent: 13 birželio 2010 - 12:08
QUOTE(MisIndependent @ 2010 06 13, 13:07)
Na, man asmeniskai, bet cia mano nuomone, tai pati "Gralio" aplinka vidaus tai tokia kicine... Perdaug man ten tu "penciakliusku" interjere... Bet stalus jie papuošia nerealiai, o ir pasifotkinti kai tokia nereali panorama ant kalno tikrai yra kur... Kokia maisto kokybe negaliu pasakyt, bet teko pietauti kazkada su drauge... Valgem cezario salotas ir sriubyte... Tai sriubyte kaip sriubyte, o is cezario salotu cesnaka teko sakute rankiot... O po to dar turejau derybas tai bile kas buvo nes atrode kad visas kabinetas mano cesnakais prasmirdes  doh.gif  lotuliukas.gif
ir teko dar karta po to pietaut, tai irgi nepatiko... Bet nzn, gal vestuvems jie pasiruosia geriau?  4u.gif


na del maisto tai ner cia ka gincytis, gal kazkam tie cesnako gabalai kaip tik super lotuliukas.gif bet va siaip idomu buvo, gal kas svente vestuves ar koki banketa turejo g.gif
man teko ten buti, tai labai patiko aplinka, o ir viduj thumbup.gif svesim antram aukste, tai vietos ten sociai ir tikrai nera tiek tu "pintikliusku"(nors man netrukdo visai, nereikes daug puosti). tiesiog norejom tokios neelines aplinkos, juk svente neeiline ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 05 25, 11:20)
Buvome vakar dar keletą variantų pažiūrėti, čia pastebėjimai:
2. Sandija. Kaip minėjau, kažkada jau čia esam buvę vestuvėse, tai užsukom pasidomėti ką siūlo šiuo metu. Panašiai kaip ir anksčiau. Gal ir nieko... Gali būti, jog apsistosim ties jais.


Gal galit papasakoti, kokios kainos Sandijoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2010 06 14, 16:16)
Gal galit papasakoti, kokios kainos Sandijoje? ax.gif


Kaip sutarsit. Šiaip eina 60-70lt žmogui ir dar reikia imti kelias puokštes alkoholio iš jų (puokštė susidaro iš degtinės, brendžio ir vyno, jei gerai pamenu). Kitą alkoholį galite neštis savo. Alus jų, jei domina. Šiaip tai visai nieko ten. Bet jie visiškai patalpų nepuošia, bent jau anksčiau taip buvo. Patys per sesės vestuves viską darėm.
Atsakyti