Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventinės. Savo ir nesavo noru

Karštos temos tęsinys

Kadangi niekas nesivargina atidaryti temos tęsinio, o diskusija tokia pat amžina, kaip ir kitos temos, o gaila būtų palikti "reziumė", tai atsitempiu jį čia ir klausiu: sutinkate ar ne? Jei taip ar kitaip, patvirtinkite ar paneikite. Be pykčių rolleyes.gif Visos mes norime būti mylimos, mylinčios atsakingų ir padorių vyrų, bet, kaip žinia, visokių jų yra, kaip ir sugyventinių.

QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 23, 15:47)
biggrin.gif  biggrin.gif Reziumuojant šią beviltiškai aklą vienpusę diskusiją, kur ulija bandė sudėti taškus ant "i" bet buvo sąmoningai nukreipiama į kitą diskusijos pusę cool.gif Ir taip ir nesulaukus žadėtųjų garsiųjų santuokos MINUSŲ, kurių tiek daug, kad nei vieno negali įvardinti oponentės, deklaruoju savo gal subjektyvią, gal objektyvią tiesą, kuri paremta gyvenimo patirtim ir matymais:

Yra dvi moterų kategorijos, tai tos, kurių niekas niekada neveda (bet deklaruoja kad joms ir taip gerai arba tos, kurios deklaruoja vienaip, bet širdy nori kitaip), ir tos, kurias veda, net gi trečią ar kelintą kartą. Dar yra ta kategorija, kurios labai emancipuotos, turi savų argumentų, bet tokios dažniausiai išimtis, o apie išimtis nediskutuojame.

Tai tos, kurių vyrai nenori matyti žmonomis, tik gyvenimo draugėmis, sugyventinėmis, ir tos, kurie nori gyventi su žmona, kur žmonos statusas yra lygiai toks pats svarbus, kaip motina, anyta, uošvienė, krikštamotė ir pan. Tai, kas daugiau, nei keliolikta ar kažkelinta sugyventinė, bet čia vyro akimis.

Tai tos, su kuriomis nenori įsipareigoti "visam gyvenimui" su visomis toliau einančiomis pasekmėmis. Ir tos, kurioms nori įsipareigoti tebūnie "visam gyvenimui" su visomis pasekmėmis, net ir su įstatymų kontrole.

Vienoms sako, kad tu esi mano draugė, meilė ir t.t., kitoms sako, kad tu esi žmona, meilė ir t.t. Tik jei pirmu atveju pasako, kad tu esi žmona, tai tik širdelės nuraminimui, kad antspaudas pase nieko nereiškia, ji ir taip žmona. Nors akivaizdu, kad taip nėra.

Jei išsiskirs su sugyventine, ji išeis kaip stovi, jei visą gyvenimą "vyrui" virė barščius, skalbė kojines ir mylėjo savo pupuliuką už gražias akis. Jei išsiskirs su žmona, turtas, užgyventas drauge, dalinsis pusiau. T.y. NT Lietuvoje ar/ir užsienyje, akcijos, automobiliai, kitas turtas ir kt. 

Gyvenimiškieji pliusai ir minusai, kas įeina į charakterių sutapimus/nesutapimus, smurtas, pavydo priepuoliai, kitos nesąmonės, kelionės, meilės seilės, buitis, trintis ir kt nesiskiria beveik niekuo. Tačiau sugyventiniai turi tam tikrų nesaugumo jausmų, ko neturi sutuoktiniai, nes pastarieji apsaugoti įstatymais, o sugyventiniai gali dingti ir neklausk tu jo adreso, sugyventinių skaičiaus ir kt. dalykų. Nes jiems negalioja vieno partnerio įstatymas. Gi sutuoktinė yra ne meilužė, o sutuoktinė yra kiek aukščiau už meilužę, kad ir kiek vartysi. Gi sugyventinė ir meilužė gali skirtis, bet statusais - anei niekuo. Šiandien viena sugyventinė, rytoj meilužė - sugyventinė, poryt dar trečia kokia nors. Ir visos jos turi tą patį statusą. O gi niekas.



Atsakyti
pavadinimas ziauriai skamba,lyg kas nors verstu kazka buti sugyventine ne savo noru biggrin.gif
Atsakyti
Na aš pvz sugyventinė ne savo noru (pradžiai savo noru buvau), bet va pagyvenom kurį laiką ir noriu tekėt, bet nesiperša...Žinoma, visada galima iš(si)kraustyti, bet tai reikštų santykių pabaigą, tad belieka laukt.. jeigu taip atsitiktų, daugiau niekada nebūsiu sugyventinė. neįdomu.
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2010 04 24, 21:10)
pavadinimas ziauriai skamba,lyg kas nors verstu kazka buti sugyventine ne savo noru biggrin.gif


Žiauriai ar ne, bet toks gyvenimas. Ne visos nori būti sugyventinėmis, bet jei vyrai neveda, gyvena toliau, tai ne savo noru jos yra tokiame statuse.
Atsakyti
Subjektyvi, patinka toliau kapstytis doh.gif
Deja tavo temos pavadinimas neatitinka buvusios.... Praeitoj ikisai nosi i tam netinkancia tema. O dabar pritempei, kad tiktu tavo diskusijai... Sorry... Bet mes niekada neprieisime vieningos nuomones - nes tu neturi prielaidos, kad pasaulyje yre ne vien tavo tiesa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 24 balandžio 2010 - 20:34
Visai gera tema. Subjektyviai sis klausimas labai opus. Atsiras zmones, kurie mielai padiskutuos. Pagailes, apverks sugyventines dalia.

Sugyventinems, siulau sukurti savo tema apie laiminga gyvenima ir ten dalintis savo patirtimi.

SM vietos pakankamai, visiem uzteks.

As gi, nezadu testi beprasmiskos polemikos, ka norejau pasakyti pasakiau. Kas norejo, galejo suprasti, suprato/nesupratao, na ka padrysi, tokia jau mano, ar jo planyda. Putoti ir dauzytis kumsciu i krutine nezadu, o ir ne teatre randames, ne pries Stanislavski gi esam, tai anas sakydavo aktoriams "NETIKIU" ir tie vaidindavo is naujo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 24 balandžio 2010 - 20:56
Tosk, į pasaulį ir pasaulines peripetijas tikrai neapeliuoju, sutinku drinks_cheers.gif , nes kiekviena šalis turi skirtingas tradicijas, įstatymų raidę wink.gif Vis tik būtų patogiau bazuotis Lietuvoje, kur lietuviškos tradicijos, situacijos, moterys ir vyrai, kur žinome, kaip gyvena lietuvių poros ir kuo jos kvėpuoja. Kodėl mūsų Jonas ar Birutė netolygu Hansui ar Betinai.

Man tiesą sakant gal ir neįdomu, ar kitam, kaip gyvena japonai ar australai, nes mums svetimas kraštas, porų santykiai, kas ten vyksta.

Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 24, 22:11)
Tosk, į pasaulį ir pasaulines peripetijas tikrai neapeliuoju, sutinku drinks_cheers.gif , nes kiekviena šalis turi skirtingas tradicijas, įstatymų raidę wink.gif Vis tik būtų patogiau bazuotis Lietuvoje, kur lietuviškos tradicijos, situacijos, moterys ir vyrai, kur žinome, kaip gyvena lietuvių poros ir kuo jos kvėpuoja. Kodėl mūsų Jonas ar Birutė netolygu Hansui ar Betinai.

Man tiesą sakant gal ir neįdomu, ar kitam, kaip gyvena japonai ar australai, nes mums svetimas kraštas, porų santykiai, kas ten vyksta.


Ti ka keicia zmones ant Lietuvas? Anie ka kitap jauc, mislyja g.gif
Laba diena, va kudi Hansius i Betina yra geresni uz Juoni a Birute? Ti nuor pasakyt, anie saziningi, o mas asma kluikos swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2010 04 24, 21:27)
Na aš pvz sugyventinė ne savo noru (pradžiai savo noru buvau), bet va pagyvenom kurį laiką ir noriu tekėt, bet nesiperša...Žinoma, visada galima iš(si)kraustyti, bet tai reikštų santykių pabaigą, tad belieka laukt.. jeigu taip atsitiktų, daugiau niekada nebūsiu sugyventinė. neįdomu.


Aš čia šviežoka sugyventinė tai neapsišvietus temos merginų/ moterų situacijose.
Adaptacijaa, o savo išrinktajam minėjot, kad norėtumėt ištekėti? kiek laiko kartu gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2010 04 24, 22:27)
Na aš pvz sugyventinė ne savo noru (pradžiai savo noru buvau), bet va pagyvenom kurį laiką ir noriu tekėt, bet nesiperša...Žinoma, visada galima iš(si)kraustyti, bet tai reikštų santykių pabaigą, tad belieka laukt.. jeigu taip atsitiktų, daugiau niekada nebūsiu sugyventinė. neįdomu.


As irgi savo noru buvau ta vadinamoji sugyventine, kartu jau 2 metus gyvenam, draugaujam jau daugiau nei 4m, ir vistik nebenoriu toliau kad taip butu. Noriu teketi, noriu zinoti, kad esu jam ne tai, kad "patogi", o mylima. Nebenoriu buti pristatoma draugams kaip "drauge". Zmonem klausimai kyla: tik drauge? Tas sypsosi. Man nesmagu ir isklausyti klausimus: tai kada vestuves?? I kuri mano "draugas" neturi atsakymo, man belieka viska nuleisti juokais. Taip, man svarbus tas istekejusios moters statusas. Kazkur skaiciau tokia minti: jei merginai kaip meiles irodymo reikia kad vaikinas ja vestu, tai mylinciam vaikinui neturi buti sunku tai padaryti. Bet va, kad bijo jie tos santuokos. Ai, dar gera argumenta man pazeria, kai as bandau issiklausineti, kada mes cia po 10 ar 20m tuoksimes..Tuoksimes kai JIS tures savo buta. Arba nama. Ne mes, bet jis. Na noreciau pamineti, kad iki tol dar oooj kiek kelio laukia, nes jis yra grieztai pries paskolas. Dar Jusu diskusijose skaiciau, kad tuoktis reiketu tada, kai dar yra tos kibirksteles akyse, tam tikrai pritariu..Dziaugiuosi ir pavydziu toms merginoms, kurios turejo ta staigmena, kai mylimasis pasipersa po metu ar netgi anksciau. O man teliko tik laukimas. A ji labai myliu, bet kartais kyla tokia setoniska mintis, kad kai jau man pasiulys po kokiu keliu metu, as atsisakyciau, nes siuo metu realiai nera jokiu finansiniu ar kitokiu priezasciu del kuriu mes DABAR negaletume bent jau susizadeti. O jeigu neapsisprende per 4m, tai kazin ka pakeis tie ateinantys pora metu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2010 04 24, 20:10)
pavadinimas ziauriai skamba,lyg kas nors verstu kazka buti sugyventine ne savo noru biggrin.gif


Kartais verčia aplinkybės mirksiukas.gif
Atsakyti
adaptacijaa, pupsia,

tai dar syk rodo, kad nereik gyvent kartu, ypač toms, kurioms per 20 ir daugiau. niekada.
žinoma, žmonės sakys, kaip pažinsi kitaip...blablabla. bet čia tik blablabla.įįmanoma, pažint jei norit. įmanoma šiaipo leist nn vakarų ar savaitgalių, kelionių ar dar ko nors. nelindėt dviem po krūmu, o eit į žmones, matyt kaip jis bendrauja su kitais, koks jis - chamas, karštakošis, ar lankstus, kaip jis stresus perneša.
toliau. įsivaizduokit, ką tokio amžiaus bernai supranta apie meilę? jiems meilė, kol kirba dar kažkas, po to kai aprimsta, o jūs gyvenat šalia, dar plius, pamato jūsų susiraukusius veidus ir šiaip trūkumus, praeina noras daryt radikalius žingsnius. daugumai čia taip.
gyvent susimetus - patogiau, visad patogiau, čia kartosiu ir kartosiu - tik vyrukui. sekso gauna, ekonomiška, buitis per pusę, maistas per pusę (jei mergina ne iš tų išlaikomų barachūdų...) jei abu jauni, studijuojatys ir dar plius dirbantys,-vaikinas išlošia sekso ir emocine prasme. net ir finansine.
supraskit, jis nepastos bet kada, po to kaip sakoma, jei privengia įsipareigot - prašau, juk jis dabar gyvena be TO, ir viską gauna KĄ GAUTŲ SANTUOKOJ.

dabar apie kitokį moterų amžių ir situaciją. aš tikrai suprantu susimetusias ar nenorinčias tekėti moteris. kokios jos būna?
tai tos, kurios jau buvo ištekėję, nesvarbu laimingai ar ne;
jos yra finansiškai NEPRIKLAUSOMOS, netgi DAUGIAU gali gauti už draugą/vyrą;
jau turi vaikų - realizavusius savo motinystės instinktą.
kam jos santuoka? jos žino, kas tai yra. kam jai santuoka? ji saugumą jau turi/arba žino, kiek tas saugumas jai kainavo iš anksčiau. ji turi vaikų. ji jau pažįsta , kokie yra vyrai. ji nenori galbūt dalintis savo turto, arba net skolų - užkrauti kažkam kitam, tuo pačiu nenori prisiimti turto/skolų iš kito. žodžiu, susimetimas jau vyresniam amžiuj būdingas. kai moteris, anksčiau buvo patyrusi, ką reiškia, kai jai peršasi, klaupiasi ir tt.

visos kitos - dauguma, vėlgi pabrėžiu, - jaunos, kurios tik įšoka berneliui į kišenę, -jei ir gyvena susimetusios, turi troškimą, kad jas vestų. ir tiek. jos vistiek to niekad neparašys. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 25 balandžio 2010 - 10:38