Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventinės. Savo ir nesavo noru

QUOTE(Palaiminta @ 2010 05 06, 10:52)
Kalbetis butina, bet turi buti nubreztos tam tikros laiko ribos santuokai sudaryti, o ne siais metais, kitais, kai sutaupysim pinigu, kai nusipirksim buta ir pan. As irgi turiu drauge, kuri susidejusi jau daugeli metu. Is pradziu irgi buvo kalbos apie vestuves, apie pinigu taupyma ir pan., jos vis atidedeliojamos. Siuo metu sia tema net nediskutuojama, nes vyras net skyrybu su pirma zmona nebaiges tvarkyti. O ji toliau su juo gyvena, apie 5 metus jau kartu. Be ugneles akyse. Na, nelaiminga ji tokioje padetyje. Bandziau kalbetis su ja sia tema, protinti ja remti vyra prie sienos. Tuscios kalbos, nes ji bijo ta vyra prarasti, laikosi isikibusi, bijo isgirsti jo "ne". Tai ar cia tikrai yra meile tarp ju, jei neatsizvelgiama i vienas kito norus ir poreikius? g.gif
Ir kuo toliau, tuo sunkiau priimti sprendimą palikti tokį vyrą. Todėl ir sakau, kad kalbos yra viena, veiksmai - kita.
Sakot, nubrėžti ribas. Ir kiek tai yra? Savaitė, mėnuo, metai, keli metai? Pasakai vyrui: noriu oficialios santuokos, jeigu per metus nesusituokiam, skiriamės. Praeina metai ir nieko nesakiusi susirinks moteris lagaminus ir išeis? Nea. Vėl kalbės. Ir gaus sekantį pažadą. Kol pati nesupras, kad kalbėtis ir pažadų išpildymo laukti - beviltiška.
O tada vėl gi - ką daryt? Jaunikių prie durų eilė jau išsiskirstė, metų - nebe 18. Visi draugės-draugai su šeimom. Ir plaukiama toliau ta pačia vaga.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 05 06, 12:05)
Na butu kesita jei rasytumet, kad gerai ismanot, nes lietuviai "kuklus" kalbeti, bet ne kuklus daryti, cia jau mano subjektyvi isvada  mirksiukas.gif Bet jau cia ne i tema.

Isivaizuojate, kad pasaulyje yra ir tokios damos, kurios teka uz vienu, o vaikus gimdo nuo kitu. Ir tai daro tiklsingai, nebutinai vyras-tevas turi buti viename asmenyje. Ir nevisada pasiteisina mintis, kad geras vyras, bus geru tevu.

tai jei neparašiau,tai neprisigalvokit ko nebuvo.
yra ir tokių kurios net nežino kuris iš visų kavalierių yra tėvas vaiko,nu i ką?čia jau tipo teisinga?o kaip jos nusprendžia kad gimdys nuo kito ir kad jis bus geresnis tėvas?ir dar tikslingai?juk kol vaiko nėra,negali žinoti koks bus jis tėvas? g.gif
kalba ne apie tai,kad geras vyras-geras tėvas,o kad į abu reikalus reikia žiūrėti atsakingai,o ne vienas daugiau svarbus nei kitas.




Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 05 06, 11:20)
tai jei neparašiau,tai neprisigalvokit ko nebuvo.
yra ir tokių kurios net nežino kuris iš visų kavalierių yra tėvas vaiko,nu i ką?čia jau tipo teisinga?o kaip jos nusprendžia kad gimdys nuo kito ir kad jis bus geresnis tėvas?ir dar tikslingai?juk kol vaiko nėra,negali žinoti koks bus jis  tėvas? g.gif
kalba ne apie tai,kad geras vyras-geras tėvas,o kad į abu reikalus reikia žiūrėti atsakingai,o ne vienas daugiau svarbus nei kitas.


Zinot kuo mes skiriames, kad as is savo varpines neprimetu ju veiksmas etikeciu . Tik bandau parodyti, kad yra alternatyvios puses. Ir jei jos kertasi su jusuar mano gerio supratimu, tai nereiskia, kad tai yra blogai. Tik tiek.

Mes skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 05 06, 12:39)
Zinot kuo mes skiriames, kad as is savo varpines neprimetu ju veiksmas etikeciu . Tik bandau parodyti, kad yra alternatyvios puses. Ir jei jos kertasi su jusuar mano gerio supratimu, tai nereiskia, kad tai yra blogai. Tik tiek.

Mes skirtingi.

vat iš tikro sudominot,kaip tos moteros gyvena su vienu,ir gimdo nuo kito,nes jis geresnis tėvas.kaip tas gersenis tėvas pasireiškia tada?lanko dažnai ir daug dovanų atneša?gal rimtai galit plačiau,nelabai įsivaizduoju kaip čia būna g.gif

jūs jau prikabinot man "išmanančios" etiketę,todėl nereikia kad to nedarot biggrin.gif

beje,kaip ir nusimuilinot nuo atsakymo ką reikia rinktis atsakingiau-vyrą ar tėvą smile.gif juk apie tai buvo kalba.
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 05 06, 11:45)
vat iš tikro sudominot,kaip tos moteros gyvena su vienu,ir gimdo nuo kito,nes jis geresnis tėvas.kaip tas gersenis tėvas pasireiškia tada?lanko dažnai ir daug dovanų atneša?gal rimtai galit plačiau,nelabai įsivaizduoju kaip čia būna g.gif

jūs jau prikabinot man "išmanančios" etiketę,todėl nereikia kad to nedarot biggrin.gif

beje,kaip ir nusimuilinot nuo atsakymo ką reikia rinktis atsakingiau-vyrą ar tėvą smile.gif juk apie tai buvo kalba.


Sakot ismananti yra blogiau nei diletante? Tada atsiprasau.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 05 06, 12:47)
Sakot ismananti yra blogiau nei diletante? Tada atsiprasau.

vėl nusimuilinot nuo atsakymų biggrin.gif negražu biggrin.gif beje,atsiprašymo man nereikėjo,nu bet ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 05 06, 11:39)
Zinot kuo mes skiriames, kad as is savo varpines neprimetu ju veiksmas etikeciu.
Moonte, jūs kaip tik visiems kabinate etiketes. Bent jau diskutuodama, tai tikrai. Tai jums ypač būdinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 06 gegužės 2010 - 11:59
QUOTE(ulyja @ 2010 05 06, 11:57)
vėl nusimuilinot nuo atsakymų biggrin.gif negražu biggrin.gif beje,atsiprašymo man nereikėjo,nu bet ačiū biggrin.gif


As nesimuilinu, tik neskaitau reikalingu atsakyti. Kaip jus manot, ar as turiu teise pasirinkti kokie klausimai man aktualus?

Rusiskas issireiskimas "Slabo" mane neitakoja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2010 05 06, 11:58)
Moonte, jūs kaip tik visiems kabinate etiketes. Bent jau diskutuodama, tai tikrai. Tai jums ypač būdinga.



Butu malonu, jei pagristumete savo mintis pavyzdziais.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 05 06, 12:08)
As nesimuilinu, tik neskaitau reikalingu atsakyti. Kaip jus manot, ar as turiu teise pasirinkti kokie klausimai man aktualus?

Rusiskas issireiskimas "Slabo" mane neitakoja  biggrin.gif
O eris naudotas argumentas "neatsakote, nes nežinote" ir "elgiatės kaip jos trimetė duktė" jums netaikomas, ania? Tik oponentams?
QUOTE(Moonte @ 2010 05 06, 12:08)
Butu malonu, jei pagristumete savo mintis pavyzdziais.
"Inercinis mąstymas", "niekas nemąsto" ir pan... Šiuo momentu negaliu tam skirti laiko, bet jeigu pageidaujate, tikrai galiu prasieiti per jūsų profilį ir tokių pavyzdžių pririnkti.

Tiesa, puikiąją tema, kurioje jūs grasinotės išsiregistruoti, nes SM'e beveik visi nemąstantys ir su tokiais jums nepakeliui, ištrinta. Bet esu tikra, kad užteks ir kitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 06 gegužės 2010 - 12:14
QUOTE(mititėja @ 2010 05 06, 13:11)
O eris naudotas argumentas "neatsakote, nes nežinote" ir "elgiatės kaip jos trimetė duktė" jums netaikomas, ania? Tik oponentams?


čia ir įdomus momentas,jūs mititėja kažkodėl privalėjote visiems papasakoti ar jūs žmona,ar sugyventinė ar šiaip ėjot pro šalį,o kiti,žinotės,renkasi į ką atsakinėt,ir nieko-normalu biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti