Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Rūpinamės savo oda toliau 4u.gif

user posted image

sena tema
Atsakyti
ar jum merginos neatrodo, kad tie odos gydytojai yra bejegiai pries rimta acne
atsimenu 17 metu mane taip bere, kad visi skruostai ir smilkiniai dideliais ir mazyciais bet labai bjauriais spuogeliais buvo isvagoti, tik roaccutane man padejo...
bet dabar, jau 22 metu tebeturiu smulkiu spuogeliu, visokiu demeliu ir visdar negaliu be pudros gyvent del veido nelygios spalvos ir likusiu randeliu
ar kuri nors yra bandziusi lazerio proceduras kai po keleto proceduru nustoja spuogai kilti? o gal kuri fototerapijos proceduromis naudojotes ir padejo?
Atsakyti
QUOTE(canan @ 2010 04 25, 11:15)
bet dabar, jau 22 metu tebeturiu smulkiu spuogeliu, visokiu demeliu ir visdar negaliu be pudros gyvent del veido nelygios spalvos ir likusiu randeliu
ar kuri nors yra bandziusi lazerio proceduras kai po keleto proceduru nustoja spuogai kilti? o gal kuri fototerapijos proceduromis naudojotes ir padejo?


Pas mane tokia pati situacija, esu 22 beveik jau, tai irgi ne dėl spuogų jau pudrą naudoju, o dėl dėmelių.. Vis svarstau apie kokias procedūras lazeriu, bet iki galo neapsisprendžiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mane išbėrė, gal prieš pusmetį, tiksliai nežinau, ant sėdmens ir šlaunų, taip pat ir ant nugaros (na čia tai praeina, tai vėl atsiranda), keisčiausia, kad ant veido spuogiukų ne daug. Kaip man juos panaikinti???
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 04 25, 15:23)
Sveikos, mane išbėrė, gal prieš pusmetį, tiksliai nežinau, ant sėdmens ir šlaunų, taip pat ir ant nugaros (na čia tai praeina, tai vėl atsiranda), keisčiausia, kad ant veido spuogiukų ne daug. Kaip man juos panaikinti???


Na mes čia šnekame apie veido priežiūra, tai nežinau net ką patarti rolleyes.gif
Atsakyti
Liūdna tada verysad.gif
Atsakyti
O kiek žinau naudojant Roaccutane negalima daugiau jokių kitų vaistų vartoti nuo spuogų? Manau, kad pradėsiu šiuos vaistus vartoti po 18 gimtadienio, mama sako, kad tada galėsiu daryti su savimi ką noriu (dabar turbūt neleistų, apgamo irgi neleidžia šalinti). Visus gautus ir galbūt uždirbtus pinigus išleisiu ant šių vaistų....
Atsakyti
as manau greit irgi istosiu i jusu gretas...
Papildyta:
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 25, 15:58)
O kiek žinau naudojant Roaccutane negalima daugiau jokių kitų vaistų vartoti nuo spuogų? Manau, kad pradėsiu šiuos vaistus vartoti po 18 gimtadienio, mama sako, kad tada galėsiu daryti su savimi ką noriu (dabar turbūt neleistų, apgamo irgi neleidžia šalinti). Visus gautus ir galbūt uždirbtus pinigus išleisiu ant šių vaistų....

o kaip tau tas doksiciklinas ? gereja ?
oj tie tevai, jie visad taip. mano tetis juokiasi kai as stresuoju del veido. as matau kaip blogai o jis sako oj cia vienas kitas spuogiukas tai nieko tokio..
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 04 25, 17:02)
as manau greit irgi istosiu i jusu gretas...
Papildyta:

o kaip tau tas doksiciklinas ? gereja ?
oj tie tevai, jie visad taip. mano tetis juokiasi kai as stresuoju del veido. as matau kaip blogai o jis sako oj cia vienas kitas spuogiukas tai nieko tokio..


Net nežinau ar gerėja ar blogėja....geriau nei prieš pradedant vartoti, bet atrodau vis dar blogai. Man mama taip anksčiau sakydavo, nes atseit ir pati tokia buvo, bet paskui jau pati liepė eiti pas daktarus...
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 04 25, 16:12)
Net nežinau ar gerėja ar blogėja....geriau nei prieš pradedant vartoti, bet atrodau vis dar blogai. Man mama taip anksčiau sakydavo, nes atseit ir pati tokia buvo, bet paskui jau pati liepė eiti pas daktarus...

tie spuogai tai toks prakeiktas reikalas. as kai ejau pas dermatologa, tai matydavau labai daug jaunu zmoniu su toookiu veidu kad siaubas..ir kiek girdedavau tai tas dermatologas jiems visiem roaccutane to israsydavo, nes sakydavo kad jau per velu tai doksiciklinais gydyti. aisku kalbu nepaguodzianciai, bet realybe tokia. man dabar irgi kiek atsiranda spuogu, siaubas... ir veidas visas raudonas, jetus kiek vel pinigu reiks ismest visokiom nesamonem
Atsakyti
as nors ir pati pries 5 metus keleta kursu roaccutane isgeriau, bet daugiau matyt nesiryzciau
tada ryzausi,nes daugiau niekas nepadejo
o siaip roaccutane labai stiprus,pavojingi vaistai, ju naudojimo metu negalima pastoti,tai ka ir kalbet apie ju 'nekenksminguma'
Atsakyti
QUOTE(canan @ 2010 04 25, 16:38)
as nors ir pati pries 5 metus keleta kursu roaccutane isgeriau, bet daugiau matyt nesiryzciau
tada ryzausi,nes daugiau niekas nepadejo
o siaip roaccutane labai stiprus,pavojingi vaistai, ju naudojimo metu negalima pastoti,tai ka ir kalbet apie ju 'nekenksminguma'

o kas sako kad jie nekenksmingi ? o ka belieka daryt kai niekas nepadeda ? gyvent kurmio gyvenima ? idomiai cia kai kurios kalba
Atsakyti