Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

Sveiki visi.

Teko vakar apsilankyti atvirų durų dienoje ir susipažinti su busimų pirmokų mokytojoms. Tėvų daug nebuvo, bet visgi tikiuosi, kad bus norinčiu padiskutuoti.

Noriu parašyti mano asmeninį įspūdį apie kiekvieną mokytoją. Gal kam nors tai padės. 

Vandutė Šlionskienė (21 kab)
Mokytoja yra patirusi ir matosi, kad ne primi metai šioje mokykloje. Neturėjau progos paklausti apie jos stažą ir kiek konkrečiai metų ji dirba šioje mokykoje. Įspūdį paliko nebloga. Sakyčiau labiau tiks tiems, kas augina menišką vaiką. Ji minėjo, kad turi teatro ir vadybos burelį. asmeniškai man nepatiko klasės patalpa, man pasirodė perkrautą. Tikrai nežinau kaip vaikas galėtu susikaupti tokioje aplinkoje.

 

Elena Petreikytė (22 kab)

Irgi viena iš veteranių šioje mokykloje. Didelis stažas. Matosi, kad mokytoja jaučiasi labai "patogiai". Todėl galbūt nesivargino per daug girtis ir pasakoti apie savo mokymo metodus. Patiko jos monotoniškas tonas. Manau labiausiai tiktu tiems, kas turi "išdykusi" vaiką. Šios mokytojos klasės patalpa patiko labiausiai. Neperkrauta, daug knygų, didelė lentyna ekspozicijoms. Tokia sakyčiau subalansuota. Nerekomenduočiau šios mokytojos tiems, kurių vaikas yra jautresnis ir jam reikia "mamos" labiau negu mokytojos.


Birutė Vyšniauskienė (23 kab)

Mokytoja naujai priimta. Bet stažas irgi didelis. Manau tikrai tiktu jautresniems vaikams, bet gal taip pasirodė dėl to, kad mokytoja buvo užkimusi ir šnekėjo labai tyliai. Klasės patalpa pasirodė "negyva". Galėčiau pateisti tuo, kad ji yra nauja ir dar nespėjo susikurti savo kampelio. Iš minusų, man pasirodė, kad dirbs tik pagal programą ir neatsižvelgs į vaiko individualumą.


Reda Volungevičienė (24 kab)

Mokytojos dėja nebuvo, ji serga. Bet paklausinėjau anglų kalbos pedagogės. Reda irgi yra naujai priimta. Vidutinio amžiaus, todėl tikėtina turi nemaža darbo stažą. Klasės patalpa buvo skurdžiausia iš visų. Bet irgi pateisinčiau tuo, kad mokytoja yra nauja.


Tokia mano subjektyvi nuomonė. Laukiu kitų nuomonių! 

Atsakyti
Birute musu klasej dirba jau metus. Vaikai iki siol ilgisi senos mokytojos. Ji vaikus apreke jau pirma darbo diena. Is senosios, fabijoniskiu mokykloa, ateje labai negeru atsiliepimu apie ja. Mokymo metodai pasene ir faug bereikalingu taisykliu, su tevais i kontakta eina labai sunkiai (neina). Vaikai jos nelabai megsta. Prirasyta begales rastu keisti sia mokytoja, bet bergzdziai.

Buvo idomu isgirsti nuomone is sono smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 09 vasario 2018 - 23:15
Ačiū už nuomonę. Mano vertinimas tikrai subjektyvus, nes pasikalbėjome tik 10-15 minučių.
Labai laukiu nuomonių apie mokytojas Elena ir Reda?
Atsakyti