Įkraunama...
Įkraunama...

Juodvarnių g. ir apylinkės

QUOTE(Roxaniuke @ 2011 03 21, 19:16)
Gal kam pavyko užauginti melionų ar arbūzų ? gal galit kas pasidalinti patirtimi kaip galima juos užauginti mūsų klimate.  4u.gif

Man nepavyko, bet anyta buvo kažkuriais metais užauginusi šiltnamyje arbuzą.
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2011 03 16, 17:31)
Ariau ariau ariau... toks maratonas paskutiniu metu, kad niekam nebelieka laiko...kartais norisi sustoti ir išlipti iš to traukinio smile.gif
Klausimėlis iš ūkinės dalies...
Ar jau pasisėjote sėklas?
Gal kam reikia vilkšunio kalytės? atsivedė vieną, bet neturime kam atiduoti.



Ar dar turite kalyte? Tėvai i kaima norėtu
Melionai auga pas mus ,bet tik šiltnami , kažkada sodinau užauga tokie nedideli, bet skanus .Sodinau iš seklu pačio meliono ,ne iš pirktiniu seklu

Mano mažulka pagavo kažkokio virusą labai pūliuoja akys verysad.gif ir šiaip visiem namiškėms galvos skausmai doh.gif

Išeiginėms buvom Lenkijoje tai jau pavasarine prekyba prasidėjo ( rododendru, tujų, rožių... ) tai jau norėjusi ką nors nupirkt ,bet gi dar šalčiai , reikia palaukti balandžio mėn. , bet taip dušiai fainai kaip pamatai tuos sodinukus , reiškė,kad pavasaris jau čia pat thumbup.gif
Atsakyti
Bandysiu užauginti savo darže melioną,gal pavyks ax.gif
bigsmile.gif Džiugu ,kad atsirado namai kalytei 4u.gif
Papildyta:
Mano vaikai taip pat su sloga,mažajai 6mėn.tai vakar net temperatūra pakilo. doh.gif Gydomės namuose,tikiuosi greitai įveiksime virusą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxaniuke @ 2011 03 22, 10:21)
Bandysiu užauginti savo darže melioną,gal pavyks  ax.gif
bigsmile.gif  Džiugu ,kad atsirado namai kalytei  4u.gif
Papildyta:
Mano vaikai taip pat su sloga,mažajai 6mėn.tai vakar net temperatūra pakilo.  doh.gif  Gydomės namuose,tikiuosi greitai įveiksime virusą.  unsure.gif


Sveikatytes mažutei 4u.gif

Merginos gal kas noretumete prisijungti prie užsakymu iš http://www.sportsdirect.com/ nes siuntimas beveik 20 svaru , pasidalintumėm ant visu norinčiu , man ten vaikiški drabužėliai thumbup.gif daug ką turime o ir vyrams yra ką pasirinkti ,užsakynesiu po dvejų savaičių tai jeigu bus norinčiu lauksiu laiškelius į A.Z. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2011 03 22, 08:33)
Ar dar turite kalyte? Tėvai i kaima norėtu


Dar turime, bet vienas žmogus pasiprašė iki šeštadienio palaikyti (reikia pastebėti, kad gal jau ketvirtas toks ir vis nepaima, bet sakė dukrelei dovanų, tai nenoriu pavesti, jei pats nepersigalvos), tai jei šeštadienį nepavyks atiduoti, mielai padovanotume!
Papildyta:
Dėl arbūzų.... kaimynas kitoj kelio pusėj buvo pasisodines prie kelio, tai arbūzai užaugo tokio dydžio, kad maišuose tinkliniuose prie tvoros buvo pritvirtinęs (čia užpernai).
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2011 03 22, 08:33)
Mano mažulka pagavo kažkokio virusą labai pūliuoja akys  verysad.gif ir šiaip visiem namiškėms galvos skausmai  doh.gif




kai akys puluoja - Adeno virusas, mes buvom pasigave tik kai i darzeli pradejom eiti, tai nugydem vaika antibiotikais, bo bjaurus sitas virusas - imuniteta sodina labai, o antibiotikai irgi i ta pacia puse, deja, "dirba"... tad arbatas gerkite smile.gif , greiciau pasveiksite
Atsakyti
QUOTE(Barshkuole @ 2011 03 25, 14:33)
kai akys puluoja - Adeno virusas, mes buvom pasigave tik kai i darzeli pradejom eiti, tai nugydem vaika antibiotikais, bo bjaurus sitas virusas - imuniteta sodina labai, o antibiotikai irgi i ta pacia puse, deja, "dirba"... tad arbatas gerkite smile.gif , greiciau pasveiksite


Jau geriam antibiotikus , nes persimetė į ausytes verysad.gif O akys jau išsigydėm tai liko tik sloga ir ausytes verysad.gif

Galvos skausmai maniškiems aprimo tfu, tfu, tfu... kiek linksmiau jau smile.gif

Dar turime, bet vienas žmogus pasiprašė iki šeštadienio palaikyti (reikia pastebėti, kad gal jau ketvirtas toks ir vis nepaima, bet sakė dukrelei dovanų, tai nenoriu pavesti, jei pats nepersigalvos), tai jei šeštadienį nepavyks atiduoti, mielai padovanotume!

Palauksime 4u.gif jeigu nepaims, mes tikrai paimsime mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksan: 26 kovo 2011 - 17:01
Paeme sad.gif
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2011 03 28, 16:42)


Smagu, kad rado naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
Tik nežinau ar gerus... nes uošvis atidavinėjo, tai sakė žmogus knyda...
Atsakyti
4u.gif sveikutės, na štai ir mes atsigavome nuo visų ligų,virusų kurie taip mus netikėtai užpuolė rolleyes.gif linkiu visoms geros nuotaikėlės ir nesirgti 4u.gif

Papildyta:
beje gal kas girdėjote kada bus jau šilta ? cool.gif
Atsakyti
Šiandien pamačiau bigsmile.gif Juodvarnių sodų gatvėmis vaikštinėjo dvi jaunos moterytės,viena iš jų tikrai mamytė nes vežė vežimėlį, sakykite blush2.gif gal kas iš mūsų bendruomenės kurios bendrauja čia? norėčiau prisijungti prie pasivaikščiojimų... ax.gif 4u.gif
Atsakyti