Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

QUOTE(issiblaskiusi @ 2011 03 25, 22:54)
Siaip turetu gerai ziuretis tiek Fair tiek Fair light. Tik pastarasis biski daugiau geltonumo priduoda (jei oda labai sviesi), bet ziurisi naturaliai.

Geltonumas ir sustabdė dėl "Fair light". Bent jau nufotografuotas pudros mėginėlis tai tikrai geltonokai atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 25 kovo 2011 - 23:32
QUOTE(Victorious @ 2011 03 26, 00:31)
Geltonumas ir sustabdė dėl "Fair light". Bent jau nufotografuotas pudros mėginėlis tai tikrai geltonokai atrodo g.gif


man light geltonesne uz fair light, tuo ji man labiau ir patinka, nors ziema naudoju fair light, light per tamsi
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 26, 01:45)
man light geltonesne uz fair light, tuo ji man labiau ir patinka, nors ziema naudoju fair light, light per tamsi

Ta prasme "Fair" atspalvis jums ant odos tamsesnis už "Fair Light"? (Tokio "Light" neradau visai).

O jų puslapy rašo :
"● FAIR – šviesiausias iš šviesių atspalvių, tinka porcelianinei odai su neutraliu atspalviu.
● FAIR LIGHT – antroji pagal šviesumą spalva. Tinka šviesiai odai su rožiniu ir/ar neutraliu atspalviu. " mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 kovo 2011 - 00:08
ne, ne, man fair light sviesesnis uz light, ir light geltonesnis - kas man labiau patinka.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 03 26, 02:08)
Ta prasme "Fair" atspalvis jums ant odos tamsesnis už "Fair Light"? (Tokio "Light" neradau visai).

O jų puslapy rašo :
"● FAIR – šviesiausias iš šviesių atspalvių, tinka porcelianinei odai su neutraliu atspalviu.
● FAIR LIGHT – antroji pagal šviesumą spalva. Tinka šviesiai odai su rožiniu ir/ar neutraliu atspalviu. " mastau.gif


Fair nera tamesnis ant veido.
Bent jau mano vietomis i baltuma, rausvuma linkusiai odai Fair Light duoda labiau gelsva atspalvi. Tikrai tas neatrodo, lyg gelta sirgtum biggrin.gif Visai graziai ir naturaliai ziurisi, bet man labiau aptinka atskleisti baltuma ant veido, del to Fair atspalvis labiau patinka. Manau, jis tikrai sviesesnis.
Galbut Fair atrodo tamsesnis meginelyje del to, kad ten daugiau rausvo pigmento, o Fair Light - gelsvo?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 26, 10:18)
ne, ne, man fair light sviesesnis uz light, ir light geltonesnis - kas man labiau patinka.

Supratau 4u.gif

QUOTE(issiblaskiusi @ 2011 03 26, 10:24)
Visai graziai ir naturaliai ziurisi, bet man labiau aptinka atskleisti baltuma ant veido, del to Fair atspalvis labiau patinka. Manau, jis tikrai sviesesnis.

Man gal irgi artimesnis atspalvis be gelsvumo ax.gif

Nerandu platintojos Vilniuje. Arba gal būtų geriau su keletu merginų bendrai susidėjus daryti užsakymą ir gauti prekes platintojų kainomis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 kovo 2011 - 14:25
QUOTE(Victorious @ 2011 03 26, 15:23)
Supratau 4u.gif
Man gal irgi artimesnis atspalvis be gelsvumo  ax.gif

Nerandu platintojos Vilniuje. Arba gal būtų geriau su keletu merginų bendrai susidėjus daryti užsakymą ir gauti prekes platintojų kainomis  ax.gif

aš irgi norėčiau užsisakyt, nes vienai 150lt nesusidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 26, 14:42)
aš irgi norėčiau užsisakyt, nes vienai 150lt nesusidaro biggrin.gif

as irgi planuoju uzsakyti smile.gif
tai ka, taremes, merginos smile.gif
Atsakyti
aš kelis kart pasitepiau su ta pudra, ir džiaugiuosi pardavusi. Labai sausa ant veido, dulka baisiai, nieko gero. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 03 26, 20:07)
aš kelis kart pasitepiau su ta pudra, ir džiaugiuosi pardavusi. Labai sausa ant veido, dulka baisiai, nieko gero. schmoll.gif

Kiek permečiau temų ir šiaip pasiklausinėjau, tai daugiausia teigiamų atsiliepimų apie šią mineralinę. Sako, kad su ja veidas neatrodo negyvas kaip su kitom mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 kovo 2011 - 19:03
QUOTE(Victorious @ 2011 03 26, 19:58)
Sako, kad su ja veidas neatrodo negyvas kaip su kitom  mastau.gif


tikrai ne smile.gif ji priduoda naturalaus, sveikos odos svytejimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 03 26, 19:00)
as irgi planuoju uzsakyti smile.gif
tai ka, taremes, merginos smile.gif

Ką domina, tariamės per až smile.gif
Atsakyti